messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Dembele?
0
Gdzie jest w ogóle Lech?
2
Włosi i Holandia. Oh wait...
Tak poważnie to jest mi to obojętne pod warunkiem że Polska wyjdzie z grupy i znów pokaże się z dobrej strony. Powtórkę z Euro w naszym wykonaniu biorę w ciemno
0
Gdyby ktoś kilka miesięcy temu, po odejściu Neymara powiedział wam, że za rok możemy "wymienić" Brazylijczyka na Dembele, Coutinho i Grizmanna(?) Jaka byłaby wasza reakcja?
0
Świetnie że Pan piłkarz może nas zasilić, Barto nie spiernicz tego!
6
Znów te mięśnie.. coś jest ewidentnie nie tak lub zwykły pech? Szansa dla Abela Ruiza, niech ją chłopak wykorzysta
0
Jasper, vidal, mina, costas, digne, gomes, Denis, alenia, dembele, Paco, arnaiz/ktoś z rezerw i jestem zadowolony
11
A dembele się nawet nie rozgrzewa ...
1
4 stoperów to za dużo, wiadomo że samu i Pique to pierwszy skład a mimo wszystko Ernesto woli doświadczonego verme na ławce
0
Raczej wejdzie paulinho w końcówce za rakietę i dembele może za cou na całe 3 min. Róbcie screeny
1
To Barcelona tu ma się grać ofensywnie... Jeszcze niech Pique do pomocy przeniesie na gran Derbi jak Mou kiedyś Pepe
0
Serio Erni widzi w dembele gościa na ostatnie 15min? Wątpię że wpuścić go wcześniej skoro zszedł iniesta a raczej za niego mógłby wejść...
6
No elo mordo, ja nie, pozdrawiam prawilnie
0
Akurat jeśli chodzi o scouting napastników to się martwić nie muszą..
4
Od dawna pisałem że jeśli grizi ma być uzupełnieniem kadry na czas gry suareza i ogrania dembele to jestem na tak, 4/2/3/1 w ataku z cou, Messim, dembele i luisem oraz grizi który może grać na każdej z tych pozycji co gwarantuje każdemu przy rotacjach 80% gry w każdym meczu mając 5 zawodników na 4 pozycję, to jest realne i Ernesto o tym wie. Oczywiście wtedy pewnie Paco odejdzie,ale nie będę miał pretensji jeśli wymienia jego na francuza
0
Jest decydującą faza sezonu, specjalnie ściągnęli go w zimie żeby spokojnie przez pół roku się zgrał jako ten czwarty stoper, od nowego sezonu jak przepracuje sezon przygotowawczy na bank będzie więcej grał
0
Majstersztyk. Chociaż czytałem to już wcześniej kilka razy to znów trzeba było sobie wszystko przypomnieć.. niestety w smutnych okolicznościach
0
Niestety, smartfony pozamiatały konkurencję
6
Potencjału dembele to on nie ma, ale zawodnik na poziom takiego Sandro czy może nawet Pedro jak najbardziej
0
Zdecydowanie druga opcja, z czasem za suareza jakaś fajna ikona
1
Zimno w chuj, mazowsze
0
Dołączam się do pytania
0
Jak dziś dembele?
0
Jakim ustawieniem gramy?
0
Dadzą tego dembelego?
0
A konkretniej? To nie był cesc?
0
Kto tak pięknie podał do iniesty?
2
Moses całkowicie wyłączył dziś Neymara na lewej stronie...
0
Semedo xddd zawieszony za kartki
0
Mam źle przeczucie że czelsi nas skonstruje i będzie 1:0...