mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore ma te wejścia jak Radek Kałużny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FabianekMrozek problem jest taki, że ci na granicy z białorusią nie przyjechali tu pracować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Arden też w trakcie meczu się zastanawiałem co tam się odwaliło
1
@Hawajczyk Jak można mówić, że obrońca nie popełnia błędu przy golu gdy odwraca się plecami do strzelca i kompletnie traci kontrolę nad akcją?
0
@RosjaninBut Łby to należy za to pourywać obrońcom. Nikt mu nie wyszedł do zagrania, stanęli i patrzyli co się wydarzy
0
@Arden to Buksa idealnie nabiegł na piłkę, normalna wrzutka i tyle
1
@FabianekMrozek Szczególnie tyłem bo boi się dostać piłką
0
@budel17 Salamon szczególnie pewny przy golu jak się odwrócił plecami do strzelającego rywala. To jest kryminał gry w obronie.
0
@Domin7777 Póki grają Zalewski, Urbański i Szymański między sobą to wygląda to ok. Gorzej jak ktoś im się w to włącza.
0
Salamon odwracający się plecami do strzelca... Jak się boi piłki to niech zmieni zawód.
1
@aspr1me ale okiwać się nie dał...
0
@NeroTFP1 tylko, że teraz nawet większość kablówek to tak naprawdę tv internetowa
0
@mextexperu Włosi też jakby nie chcieli strzelić trzeciej.
0
@BorzyKrzys Było widać, że już jej ciążył.
2
@pluszek Gdyby tak ktoś z KO tam latał to być perszy robił tutaj raban. Typ wlazł na dach bo jak to sam stwierdził, "jest wyjątkowy"...
5
@norbi77 to było oczywiste, że oni coś wywinęli. W tym roku na granicy oddano ponad tysiąc strzałów ostrzegawczych i jakoś innych żołnierzy nie zatrzymano.
0
@FabianekMrozek A ty zapewne masz dostęp do wyników badań obu panów żeby stwierdzić, że to identyczna kontuzja.
1
@kazbychu od wczoraj było tu wrzucane z 10 razy
2
@tomek8756 i weź z takimi wygraj wojnę
3
@Aragorn33 Pieszy dochodzący do przejścia ma obowiązek się zatrzymać, ale przez durny przepis większość myśli, że jest świętymi krowami.
3
@RichardWinters Jak on był te 100m od przejścia to one jeszcze były w miejscu gdzie mogły pójść na przejście ale mogły też pójść dalej, wzdłuż drogi.
2
@Aragorn33 Kierowca nie ma obowiązku zwalniania przed przejściem jeżeli nikt przed nim nie stoi. Jeżeli tutaj jechał nie szybciej niż 70 km/h to w razie wypadku mamy wtargnięcie na przejście, przecież te dzieciaki nawet nie zwolniły przed przejściem, nie mówiąc o zatrzymaniu
@RichardWinters
Co to znaczy nie rozpędzać? Tutaj nie wygląda na to, że on jechał szybciej niż te 70.
1
@SeWo77 tam jest ograniczenie do 70
1
@Herato Andrzej Duda
3
@TheNekro94 Zapewne się drastycznie zwiększyła przez ostatnie 2 tygodnie roku...
3
@MesQueUnClub96 Pewnie podciągają to pod nieumyślne spowodowanie śmierci lub pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Nadzieja w tym, że trafi się ogarnięty prokurator i będzie żądał zmiany kwalifikacji.
0
@NeroTFP1 Wygląda mi to na ustawkę...
3
@Kapitan hawk Komu on ma tam utrzeć nosa? Przecież wszyscy wiedzą, że reszta się bije o drugie miejsce. Do tego raczej żaden Francuz nie powalczy o medale.