1

@fart co by o nim nie mówić, to wiedział jaki na materiał w tej kadrze i na jaką grę stać tych ludzi

0

@Kgorecki2500 Ta atmosfera była chwilę po meczu z Holandią. Nawet po barażach nie było jakiegoś ogólnego zadowolenia.

0

@usztafik Dzieciaku, o twoim poziomie świadczy fakt, że nie potrafisz sklecić zdania bez użycia "xD".

0

@kanver_ Zalewski i Frankowski lepiej graliby na skrzydłach, oni tracą siły na bronienie i tego nie potrafią. Można grać 4 w obronie z Kiwiorem na lewej z nastawieniem czysto defensywnym i np. Bereszyńskim na prawej, który będzie wspierał atak.

0

@pioz123 Moder za to bronił wzorowo...

0

@usztafik Kto powiedział, że się smucę. Ty przed snem weź do ręki elementarz języka polskiego, unikniesz wielu nieporozumień jak zaczniesz pisać poprawnie.

1

@ricardo0705 mecz z Holandią przysłonił rzeczywistość. Tam powinno być 3-1 do przerwy i po sprawie. W drugiej, grając na ludzie dołożyli by jeszcze jedną, dwie i nie byłoby pitolenia, że była walka o wynik. Tamten mecz był tak odbierany przez nieskuteczność Holendrów a nie naszą grę.

0

@usztafik wcisnął - on, czas przeszły
wcisną - oni, czas przyszły,
Język polski, klasa czwarta szkoły podstawowej.

0

@Murazor jak zdjął wszystkich defensywnych pomocników to co się dziwić

0

@ad289 w sumie to awansowaliśmy jako ostatni, więc rozumie się samo przez się

0

@MesQueUnClub96 widocznie tak Lewy działa na mentalność swoich kolegów z drużyny

1

Faul twarzą....

0

@usztafik Kiedy wcisnął i który?

0

@derlysy1979 I kto na 6? Moder, który woli grę do przodu niż bronienie?

0

@pioz123 zdejmiesz Slisza i Piotrowskiego i kto będzie bronił? Urbański nie ma o tym pojęcia, Moder to 8, na 6 nie daje rady.

0

@Fantastyczny Chłopiec trzeba by do Moskwy pojechać

2

@GeneralXavi bo większość ludzi tutaj nie ma pojęcia jak działa var. Oni myślą, że aktywuje się przy danych sytuacjach
Są też tacy, którzy myślą że to główny decyduje co sprawdzić...

1

@A4ron Tam siedzi jeden sędzia, który ogląda meczu z opóźnieniem kilku sekundach. Nie ma czegoś takiego, że var nie sprawdza. Sprawdzili i uznali od razu że nie ma karnego. Var działa cały mecz, tylko przedłużające się analizy są komunikowane w realizacji tv.

0

@Kgorecki2500 Jak zawsze. Mają mocny początek i dalej brakuje pary.

0

@VegetaPolska Slisz chociaż broni i asekuruje obronę. Piotrowski zero daje.

4

@Faro przed chwilą narzekałeś że murują

0

@Culer9002 będzie spalony

0

@Emhyr Klub czy dziennikarze, którzy nie mają o czym pisać?

1

@macio_944 Akurat polityka to trochę przykład z d... Tam prawie nie ma ludzi przygotowanych do polityki. Są prawnicy, lekarze, nauczyciele, piosenkarze i inne takie. U nas praktycznie się nie kształci polityków. wychodzi na to, że o polityce może gadać każdy.

0

@kanver_ To po co go tu wstawiasz? Sam się nie pchał...

0

@barteq Biorąc pod uwagę, że od początku roku oddano na tej granicy ponad 1300 strzałów i nikogo innego nie aresztowano, to ci musieli coś grubego wywinąć.

0

@barcelonaLM Papszun też czekał na oferty z zagranicy...

2

@tristan87 na 3-2

1

@tristan87 Gol w chyba przedostatniej minucie ostatniej kolejki, dający nam 4 miejsce w lidze i możliwość gry w LM...

1

@Reviven Tam jest mowa o opcji odkupu i to można ustalić. Wysokości pierwokupu nie ustalisz bo to polega ma wyrównaniu oferty innego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?