mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore jedno słowo, kłoda
1
@kubix05 po co mają go męczyć w przegranym meczu
0
@supraomnes1 dojrzał w wieku 40 lat, chyba już czas
1
@sewciu50 To raczej młody talent celty i city...
0
@Kamiloza91 ciężko się broni gdy sędzia przy każdym odbiorze odgwizduje faul
0
Jeszcze trochę to w piłce będzie jak w NBA, totalny zakaz obrony bo wszystko będzie faulem.
0
@Lisek przecież w tej sytuacji piłka aż się podbiła do góry, to nie było obtarcie
0
@Destroyer_of_Worlds przecież w tym meczu to Gruzini głównie się bronią,
0
@Encore dla serwbotów powinni stworzyć oddzielną dyscyplinę, jakieś strzelenie do celu i punktowanie za trafienie i szybkość
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem za co. Na pewno nie za formę na przestrzeni całego sezonu. Puchar Polski nie ma nic wspólnego z wyborami na gali ekstraklasy.
2
@FcPortoFan1999 Czyli wybór, z którym prawie nikt się nie zgadzał bo było z 10 zawodników, którzy grali lepiej i dawali więcej swoim drużynom.
0
@kulek22 one mają na celu głównie przyspieszanie gry i utrzymanie płynności, więc działają jak trzeba
0
@Ghandi Austria nie mogła być zaskoczona, że wygrywa tak szybko, bo na tym polega ich taktyka. Atakują od początku i od chyba 6 czy 7 meczów udaje im się strzelić gola w pierwszych 10 minutach.
0
@Ghandi nasza liga to jedyna, gdzie jest przymus grania młodym, jakoś w innych ligach młodzi zawodnicy się przebijają bez problemu, może u nas błąd nie leży po stronie klubów ale po stronie młodych chłopaków, którzy wychodzą, z założenia, że cos im się należy, przecież oni jak wchodzą do ligi to w wielu przypadkach już się mają za gwiazdy, w pierwecuszej kolejności liczy się fryzura, tatuaż inne pierdoły. Nasze społeczeństwo staje się wygodne, nie ma chęci walki o polepszenie swojej sytuacji bo i tak ktoś mi coś da.
0
@Bocheno1 nie zdziwię jak się zorientuje w jakie bagno wszedł
0
@Faro dlatego trzeba mieć na lewej obronie ofensywnie grającego zawodnika, tak było za czasów Abidala i Alvesa, tylko strony odwrotne
2
@Bocheno1 z tej ekipy będzie tylko Flick...
0
@A4ron obsadą sędziowską, piłką nożna to taki sport, że przepisy pozostawiają duże pole do ich interpretacji
0
@Tabaluga37 tego nie wiesz, a jedyny pewny fakt to że koleś stał na spalonym, w świetle bramki
0
@Pawci023x A ręka Frankowskiego była ok?
3
@A4ron może tam nie powinien?
1
@Faro tutaj nie było kwestii skupienia uwagi, rywal stał na spalonym dokładnie w tym miejscu gdzie powinien interweniować bramkarz, on fizycznie nie mógł się rzucić
1
@Tabaluga37 Może dlatego że koleś stał tam gdzie bramkarz powinien się rzucić?
0
@Barcasub my zawsze mamy szane w końcówkach bo zaczynamy atakować żeby gonić wynik, przy normalnej grze Holandii w 80 minucie powinno być 5-1 i tych szans by nie było
0
@FanBarcy22 jak to po co? Media z tego żyją, na tym trzepią kasę bo ciemny lud się na to łapie.
1
@Barcasub to nie był nasz dobry mecz, ale fatalny Holendrów pod względem skuteczności
0
@bartekvisca Papszun musiałby kupić paru jugoli żeby złożyć obronę, ale w kadrze tak się nie da.
0
@kanver_ Bo Santos był fatalny
2
@Kgorecki2500 przed euro to było pisanie, że więcej szczęścia niż gry, która za dobrze też nie wyglądała
0
@NeroTFP1 Teoretycznie to napisał, że nie daje, a więc tu i teraz. Nie napisał "nie dawał"...