mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Popitek12 wszystkie czasy są bardzo dobre, pobiegły na swoim poziomie, niestety reszta nie śpi
1
@NeroTFP1, drugiej strony zrobiły najlepszy wynik w sezonie, reszta sztafet poszła do góry
2
@Hosh A jakie zagrożenie powoduje człowiek spadający z tej wysokości na przechodniów przed budynkiem? Kto będzie odpowiadał za brak reakcji służb jak on przez swoją głupotę kogoś zabije? Do kogo pretensje będą miały rodziny zabitych, że nic nie zrobiono?
1
@kubix05 a mówią, że teraz panny mają wymagania...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamilos84 Dopiero będziemy zbierać owoce ośmiu lat zadłużania państwa poza budżetem i jakąkolwiek kontrolą.
4
@Kgorecki2500 W punkt. Robił co musiał, a nie to co miało dać wzrost w sondażach. Jeden z niewielu polityków, który patrzył dalej niż do końca swojej kadencji.
0
@PatrykBarca A Turcy trenowali na niej przez ostatni tydzień?
0
@tristan87 Mogliby wreszcie finalnie zbankrutować...
2
@Ls0811 Strefa ma objąć centrum, a nie całe miasto, a więc mieszkaniec Radomia wjedzie do Warszawy gdzie się da i dalej pojedzie autobusem. Poza tym to dotyczy aut 18 i 27 letnich (w zależności od paliwa). Ile takich aut mają ludzie w Warszawie, 5 procent? Co do naklejek, to chyba podawali, że na razie nie będą potrzebne...
0
@Kgorecki2500 Raczej oszczędność kasy na zamieszkach gdyby mieli grać mecze z arabami. W czasach gdy ta decyzja była podejmowana była bardzo sensowna, i na tamte czasy jedynie słuszna.
1
@adi7adi8 Włosi kolejne złoto. Przygotowali mega ekipę
1
@HypeR teraz ci sami "dziennikarze" co cisnęli Xaviego o zdejmowanie Lewego w ostatnich meczach będą pisać, że go zajechał
0
@BorzyKrzys Cicho, ten uraz to wina sztabu, spece z labamby już rozstrzygnęli
0
@tristan87 No był, w Danii. U nich jak Ci dziecko płacze i sąsiad zgłosili to masz z automatu dozór z opieki społecznej, a zdarzało się że zabierali dzieciaka do rodziny zastępczej i rodzice musieli udowadniać że nic się działo. Kiedyś było o tym głośno, jakiejś polskiej rodzinie zabrali roczne dziecko i oddali po prawie roku...
1
@tristan87 on bił żonę wg duńskich standardów, a więc pewnie na nią krzywo spojrzał
1
@prokar1 oni mogą z grupy nie wyjść
0
@mekston ale podobno zagrał słabiej od Nico, przyjemniej tak się wydaje komentatorom polshitu
3
@kulek22 jest jakiś dzieciak na Jamajce który już pobija rekordy młodzieżowe Bolta
1
@adi7adi8 no chyba nie, to już norma
1
@Kidd 6-2, 6-1.
0
@FcPortoFan1999 Może by tak wybrać ze 30 najzdolniejszych juniorów, wysłać w świat i poczekać 2-3 lata aż wrócą z odpowiednim metalem?
0
@Sulimo Jak to co? Coś w życiu osiągnął...
1
@Kapitan hawk przecież ona się giba w Hiszpanii, przynajmniej tak tu niektórzy pisali...
0
@HypeR definicje skąd? Z wikipedii?
Chyba za młody jesteś żeby pamiętać skąd wziął się rap i kiedy w Polsce pojawił się hip hop.
1
@FcPortoFan1999 Kopać, przecież to głównie forum piłkarskie
0
@HypeR co ma polski hip-hop do rapu? Rap wyszedł z gangów ulicznych, to jest ich muzyka. W Polsce nigdy nic takiego nie zaistniało. To nie jest kwestia co lepsze. U nas raperów nie było i nie ma, to że nasi twórcy myślą, że są raperami nic nie znaczy.
0
@FcPortoFan1999 Jak chcesz poprawić przygotowanie fizyczne przez tydzień po rozegranym sezonie? Teraz dopiero wyjdzie kto jest przygotowywany do gry a kto nie. Będą kontuzje i to nie tylko u nas.
0
@HypeR W Polsce nie ma raperów.