5

@Cule1234 patrz @Popitek12 Popperinios - zobaczyl jak w obecnych czasach popełniac faule i nie ponosic konsekwencji i juz chce z takim grac

@Lanosss @blakkudium @Adran360 @Comentateiro

0

@FcPortoFan1999 wiadomo, że za mocno ta wygrana na początek, lepiej wejść spokojniej w turniej Oski

0

@FcPortoFan1999 plus Twoje fatalne predykcje

Dramat

1

@FcPortoFan1999 on prawie nie gra od dlugiego czasu

2

@FcPortoFan1999 @Lanosss az 5-1 nie, ale 4-1 easy siadloby

3

@FcPortoFan1999 moze Krychowiaka do kadry?

@blakkudium @Adran360

1

@AmigoBlancos a Ronaldo gol z Uzbekami?

1

@LukaszFan ale kto? Turcja i Haiti wypadaja bo na pewno zajma 4 miejsca w swoich grupach
Najpierw liczy sie mecz bezposredni

0

@LeoMessiiBarcaPepa i niektorzy pamietaja kontrowersje Neuer - Higuain, ale wlasnie to to jest claro czerwona - faul wyprostowana noga na wysokosci kolana niemal, gdzie pilkq na ziemi jest


1

@PIWOSZ89 Turcja i Haiti odpadly

1

@FcPortoFan1999 oni tu w 1/4 moga isc na Anglie

W sensie wazne zeby wygrali grupe

Jesli nie, to w 1/4 bardziej Francja

0

@FcPortoFan1999 my teraz moglibysmy wiele Oski

1

@FcPortoFan1999 pytanie co dalej

2

@Criss18Barca @FcPortoFan1999 Turcja miala tych latwiejszych rywali na start i zaliczyla 2 porażki

3

Jeśli Deco ogarnie transfer Neymara zanim on zacznie gotować na MŚ i jego cena mocno podskoczy to będzie majatersztyk w jego wykonaniu.

@Adran360 @blakkudium @Lanosss @Popitek12 @Kessie@FcPortoFan1999

4

Vinicius 2 gole i asysta na tych MŚ - już można powiedzieć że gra najlepszy swój turniej reprezentacyjny

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium

1

@FcPortoFan1999 z Polski nie mozna miec beki, bo gdybysmy byli na mundialu to 4-1 z Tunezja by bylo

1

@NeroTFP1 ale calosciowo nie byl to jakis kosmiczny mundial R10

Zagral 5 meczow, 2 gole (w 1 karny), z Turcja zszedl przy 1-1, z Chinami po 45 minutach

Potem bardzo dobry mecz z Belgia (okraszony asystą) i z Anglia mix bo wolny wiemy jaki byl, ale czerwien to minus

2

@LeoMessiiBarcaPepa w finale tez Argentyna mogla sie czuc okradziona, bo Hoewedes nie wylecial za czerwo po brutalnym faulu na Zabalecie

1

@aspr1me @Popitek12 Popirson @Bolton opinie

1

@barcelonaLM tak Turcy są out, nawet wygrana z USA nic nie zmieni

0

@Nazio_87 Portugalia spokojnie wychodzi z grupy

0

@Encore z Uzbekami to juz powiniej wrzucic 1/2 gole minimum

11

@PatrychoO Maroko tutaj faworytem było

14

@Comentateiro znacie się osobiście z @ViscaBARCA666? ciekawe dyskusje macie Panowie

3

@Sysia11 to jest wciąż oficjalnie 4 drużyna świata

8

@Comentateiro @FcPortoFan1999 Oskarito mial z jednym z redaktorów kolacje jesc, jak tam bedzie to moze ogarnac numer

3

@FcPortoFan1999 Oski Ty nie spisz?

5

@Popitek12 Popperinho opinia o Marciniaku?

@blakkudium @Adran360

4

@NeroTFP1 są i tacy i tacy, nie prowadzilem nigdy statystyk ale np Pegula ma bardzo bogatych rodziców, niektorzy middle class (np Alcaraz to jego tata byl trenerem tenisa a mama pracowala w Ikei - wiec tutaj to okreslenie wydaje mi sie ok, ale tez znana jest historia sióstr Williams)

Statystycznie na gracza mysle, ze jest jednak wiecej tych bogatych niz przy pilce - jednak koszty treningow, potem turniejow itp to ten budzet jest potrzebny jest znacznie wiekszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?