1

Jak Dembele?

0

Gdzie jest w ogóle Lech?

2

Włosi i Holandia. Oh wait...

Tak poważnie to jest mi to obojętne pod warunkiem że Polska wyjdzie z grupy i znów pokaże się z dobrej strony. Powtórkę z Euro w naszym wykonaniu biorę w ciemno

0

Gdyby ktoś kilka miesięcy temu, po odejściu Neymara powiedział wam, że za rok możemy "wymienić" Brazylijczyka na Dembele, Coutinho i Grizmanna(?) Jaka byłaby wasza reakcja?

0

Świetnie że Pan piłkarz może nas zasilić, Barto nie spiernicz tego!

6

Znów te mięśnie.. coś jest ewidentnie nie tak lub zwykły pech? Szansa dla Abela Ruiza, niech ją chłopak wykorzysta

0

Jasper, vidal, mina, costas, digne, gomes, Denis, alenia, dembele, Paco, arnaiz/ktoś z rezerw i jestem zadowolony

11

A dembele się nawet nie rozgrzewa ...

1

4 stoperów to za dużo, wiadomo że samu i Pique to pierwszy skład a mimo wszystko Ernesto woli doświadczonego verme na ławce

0

Raczej wejdzie paulinho w końcówce za rakietę i dembele może za cou na całe 3 min. Róbcie screeny

1

To Barcelona tu ma się grać ofensywnie... Jeszcze niech Pique do pomocy przeniesie na gran Derbi jak Mou kiedyś Pepe

0

Serio Erni widzi w dembele gościa na ostatnie 15min? Wątpię że wpuścić go wcześniej skoro zszedł iniesta a raczej za niego mógłby wejść...

6

No elo mordo, ja nie, pozdrawiam prawilnie

0

Akurat jeśli chodzi o scouting napastników to się martwić nie muszą..

4

Od dawna pisałem że jeśli grizi ma być uzupełnieniem kadry na czas gry suareza i ogrania dembele to jestem na tak, 4/2/3/1 w ataku z cou, Messim, dembele i luisem oraz grizi który może grać na każdej z tych pozycji co gwarantuje każdemu przy rotacjach 80% gry w każdym meczu mając 5 zawodników na 4 pozycję, to jest realne i Ernesto o tym wie. Oczywiście wtedy pewnie Paco odejdzie,ale nie będę miał pretensji jeśli wymienia jego na francuza

0

Jest decydującą faza sezonu, specjalnie ściągnęli go w zimie żeby spokojnie przez pół roku się zgrał jako ten czwarty stoper, od nowego sezonu jak przepracuje sezon przygotowawczy na bank będzie więcej grał

0

Majstersztyk. Chociaż czytałem to już wcześniej kilka razy to znów trzeba było sobie wszystko przypomnieć.. niestety w smutnych okolicznościach

0

Niestety, smartfony pozamiatały konkurencję

6

Potencjału dembele to on nie ma, ale zawodnik na poziom takiego Sandro czy może nawet Pedro jak najbardziej

0

Zdecydowanie druga opcja, z czasem za suareza jakaś fajna ikona

1

Zimno w chuj, mazowsze

0

Dołączam się do pytania

0

Jak dziś dembele?

0

Jakim ustawieniem gramy?

0

Dadzą tego dembelego?

0

A konkretniej? To nie był cesc?

0

Kto tak pięknie podał do iniesty?

2

Moses całkowicie wyłączył dziś Neymara na lewej stronie...

0

Semedo xddd zawieszony za kartki

0

Mam źle przeczucie że czelsi nas skonstruje i będzie 1:0...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?