messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie że barca b wygrała. Co do Valencii to mają zdecydowanie za wąska kadrę a nawet jeśli już ktoś wchodzi to nie są to wartościowi zmiennicy. W ataku rodrigo i zaza, dopiero teraz ściągnęli vietto. Na bokach pomocy soler i guedes grają bardzo spoko ale jak ma się na zmianę maksimovivia i pereire to już tak kolorowo nie jest, dlatego często grają tam boczni obrońcy. Środek kondogbia i parejo bardzo dobry ale znów brak zmienników, dopiero w zimowym oknie kupili coqluelin..
0
Pamiętam jak łączono z nami kondogbie jeszcze jak grał w Interze, wielu w tym ja smieszkowało z niego a teraz rozgrywa bardzo dobry sezon, często oglądam Valencie i według mnie jest najrówniej grającym pomocnikiem nietoperzy
16
Gdyby udało się wygrać ligę bez porażki to byłoby nieprawdopodobne chociaż bądźmy realistami, szansę na to są małe głównie ze względu na to iż walczymy na trzech frontach a kontuzje w tym sezonie nie oszczędzają...
0
Liczyłem że cou dostanie szansę na swojej pozycji... A tu w ogóle go nie ma xd
0
Co ty wygadujesz przecież w obecnej formie Valencia to topowy obrońca na swojej pozycji.. ale fakt reszta obrony nie powala na kolana
1
Niby tak ale mój dobry kolega zawsze mówił że jak kobieta jest chętna i napalona to nieważne jak wygląda, trzeba brać xd
0
A tak serio?
0
Ktoś wie dlaczego nie było gomesa na treningu?
0
Żiru najlepiej miałby chyba w BVB.
3
Co w niej ciekawego? Gdyby nie włosy to figura jak chłop..
0
De light, tah, skriniar taka kolejność chociaż żadnym nie pogardze
4
Mimo wszystko gość 25 lat mega bramkostrzelny.. pogra dobre 6-7 sezonów. U nas Suarez 31 i prawdopodobnie grizmann 27 który nie jest typową 9. Mam tylko nadzieję że za dwa lata zarząd pomysłu i kupi w miarę młodego dobrego strikera jak np werner.
5
Duże wzmocnienie trzeba przyznać
1
Ja wolę newschool jeśli chodzi o hh, szczególnie quebo. Paktofonika podlatuje biesiadami. Chociaż nie powiem, mam i czasem słucham pierwsze płyty płomień 81, pezeta, często paluch na głośnikach...
0
Rozumiem wypożyczenie Ardy, wiek i duża pensja. Rozumiem wypożyczenie rady bo nie grał bardzo długo. Ale jak to możliwe że zarząd takiego klubu nie potrafi sprzedać deulofeu vidala czy Denisa. Ten drugi strzelał min realowi. Pierwszy trzeci to wciąż młodzi zawodnicy za których taki Perez zgarnął by łącznie 50 mln..
0
Gdybyś chciał mam na sprzedaż Fifę na PS4 używana za 140
3
Digne to dobry obrońca ale nie dla nas, w defensywie daje radę, w kreacji nie jest zły ale nam potrzeba drugiego alby, oczywiście słabszego ale jednak gościa który z teoretycznie słabszymi rywalami będzie robił wiatr. Co do semedo uważam że na szybkość i technikę na poziom pierwszego składu. Brakuje mu tylko odpowiedniego timingu w wyjściach ofensywnych
12
Gdy przyszedł cou i wróci dembele nie ma sensu ciągnąć tego 442. Ustawienie się sprawdziło do tej pory bo nie mieliśmy skrzydeł ale jeśli Ernesto chce ustawiać dembele na prawej pomocy albo co gorsza cou na prawej stronie to może się to słabo skończyć. Gdy wszyscy wrócą do zdrowia chyba najodpowiedniejsze będzie 4231 z rakieta i busim z tyłu, dembele na prawej, Leo ja 10 i cou/iniesta schodzący do środka robiący miejsce albie
0
Messi jest dziś naprawdę słaby
7
No to rafa sobie zagrał dziś
1
Bailey to mega gracz, widziałbym go u nas jeśli grizmann nie przyjdzie
8
Fajnie że ludzie zaczynają dostrzegać umtitiego. Gość drugi sezon gra rewelacyjnie a dopiero teraz zaczyna być postrzegany jako jeden z najlepszych
1
Jeśli digne odejdzie chętnie widziałbym powrót grimaldo
0
Pewnie wypożyczenie na półtora roku, do tego czasu paulinho już minął dwa lata więc jedno miejsce się zwolni
1
Najlepszy po na świecie, alvesowi z tamtych lat ciężko będzie komukolwiek dorównać
0
Gdy przychodził tutaj 8 lat temu uważałem go za wybitnego zawodnika, ale przez myśl mi nie przeszło że spędzi tutaj tyle lat i będzie legendą tego klubu. Jeśli rozegrałeś ponad 300 spotkań w Barcy to możesz śmiało mówić o sobie że jesteś świetnym piłkarzem, byle "dobry" piłkarz by tego nie dokonał
4
Sędziowanie Pana lahoza.
Ten człowiek nie zasługuje żeby przed jego nazwiskiem pisać pan, nie tyczy się to tylko dzisiejszego meczu
0
Pizza po meczu jest bardzo wskazana, dużo węgli łatwych do przyswojenia i tłuszczy pozwalają na szybszą regenerację
0
Wtedy zapewne odejdzie gomes i Paco.
Jeśli odejdą ci co mają odejść i dojdzie Antoni kadra będzie wynosić 19graczy plus alenia i arnaiz
1
Ani cou ani iniesta na prawej stronie nie zagrają, ciężko będzie ich zmieścić razem na boisku, tak jak Messi i dybala w reprezentacji, nie mogą grać razem bo się dublują..