mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Cule1234 patrz @Popitek12 Popperinios - zobaczyl jak w obecnych czasach popełniac faule i nie ponosic konsekwencji i juz chce z takim grac
@Lanosss @blakkudium @Adran360 @Comentateiro
0
@FcPortoFan1999 wiadomo, że za mocno ta wygrana na początek, lepiej wejść spokojniej w turniej Oski
0
@FcPortoFan1999 plus Twoje fatalne predykcje
Dramat
1
@FcPortoFan1999 on prawie nie gra od dlugiego czasu
2
@FcPortoFan1999 @Lanosss az 5-1 nie, ale 4-1 easy siadloby
3
@FcPortoFan1999 moze Krychowiaka do kadry?
@blakkudium @Adran360
1
@AmigoBlancos a Ronaldo gol z Uzbekami?
1
@LukaszFan ale kto? Turcja i Haiti wypadaja bo na pewno zajma 4 miejsca w swoich grupach
Najpierw liczy sie mecz bezposredni
0
@LeoMessiiBarcaPepa i niektorzy pamietaja kontrowersje Neuer - Higuain, ale wlasnie to to jest claro czerwona - faul wyprostowana noga na wysokosci kolana niemal, gdzie pilkq na ziemi jest
1
@PIWOSZ89 Turcja i Haiti odpadly
1
@FcPortoFan1999 oni tu w 1/4 moga isc na Anglie
W sensie wazne zeby wygrali grupe
Jesli nie, to w 1/4 bardziej Francja
0
@FcPortoFan1999 my teraz moglibysmy wiele Oski
1
@FcPortoFan1999 pytanie co dalej
2
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 Turcja miala tych latwiejszych rywali na start i zaliczyla 2 porażki
3
Jeśli Deco ogarnie transfer Neymara zanim on zacznie gotować na MŚ i jego cena mocno podskoczy to będzie majatersztyk w jego wykonaniu.
@Adran360 @blakkudium @Lanosss @Popitek12 @Kessie@FcPortoFan1999
4
Vinicius 2 gole i asysta na tych MŚ - już można powiedzieć że gra najlepszy swój turniej reprezentacyjny
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 z Polski nie mozna miec beki, bo gdybysmy byli na mundialu to 4-1 z Tunezja by bylo
1
@NeroTFP1 ale calosciowo nie byl to jakis kosmiczny mundial R10
Zagral 5 meczow, 2 gole (w 1 karny), z Turcja zszedl przy 1-1, z Chinami po 45 minutach
Potem bardzo dobry mecz z Belgia (okraszony asystą) i z Anglia mix bo wolny wiemy jaki byl, ale czerwien to minus
2
@LeoMessiiBarcaPepa w finale tez Argentyna mogla sie czuc okradziona, bo Hoewedes nie wylecial za czerwo po brutalnym faulu na Zabalecie
1
@aspr1me @Popitek12 Popirson @Bolton opinie
1
@barcelonaLM tak Turcy są out, nawet wygrana z USA nic nie zmieni
0
@Nazio_87 Portugalia spokojnie wychodzi z grupy
0
@Encore z Uzbekami to juz powiniej wrzucic 1/2 gole minimum
11
@PatrychoO Maroko tutaj faworytem było
14
@Comentateiro znacie się osobiście z @ViscaBARCA666? ciekawe dyskusje macie Panowie
3
@Sysia11 to jest wciąż oficjalnie 4 drużyna świata
8
@Comentateiro @FcPortoFan1999 Oskarito mial z jednym z redaktorów kolacje jesc, jak tam bedzie to moze ogarnac numer
3
@FcPortoFan1999 Oski Ty nie spisz?
5
@Popitek12 Popperinho opinia o Marciniaku?
@blakkudium @Adran360
4
@NeroTFP1 są i tacy i tacy, nie prowadzilem nigdy statystyk ale np Pegula ma bardzo bogatych rodziców, niektorzy middle class (np Alcaraz to jego tata byl trenerem tenisa a mama pracowala w Ikei - wiec tutaj to okreslenie wydaje mi sie ok, ale tez znana jest historia sióstr Williams)
Statystycznie na gracza mysle, ze jest jednak wiecej tych bogatych niz przy pilce - jednak koszty treningow, potem turniejow itp to ten budzet jest potrzebny jest znacznie wiekszy