0

Stałoby sie, nikt nie miałby do niego żalu, ale sportowo jest wciąż na najwyższym poziomie i jeśli taki piłkarz, z takimi umiejętnościami i historia odchodzi z klubu to nie można mówić że nic się nie dzieje.. kiedyś to nastąpi ale oby jak najpóźniej

1

Semedo, na boku bardzo liczy się szybkość, z kotwica jest dzikiem

1

Z Cucurelli będą ludzie, wyróżnia się w lidze a jest jeszcze bardzo młody, ciąg na bramkę jak alba

0

Netflix najlepiej

0

Oglądam każdy mecz Barcy w tym sezonie niestety jutro nie będę mógł tego zrobić poraz pierwszy, czy jest jakaś strona gdzie będę mógł zobaczyć cały mecz wrzucony trochę później?

0

Obys miał nosa

2

Szkoda że Paco nie ma w kadrze

26

Neymar niewidoczny dziś

0

Możesz wykupić za 20zl na miesiąc i mieć spokój

1

Będzie wiatr na skrzydle w obu meczach

1

Mina digne lub mina costas. Busi jest potrzebny w srodku, szkoda marnować jego potencjał na obronie

7

To stare powiedzenie, jeszcze z czasów gdy Milan tracił średnio jedną bramkę na 3 mecze a włoskie catenaccio było w rozkwicie czy gdy Arsenal wygrywał ligę bez porażki praktycznie każdy mecz wygrywając 1:0

18

Ale w 4 lidze polskiej są lepsi sędziowie niż w la lidze

0

Kasa misiu kasa, Bilbao to znacznie bogatszy klub

0

Var zabrał 2min, kolejne dwie to przepychanki piłkarzy

0

Legia to zbyt mocna marka jak na resztę ligi, tak jak kilka lat temu Lyon który zodvywal mistrza chyba z 5 razy z rzędu. Reszta może buty czyścić

2

Mówisz o cyrku a nie oglądasz meczu... Wyjdź

1

Brawo legia jazda z nimi po mistrzostwo

0

Ale to Zagłębie jest fatalne, bardziej niż Kucharczyk

19

Dobry pomysł, młodzi gracze mogliby otrzymywać szansę gry w 3 lidze hiszpańskiej i łatwiej byłoby ich zatrzymać przed ucieczką do Anglii

0

Jak myślicie hazard zawita w lato w Madrycie?

0

Cholera jak mi go szkoda że musi siedzieć na ławce, w prawie każdym innym klubie byłby pierwszym bramkarzem

0

Barca to za wysokie progi, tak ci go przykro a każdy z nas chciałby być w jego sytuacji, gra w Barcy za ogromne pieniądze, przykro to może być mi dzieci w Afryce

0

Dla mnie on najbardziej pasuje do Chelsea

2

Deulofeu zawodnikiem meczu xd

8

Deulofeu według sofa score na chwilę obecną zawodnik meczu, ostatnio drugi najlepszy zawodnik swojej drużyny, Anglia mu służy widocznie, tam ma więcej miejsca i szybkość wystarczy by być przyzwoitym skrzydłowym

0

Mina-costas. Trzeba im zaufać, ewentualnie digne

1

To ma ponad rok. Pamiętam jak mi po tej akcji szkoda było Anglików gdy przegrali z Islandia. Aż musiałem się napić... Ze szczęścia

1

Cały ten espanyol powinni wysłać do psychiatry, pomijając prowokację bo to normalne w derbach to grają jak rzeźnicy

11

Brawo, utrzymanie to najlepsza promocja dla wyróżniających się graczy w Barcelonie i najlepsza droga do pierwszego składu. Wierzę że taki Alenia, Oriol, Cucurella, Arnaiz czy Abel spędza tutaj swoją karierę.. a przynajmniej część z nich..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?