mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin to oczywiste, Orły Górskiego to już stare dziadki, a części już nie ma
1
@PatrykBarca skoro tamte kluby dostały kary to znaczy, że PZPN uznał, że nie miały podstaw do takiego postępowania. Ostanie 3 sezony to ponad 30 takich przypadków, a kar było kilka, po te kilkadziesiąt tysięcy. W tym sezonie np. ŁKS nie dostał kary, bo mieli "papiery" pod swoją decyzję. Nie ma podstaw na blokowanie kiboli Wisły to są kary. PZPN nie będzie w stanie wykazać w czym ten przypadek jest gorszy od kilku innych.
1
@UriBoyka pewnie, że się odwołają i wygrają, jak nie w PZPN to w sądzie; inne kluby za to samo dostały po 20 tys kary. Tutaj Królewski rozpętał aferę w mediach i PZPN się ocknął, że coś jest nie tak (jak zawsze po fakcie). Żeby było jasne, należy to karać, i to surowo, ale wszystkich równo.
1
@BojanKriKicz a ile osób to socio mający karnety, gdzie te mecze w przeliczeniu na pojedyncze spotkania wychodzą dużo taniej nie 200euro
0
@AlexDark00 ty myślisz, że te 200 mld to na co jest wydawane? MON bardzo dużą część budżetu wydaje na pensje, emerytury, utrzymanie sprzętu, szkolenia itd. Każdy zakup nowego sprzętu to kolejny kredyt, tak robi większość państw. Reasumując, tak bez SAFE będzie ciężko bo sprzęt trzeba kupować, pytanie na jakich warunkach. Na ten moment, z finansowego punktu widzenia nie ma nic korzystniejszego.
0
@Who_you_mam gdyby się zgodził na powiedzmy 1/3 tego co zarabia teraz to ok, trzymanie rezerwowego z obecną pensją nie ma sensu
1
@FcPortoFan1999 Franz to akurat kiepsko mówił po polsku.
0
@FcPortoFan1999 gdybym był złośliwy to bym napisał, że gra się o uniknięcie spadku a nie o spadek
0
@FcPortoFan1999 o spadek to raczej nikt nie gra
2
@kamyk_23 z tą minutą to bym nie przesadzał...
0
@maroon to dlaczego pożyczają z innych źródeł 30mld euro na zbrojenia?
0
@lithotripter tak chyba właśnie myślał autor pisząc "unbelievable"
12
@europejczyk ..fajnie długość życia człowiek przyrównać do cyklu istnienia państwa...
Takie to nie za mądre...
Kredyt w Korei na 45 lat rozumiem, że Ci pasuje bo Morawiecki było młodszy jak go zaciągał.
11
@Kinginiesta Skoro NBP wykazywał straty (tylko przez sposób prowadzenia księgowości), a teraz nagle stwierdzili, że mogą mieć zyski to znaczy, że do tej pory świadomie działali na szkodę Państwa, nie przekazując pieniędzy do budżetu.
Apolityczny prezes...:)
1
@Hellrider Podałeś wszystkie argumenty, którymi tak naprawdę kierował się Nawrocki, czyli narażenie amerykańskich interesów. Ładnie go tam ambasador USA doprowadził do pionu na spotkaniu przed konferencją z Glapińskim.
0
@NeroTFP1 jakiś trener grał z nimi w LM częściej niż Pep?
2
@NeroTFP1 Wiesz, królem strzelców mundialu to był i Oleg Salenko :)
Oczywiście w żaden sposób nie ujmuje to R9.
0
@partymaker trzeba było spojrzeć na ławkę City ze 3 miesiące temu, jak siedzieli tam głównie nastolatkowie z rezerw
1
@ShawnC po drugiej stronie jest Rapha, który podejmuje same złe decyzje
4
@Safrani po czymś takim nie powinni być wpuszczani na ten stadion przez 5 lat, tak powinno być w stosunku do bydła z każdej strony
0
@Rafalloxfcb heatmapa, to zagraz po xG największa ściema piłki nożnej. Wystarczy że masz przerwę w grze, np. przez kontuzję, typ stoi po prawej i licznik mu bije. Jakbyś nałożył markery czasowe-lokalizacyjne(tego używają trenerzy do analiz pomeczowych) to byś zobaczył, że Casadao zawsze schodził do lewej gdy Cancelo wchodził na połowę rywala, jak typowy DP, gdy drużyna ma jednego bardziej ofensywnego skrajnego obrócę
0
@matirix20 chłopak ma 23 lata, od 5-6 gra na poważnie piłkę, kiedy on "w młodości" trenował te biegi długodystansowe,
Raczej robił ta jak każdy dzieciak z zajawką na sport, ma to dziś niewielkie znaczenie.
0
@Who_you_mam czyli ch...o ale stabilnie
3
@peetwithbarca po co miał się szarpać z kandydatem na prezesa?
0
@Rafalloxfcb nałóż to czasowo na heatmapę Cancelo i wróć
0
@MariusGajusMaximus tak, w derbach pewnie olali mecz i im się nie chciało...
0
@Virusk3 . Może lepiej zerknąć na stronę eleven, a nie c+...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KrychaFCB wpuszczenie dziś Raphy zamiast Roonyego to kryminał
1
@FcPortoFan1999 Zagłębie na liderze to też cud