1

Jest jeszcze Paco który grał świetnie przed kontuzja i solidni zmiennicy do obrony, pewnie w lecie dojdzie Antoni i kadra kompletna

0

Czas leci, iniesta dalej gra magicznie ale nie może tego robić co trzy dni, będą rotację a nawet jeśli straci trochę minut to taki doświadczony zmiennik to skarb

1

Espanyol do segunda. Real szanuje ale ich nienawidzę

0

Zgadzam się w 100 procentach, świetnie gra między liniami i wprowadza niezbędny spokój

2

Mecz wygrany bez kontuzji, udany debiut cou, świetne pożegnanie masche i dobry pożegnalny (chyba) mecz vidala. Bardzo udany wieczór

0

Koniec. !!!!!!!!

0

Dałeś over 3.5 z espanyolem :D?

4

Przecież to czerwo...

0

Różne do poprawki, Ivan lub dembele powinni je bić

0

Dać jeszcze z 10min luisowi i wpuścić paco

0

Ależ Ivan jest świetny w tym sezonie zdecydowanie najrówniej grający pomocnik

0

Obu cou w drugiej! Przynajmniej na 30min

2

Kurcze iniesta miał 10m wolnej przestrzeni przed sobą.. mógł uderzyć

7

Nie no proszę xd

0

Messi bardzo mało w tym sezonie strzela z daleka. W lidze chyba jeszcze nie strzelił w tym sezonie

6

Trzeba im wcisnąć 3, będzie spokojniej

10

Nie rozumiem czemu semedo siedzi na trybunach kosztem vidala..

1

Dziwi niska skuteczność gry w powietrzu, w reprezentacji głównie z tego słynie

0

Semedo pique umtiti alba paulinho busi Roberto gomes Messi Suarez i drugiej połowie cou, iniesta i Paco/mina

0

Oczywiście xavi iniesta i busi chociaż pirlo vidal i pogba też się fajnie oglądało

0

Mam zamiar kupić kamerkę GoPro, opłaca się dopłacać 600zl do GoPro 6 czy 5 wystarczająco daje radę? Do amatorskiego użytkowania oczywiście

5

Messi też był przegrywem jak nie strzelił karnego w dwumeczu z Chelsea?

1

Kilka tygodni temu zdania były podzielone ja od zawsze chciałem go u nas. Swoją drogą możnaby aktualizować ankietę na stronie o pytanie czy klub powinien go ściągnąć

0

Strzela w atleti, strzela w reprezentacji, jest szybki, bardzo dobry technicznie i świetnie nadaje się do gry kombinacyjnej. Jeśli Ernesto widzi go u nas to już 1 czerwca wplacalbym klauzule zanim ktoś inny to zrobi

0

Skoro barcainfo tak mówi to tak jest i basta

9

Nie, bo jest świetnym i uniwersalnym piłkarzem w dobrej kasie

2

Tak.

0

Patrzę na kadrę Sevilli na transferktmarktcie i trzeba przyznać że mają szeroką wyrównaną kadrę, można stworzyć dwie równe jedenastki. Pytanie tylko czy taki "średni" klub europejski nie powinien skupić się na zbudowaniu jednej silnej jedenastki plus kilku solidnych zmienników niż wydawać po 10/15mln na zawodników podobnej klasy

0

Przywalił lobem z 30m

3

Nie jest potrzebny :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?