mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paulinho2012 jak Mbappe bedzie nabijal bramki i strzelal takie golazo jak w 1 meczu to easy ZP dla niego
3
Holendrzy napoczynają Szwecje
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12
3
@barcelonaLM nie, nawet jak przegraja to i tak zachowaja szanse awansu bez wzgledu na wynik meczu Kolumbia - DRK
Ale tutaj Uzbekistan zaplaci rachunek @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 trzeba odliczac
Powoli we wtorek tez robimy odliczanie do Aktu 2 akcji Cel
0
@FcPortoFan1999 jak z 3 to w sumie nie wiadomo co beda miec
0
@FcPortoFan1999 Holandia ma na koniec mecz z Tunezja, a ma 1 pkt
Wiec nawet porazka ich nie eliminuje a 4 pkt powinny dac wbicie do top32
0
@Herato Mbappe jak wygra teraz MŚ to wezmie ZP
0
@Herato tak, chociaz mozliwe ze na mundialu 32 zespolowym nie byloby Iraku
To tez trzeba miec na uwadze ze jestesmy na razie jakby plus mecz eliminacyjny
1
@FcPortoFan1999 randomowo tak
2
@Encore slaby byl to start Raphy - Rayan pewnie teraz start, ale wiadomo ze troche opcje sie skracaja
4
@blakkudium jest GOATkeres i okej @Czajka90 @Eklerek @Kessie @FcPortoFan1999
4
Akurat wypadnięcie Raphinii to nie problem dla Brazylii, kiedy N10 jest coraz bliżej powrotu - jedynie obaj z Vinim wolą grać bliżej lewej, ale Ancelot to już poukłada.
Plus Endrick może dostać nieco więcej minut.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kessie @FcPortoFan1999
2
@LAMC_10 Lavezzi - Maradona to jeden z najlepszych duetów w historii
1
@Adran360 zobaczymy czy utrzyma to, ale dobry start
2
@macio_944 @clyde najpierw zjadła pizzę u @Luciano99 a teraz u @macio_944
Nieźle się ustawiła w sobotę
5
Spoko, że na 19 i 22 dali te lepsze mecze dzisiaj
@FcPortoFan1999
1
@RoberDzik @Comentateiro opinia
0
@FcPortoFan1999 to bedzie kolejne wewnątrz europejskie starcie
Na razie multum bramek w nich
Anglia - Chorwacja
Szwajcaria - Bośnia
0
@FcPortoFan1999 Oski oglądasz Polska (albo nasz zamiennik) - Holandia?
3
@AmigoBlancos z Austrią będzie trudniej o poprawienie dorobku bramkowego, ale pewnie zza pola karnego jakis strzał 1-2 czy pojda, tez może jakis wolny
1
@Encore na Majorce?
1
@Encore @FcPortoFan1999 Oskarito siedzisz tera na Majorce?
0
@Deviler jak Hiszpania wygra grupę H, to USA max 1/4, bo jesli nawet 2 rundy przejdzie to wtedy Hiszpania
5
@Luciano99 i każdy może nałożyć sobie tyle sosu szefa ile chce, klasa
@Kessie
0
@LeoMessiiBarcaPepa to bylo cos kolo 30 minuty wiec ARG mialaby sporo latwiej w meczu
5
@Popitek12 Popczisław ile stworzyłeś botów żeby edukowały społeczeństwa o tym kto dobrze gra na mundialu, a kto i kto jest chroniony?
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO
7
@NeroTFP1 może wtedy puściłby 10 goli jakby nie wiedział ;)
0
@FcPortoFan1999 Ciebie też, bo wiemy co znaczą fatalne typy
5
@Cule1234 patrz @Popitek12 Popperinios - zobaczyl jak w obecnych czasach popełniac faule i nie ponosic konsekwencji i juz chce z takim grac
@Lanosss @blakkudium @Adran360 @Comentateiro
0
@FcPortoFan1999 wiadomo, że za mocno ta wygrana na początek, lepiej wejść spokojniej w turniej Oski