0

@Paulinho2012 jak Mbappe bedzie nabijal bramki i strzelal takie golazo jak w 1 meczu to easy ZP dla niego

3

Holendrzy napoczynają Szwecje

@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12

3

@barcelonaLM nie, nawet jak przegraja to i tak zachowaja szanse awansu bez wzgledu na wynik meczu Kolumbia - DRK

Ale tutaj Uzbekistan zaplaci rachunek @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 trzeba odliczac

Powoli we wtorek tez robimy odliczanie do Aktu 2 akcji Cel

0

@FcPortoFan1999 jak z 3 to w sumie nie wiadomo co beda miec

0

@FcPortoFan1999 Holandia ma na koniec mecz z Tunezja, a ma 1 pkt

Wiec nawet porazka ich nie eliminuje a 4 pkt powinny dac wbicie do top32

0

@Herato Mbappe jak wygra teraz MŚ to wezmie ZP

0

@Herato tak, chociaz mozliwe ze na mundialu 32 zespolowym nie byloby Iraku

To tez trzeba miec na uwadze ze jestesmy na razie jakby plus mecz eliminacyjny

1

@FcPortoFan1999 randomowo tak

2

@Encore slaby byl to start Raphy - Rayan pewnie teraz start, ale wiadomo ze troche opcje sie skracaja

4

4

Akurat wypadnięcie Raphinii to nie problem dla Brazylii, kiedy N10 jest coraz bliżej powrotu - jedynie obaj z Vinim wolą grać bliżej lewej, ale Ancelot to już poukłada.

Plus Endrick może dostać nieco więcej minut.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blakkudium @Adran360 @Lanosss @Kessie @FcPortoFan1999

2

@LAMC_10 Lavezzi - Maradona to jeden z najlepszych duetów w historii

1

@Adran360 zobaczymy czy utrzyma to, ale dobry start

2

@macio_944 @clyde najpierw zjadła pizzę u @Luciano99 a teraz u @macio_944

Nieźle się ustawiła w sobotę

5

Spoko, że na 19 i 22 dali te lepsze mecze dzisiaj

@FcPortoFan1999

1

0

@FcPortoFan1999 to bedzie kolejne wewnątrz europejskie starcie

Na razie multum bramek w nich

Anglia - Chorwacja
Szwajcaria - Bośnia

0

@FcPortoFan1999 Oski oglądasz Polska (albo nasz zamiennik) - Holandia?

3

@AmigoBlancos z Austrią będzie trudniej o poprawienie dorobku bramkowego, ale pewnie zza pola karnego jakis strzał 1-2 czy pojda, tez może jakis wolny

1

@Encore na Majorce?

1

@Encore @FcPortoFan1999 Oskarito siedzisz tera na Majorce?

0

@Deviler jak Hiszpania wygra grupę H, to USA max 1/4, bo jesli nawet 2 rundy przejdzie to wtedy Hiszpania

5

@Luciano99 i każdy może nałożyć sobie tyle sosu szefa ile chce, klasa

@Kessie

0

@LeoMessiiBarcaPepa to bylo cos kolo 30 minuty wiec ARG mialaby sporo latwiej w meczu

5

@Popitek12 Popczisław ile stworzyłeś botów żeby edukowały społeczeństwa o tym kto dobrze gra na mundialu, a kto i kto jest chroniony?

@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO

7

@NeroTFP1 może wtedy puściłby 10 goli jakby nie wiedział ;)

0

@FcPortoFan1999 Ciebie też, bo wiemy co znaczą fatalne typy

5

@Cule1234 patrz @Popitek12 Popperinios - zobaczyl jak w obecnych czasach popełniac faule i nie ponosic konsekwencji i juz chce z takim grac

@Lanosss @blakkudium @Adran360 @Comentateiro

0

@FcPortoFan1999 wiadomo, że za mocno ta wygrana na początek, lepiej wejść spokojniej w turniej Oski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?