2

@Encore ma te wejścia jak Radek Kałużny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FabianekMrozek problem jest taki, że ci na granicy z białorusią nie przyjechali tu pracować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Arden też w trakcie meczu się zastanawiałem co tam się odwaliło

1

@Hawajczyk Jak można mówić, że obrońca nie popełnia błędu przy golu gdy odwraca się plecami do strzelca i kompletnie traci kontrolę nad akcją?

0

@RosjaninBut Łby to należy za to pourywać obrońcom. Nikt mu nie wyszedł do zagrania, stanęli i patrzyli co się wydarzy

0

@Arden to Buksa idealnie nabiegł na piłkę, normalna wrzutka i tyle

1

@FabianekMrozek Szczególnie tyłem bo boi się dostać piłką

0

@budel17 Salamon szczególnie pewny przy golu jak się odwrócił plecami do strzelającego rywala. To jest kryminał gry w obronie.

0

@Domin7777 Póki grają Zalewski, Urbański i Szymański między sobą to wygląda to ok. Gorzej jak ktoś im się w to włącza.

0

Salamon odwracający się plecami do strzelca... Jak się boi piłki to niech zmieni zawód.

1

@aspr1me ale okiwać się nie dał...

0

@NeroTFP1 tylko, że teraz nawet większość kablówek to tak naprawdę tv internetowa

0

@mextexperu Włosi też jakby nie chcieli strzelić trzeciej.

0

@BorzyKrzys Było widać, że już jej ciążył.

2

@pluszek Gdyby tak ktoś z KO tam latał to być perszy robił tutaj raban. Typ wlazł na dach bo jak to sam stwierdził, "jest wyjątkowy"...

5

@norbi77 to było oczywiste, że oni coś wywinęli. W tym roku na granicy oddano ponad tysiąc strzałów ostrzegawczych i jakoś innych żołnierzy nie zatrzymano.

0

@FabianekMrozek A ty zapewne masz dostęp do wyników badań obu panów żeby stwierdzić, że to identyczna kontuzja.

1

@kazbychu od wczoraj było tu wrzucane z 10 razy

2

@tomek8756 i weź z takimi wygraj wojnę

3

@Aragorn33 Pieszy dochodzący do przejścia ma obowiązek się zatrzymać, ale przez durny przepis większość myśli, że jest świętymi krowami.

3

@RichardWinters Jak on był te 100m od przejścia to one jeszcze były w miejscu gdzie mogły pójść na przejście ale mogły też pójść dalej, wzdłuż drogi.

2

@Aragorn33 Kierowca nie ma obowiązku zwalniania przed przejściem jeżeli nikt przed nim nie stoi. Jeżeli tutaj jechał nie szybciej niż 70 km/h to w razie wypadku mamy wtargnięcie na przejście, przecież te dzieciaki nawet nie zwolniły przed przejściem, nie mówiąc o zatrzymaniu
@RichardWinters
Co to znaczy nie rozpędzać? Tutaj nie wygląda na to, że on jechał szybciej niż te 70.

1

@SeWo77 tam jest ograniczenie do 70

1

@Herato Andrzej Duda

3

@TheNekro94 Zapewne się drastycznie zwiększyła przez ostatnie 2 tygodnie roku...

3

@MesQueUnClub96 Pewnie podciągają to pod nieumyślne spowodowanie śmierci lub pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Nadzieja w tym, że trafi się ogarnięty prokurator i będzie żądał zmiany kwalifikacji.

0

@NeroTFP1 Wygląda mi to na ustawkę...

3

@Kapitan hawk Komu on ma tam utrzeć nosa? Przecież wszyscy wiedzą, że reszta się bije o drugie miejsce. Do tego raczej żaden Francuz nie powalczy o medale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?