46

Zawsze gdy dembele gra to skupiam na nim swoją uwagę w 100% i muszę przyznać że gość potencjał ma ogromny. Nie dość że jest świetny technicznie co było widać w poprzednim meczu z celtą to potrafi wykonywac założenia taktyczne jak dziś. Problemem jest tylko formacja. To typowy skrzydłowy i w 4/4/2 tak jak dziś nie ma dla niego miejsca ale jak dojdzie cou i przejedziemy na 4-3-3 lub 4-2-3-1 jak w meczu z levante to chłop wystrzeli

0

Nie przypominam sobie żeby rafa był jakiś hejtowany

1

Ernesto odzyskał jakość wielu zawodników dlatego gramy tak dobrze ale zdecydowanie największy postęp zaliczyli ter stegen, alba, rakitic i verma. Bez pierwszej 3 nie wyobrażam sobie podstawowej jedenastki a verma to chyba najlepszy rezerwowy stoper na świecie, o ile po powrocie big sama będzie rezerwowym bo nic nie jest powiedziane

2

W Madrycie jest -9 kolego

1

Skoro Ernesto woli digne niż Denisa na lewą pomoc to coś znaczy

5

Dembele gra?

11

Ludzie pytajacy o link. Serio nie macie 15zl miesięcznie żeby wykupić eleven i mieć 3 ligi w tym Hiszpanska w doskonałej jakości bez zacinania?

2

Czekam na powrót Paco, w tym sezonie daje nam bardzo dużo. 5 bramek i 3 asysty przy nieco ponad 600minutach gry to dobry wynik. Dodajmy do tego bardzo dobra dyscyplinę taktyczną

0

Wystawia gomesa żeby nie było jak z turanem, zagra dobrze dwa mecze i do żyda xd

0

Neymar jest świetny to on będzie zdobywał za kilka lat złotą piłkę ale zawsze lepiej jest mieć trzech bardzo dobrych graczy (cou, od, alba) niż jednego genialnego. Szczególnie że są to gracze młodzi

0

Zaha if lub martial na 7 zgrania

0

Potencjał ofensywny maja moim zdaniem top 5 w lidze, wyżej są tylko real, Barca, Valencia i Atletico. Jednak coś nie gra w tym zespole w obronie i w grze między obrona a druga linia, często się gubią.

0

Trudny teren, patrząc na ostatnią formę wolę verme i paulinho

2

No i dobrze, niech się wyleczy, ostatnio grał cały mecz więc dziś pewnie i tak by zagrał sergi

0

Myślę że odpowiedni moment na debiut dla miny będzie mecz z alaves u siebie. Chyba że Ernesto chce mu dać więc czasu niż dwa tygodnie to wtedy eibar lub Girona. Trener i tak wie najlepiej ale te mecze wydają się teoretycznie najłatwiejsze

0

Zamiast busiego daj paulinho. Za inieste Isco a napad tello if, mbappe, dembele

0

Fakt na wersji mobilnej jordi alba rozbił się na dwie linijki i źle policzyłem po prostu :d

0

Już nieznacznie. Przed świętami widziałem PS4 z jednym pasem za 850 zł

0

Wydajnością, znacznie się różni wydajnością.. PS3 nie jest w stanie udźwignąć nowych tytułów

0

Wydaje mi się że tak jak graliśmy z levante
Roberto pique umtiti(chociaż wtedy nie grał) alba
Rakitic busi
Dembele Messi iniesta(w lidze cou)
Suarez

3

Nie wiem czemu ale mam takie uczucie że yerry będzie mega wzmocnieniem. Nie widziałem jego w akcji poza kompilacjami a jak wiadomo na YT nawet Kucharczyk wygląda na kandydata do złotej piłki ale mam wrażenie że będzie wymiatał.

0

Czyli chętnych na Denisa nie ma więc pewnie zostanie, moim zdaniem mimo wszystko jeden z dwójki Denis Andre jest zbędny przy obecnej kadrze. Zobaczymy kto usiądzie na trybunach bo jeden będzie musiał. To sporo powie

0

W koncu wspólny język (chyba?)

1

Gdyby w tych dwóch meczach nie ukradli nam bramek i gdybyśmy jutro wygrali to w Madrycie byłoby -23. Panie w takiej temperaturze to już nawet diesla nie odpalisz

1

Ja przed transferem cou też, teraz już za późno

2

Asensio powinien wejść za czeryszewa

0

Villareal jest naprawdę słaby, nie oglądałem wielu ich spotkań ale to dzisiejsze w porównaniu do tego co grali za czasów Giovanniego dos santosa to przepaść

1

Zastanawiam się kto jest bardziej fatalny w tym sezonie kroos czy marcelo

1

Obawiam się że barca b może długo w drugiej lidze nie pograć...

4

Ceballos kolejny po canalesie który źle wybrał. U nas miałby szansę gry w wielu meczach szczególnie że nie było cou, rafa miał kontuzje, iniesta ma swoje lata a graliśmy 4 pomocnikami. Wolał iść do Madrytu gdzie mało gra kovacic i asensio a są w hierarchii wyżej niż on. No cóż, nie żal mi go nawet trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?