messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grimaldo.. nigdy nie zrozumiem czemu na niego nie stawiano, z albą by nie wygrał ale mogliśmy mieć rezerwowego na poziomie digne bez zbednego wydawania 15mln euro. Szczególnie że chyba bardziej pasuje do nas niż francuz, daje dużo więcej w ofensywie
0
Sevilla mega ofensywnie. Jeden defensywny pomocnik i navas na prawej obronie :O ależ to będzie mecz
4
A weź pan to oszustwo jakieś, do somsiada z tym idź
2
Widząc autora już wiesz że artykuł będzie mocny. Szanuje każdego redaktora na tej stronie a jestem tu od bardzo dawna, ale IceMan był (nadal jest) nie do podrobienia
0
Smiechłem :D.
1
Niby przyszedł perspektywiczny stoper z Kolumbii, niby było wiadomo już wcześniej że odchodzi masche ale jakoś smutno mi po dzisiejszej oficjalce. Może nie zawsze był pierwszym wyborem trenera ale przed te lata w klubie przewinęło się tyłu obrońców a szefowi słabe mecze można policzyć na palcach jednej ręki. Miał w sobie to coś, coś co sprawiało że nigdy nie schodził poniżej pewnego, solidnego poziomu. Ostatnim obrońcom który to miał przed nim był puyol i abidal..
0
Keita jest świetny, ktoś taki z całą pewnością by się przydał. Gdyby nie fakt że mamy świetnie obsadzony atak to widziałbym u nas salaha lub firmino ale nie ma dla nich miejsca
0
Ciekawe gdzie jest na tej liście Roberto. Wydaje mi się że może być top 1 wśród obrońców
12
Jak do tej pory transfery z Liverpoolu były świetne, oby było ich wiecej
0
Pożegnany będzie przed meczem. Nie zagra w nim z powodu kontuzji
0
Uprzedziles mnie o kilka minut. Miałem to samo napisać.:D
2
Za wślizg z Arsenalem masz u mnie dozgonną wdzięczność. Jefecito, najlepiej grający wslizgami zawodnik jakiego widziałem, do tego mimo warunków fizycznych człowiek skała. Obys spokojnie dorobił do emerytury bez zbędnych urazów.
0
O transferach dahouda, yarmolenki, schurlle, gotze i paru innych zawodników też tak powiesz? Przecież tam Denis i gomes graliby w podstawie a był to klub który kilka lat temu doszedł do finału lm. Do tego darmowy transfer lewego. Maja kupę pieniędzy z wcześniejszych transferów a powoli stają się drugim ajaxem
0
Bardzo prawdopodobne. BVB chciało żiru przed transferem do kanonierów. Swoją drogą jak nieporadny jest zarząd bvb. Nie dość że nie potrafią sobie radzić z zawodnikami i odstawiają tam cyrki to jeszcze te ich transfery w ostatnich latach to tragedia..
0
Myślę że jeśli nie w tym to w następnym cała ta trójka opuści Barcelone dorzucając do nich gomesa.
1
Myślę że możemy grać jeszcze lepiej, szczególnie w ataku. Obecnie cała naszą siła rażenia to Messi alba i Luis. Reszta to zawodnicy od czarnej roboty. Chociaż wykonujący ja świetnie. No może jeszcze Roberto szarpnie czasem prawą stroną
0
Tak może.
1
Zastanawia mnie jedna rzecz. Po co Ernesto zabiera alenie na mecze przed co ten nie może grać w Barcy b? Rozumiem że trenuje z pierwszym zespołem i zapewne wiele mu to daje ale dziwi mnie fakt że zabiera gościa ostatnio na co drugi mecz nie wpuszczając go z ławki nawet w takich meczach jak ten z betisem gdzie wygrywaliśmy wysoko już w okolicach 70-80min a młody cały mecz przesiedział na ławce. Absolutnie nie chce krytykować trenera bo może ma w tym jakiś ukryty cel, może chce go przyzwyczaić do stadionów pierwszej ligi gdzie np kibice betisu robią kocioł. Zastanawiam się tylko co Ernesto chodzi po głowie
1
Jaka kontuzja? Grał między tymi meczami po 70-80 min. Od 28.10 zagrał 9 spotkań i zdobył 1 bramkę. Sprawdź coś zanim napiszesz coś głupiego
0
Ostatnią bramkę strzelił 9.12 jeszcze wcześniejszą 28.10...
0
Zaza w druga stronę niż Suarez. Zaczął świetnie ale od kilku kolejek przygasł
0
Dałeś jednego nominalnego pomocnika i 5 napastników/skrzydłowych. Taka jedenastka nie ma sensu
0
A kto zasługuje bardziej? Aspas? Proszę cię..
0
Tots to 11 + ławka rezerwowych więc realnie patrząc 10-11 zawodników od nas ma szansę ta drużyna sezonu
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Nie wiem czy gracie w Fifę ale jeśli tak to za parę miesięcy będzie drużyna sezonu min ligi hiszpańskiej. Jak na razie zanosi się na to że 3/4 kart będzie z Barcelony. Nie przypominam sobie takiej sytuacji.. na dodatek jeśli nic nie zmieni się do końca sezonu to taka Valencia może mieć więcej zawdnikow tots niż real
2
Grizmann z powodzeniem może grać na obu skrzydłach jak w reprezentacji.
1
Dembouz wypada na parę tygodni. Niech jeszcze ktoś napisze że dla grizmanna nie ma miejsca w Barcelonie..
0
Za te kluby to szanuje, sam czasem odpalam BVB i Ajax
1
Pytanie nocne z serii nieważnych.
Jakiej zagranicznej drużynie byście kibicowali gdyby nie było Barcy?
Ja Valencia bo uwielbiam hiszpański futbol ale nie lubię białego koloru ,:d