2

@KamQiX Przede wszystkim tam jest drużyna. Nie ma grania na jedną gwiazdkę.

1

@KrychaFCB Rodri nie ma 16 lat

0

@MOLESTA Jaki środek? W okienko szła...

0

@PatrychoO tamten też może mieć podobnie

1

@Kubsoleon kopnięcie piłki przed siebie i jej gonienie to nie dryblingu, jedynie przewaga szybkości

1

@Encore może Serb podeśle mu swoje magiczne pigułki

2

@GeneralXavi Pierwszym swoim zdaniem właśnie próbujesz mu odebrać umiejętności...

0

@Sulimo Ale czy nie ma racji?

1

@jacobFCB Przy wejściu na onet i wp pojawia się dokładanie ten sam komunikat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Kgorecki2500 jak można to w ogóle porównywać...

1

@Gibbon_FCB i zapomina jakie są przepisy

1

@Gall_Anonim chłopa nie było cały mecz... Kapitalnie się ukrywał

0

@barcelonaLM Grad spadł jak już byli w szatni. Poza tym to nie był grad na zoomie w tv :)

0

@tadzik447 @TheNekro94 niby ok, ale 22 chłopa schowali a 80 tys wystawione na strzał? To nie jest jakiś stadion na równinie afrykańskiej, musi mieć ochronę odgromową spełniającą normy i zawodnikom raczej nic nie groziło.

1

@tbas za Flicka Niemcy tak nie grali

0

@Wossi61FCB paradoks sraczki, i często, i rzadko

0

@zadafcb Czyżby kolejny sabotaż estońskich kibiców jak kilka lat temu?

1

@Prorokk Kabaretem to jest brak podstawowej wiedzy z geografii na poziomie 5-6 klasy szkoły podstawowej. Stany nie są nawet w trójce największych państw.

0

@Kengo Ona tam jedzie bez żadnego turnieju na trawie w tym sezonie. Porażka z którąkolwiek z wymienionych nie będzie dużą niespodzianką.

4

@Arden normalnie Białowieża Rangers

0

@Matheu12 bez przesady, to nie jest lot międzynarodowy, poza tym szybka kolej też będzie musiała się zatrzymywać po drodze bo z biletów pomiędzy dużymi miastami się nie utrzyma, a nikt nie będzie dojeżdżał 50 czy 80 km na główne dworce

0

@MesQueUnClub96 jednak wolę polecieć z Gdańska do Warszawy w godzinę niż jechać pociągiem 2,5

0

@MesQueUnClub96 z tego regionalnego lotniska polecisz do Warszawy czy Baranowa, nie będziesz się tłukł pociągiem

0

@jakub1906 6 lipca mogą zagrać sparing z Legią, ale zamiast tego nie dało się 7 zrobić SP...

3

@Firestone może dla kontrastu, taki zabieg artystyczny...

0

@Katalończyk 99 Legia przez kilka lat traktowała superpuchar jako finał przygotowań. Mecze były rozgrywane i się dało. To jest naplucie swoim kibicom w twarz. Mecz do rozegrania u siebie, ale nie, bo nie ma terminu. Finał miał być 7 lipca a ci sobie na 6 ostatni sparing ustawili...

0

@zadafcb Ona cały czas funkcjonuje w świadomości kibiców jako młoda-zdolna, a tu już 28 lat na karku...

0

@Hosh może niech zrezygnują z jakiegoś sparingu i termin się zwolni, to chyba najgłupsza wymówka - nie mamy terminów

1

@VbamboeB To dlaczego Deco jak żebrak jedzie do Porto błagać żeby kupili Faye?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?