0

@tbas Ten klub zszedł na psy. Deco jedzie do nich? Sami się nie szanujemy. Jak coś chcą to niech przyjadą.

1

@NeroTFP1 Życie w dużej mierze napisało do tego scenariusz, więc po prostu udało im się tego nie zepsuć.

0

@Stagiryta przecież to jeszcze bardziej zachęci do murowania; 1 punkt za remis i tak mam (tak jak teraz) do tego jeszcze rywal dostanie 2 zamiast 3
Ps
I jest to pomysł z hokeja a nie z siatki, w której nie ma remisów

5

@MesQueUnClub96 Co w tym dziwnego?

0

@FcPortoFan1999 Czyli trenerzy obierają taktykę żeby nic nie strzelić? Ciekawe podejście do footballu.
To nie ma w 90% przypadków nic wspólnego z taktyką, a jedynie z nieudolnością piłkarzy...

0

@Kinginiesta jak lubisz więzienne to obejrzyj Wentworth

0

@Emhyr raczej poleci na wakacje

0

@Keson Slisz (nie Ślisz) oberwał za ostatni po tym jak całą pierwszą połowę musiał biegać za dwóch, bo Piotrowski nic nie ogarniał.

0

@Michael24 to było śmieszne z Ronaldo, 20 lat temu...

0

@partymaker tak wyglądał lepiej, że był umoczony w dwa gole

2

@TheNekro94 a co jak cię temperatura chce powąchać?

0

@Danny Gaucho ciężko kopanie w 4 lidze nazwać profesjonalnym graniem w piłkę, tym tokiem to mamy w Polsce 80 latka który też daje radę

1

@Safrani to chyba jest imigrant

7

@heniusss takich karnych na Yamalu to powinno być w tym sezonie z 5...

2

@Criss18Barca Kowalczyk chociażby srebro na igrzyskach. Tak wiem, to u23, ale to i tak coś o czym obecnie możemy pomarzyć...

3

@MesQueUnClub96 Ogiera i kobietę kierującą drugim autem zabrało LPR, więc może to być coś poważnego.

0

@Who_you_mam Nic u nich nie pogra. Pójdzie od razu na wypożyczenie.

0

@lukaszbrk a po co mają to robić z dwóch meczów?

0

@tomek8756 ten wieczorek to chyba do kibla lata samolotem

1

@MesQueUnClub96 kolejna autostrada do finału, której hubcio nie wykorzysta?

0

@Katalonbar Czas na naturalizację migrantów.

0

@aleksander7 na co? Tam chyba angielski jest obowiązkowy.

0

@ricardo0705 bo to nie dobra jest

1

@Gibbon_FCB Kwiatkowski ze swoim darciem mordy bez potrzeby

0

@Eric_Abidal_22 na ich ligę raczej Szwajcarzy nie jeżdżą

0

@Rust_Cohle czyli był faul i w tym momencie Szwajcarzy powinni dostać piłkę

0

@Encore Gdyby miał cokolwiek na poziomie światowym oprócz serwisu...


0

@Traba727 Nyeme kasuje je wszystkie

1

@Tasde z pisowskim murem nie chodziło o to żeby go wybudować tylko żeby zarobiły na tym właściwi ludzie, to był kolejny sposób na wyprowadzenie pieniędzy

0

@ZwyklyKibicBarcy04 no lukaku raczej w tej kwestii nie odstaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?