0

@AlexDark00 coś masz nieaktualne info ws. tych pociągów, chyba 200 km/h to za dużo dla polskich producentów

2

@JimMorrisonFCB to nie był medical

0

@clyde jego kariera polityczna to już trochę lat trwa i jak widać nic jej nie zaszkodziło, a działa zasada "nie ważne jak mówią, byle mówili"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Bzyczekk upokorzenie? Tak było w scenariuszu i za to wziął kasę?

0

@Hosh przy żelach rozgrzewających oni prawie nie czują chłodu

0

@misterio raczej już za późno

5

@FcPortoFan1999 ok, to pokaż zapis w regulaminach, gdzie użyto słowa "podwójnie",
W podanym przez Ciebie przykładzie, który gol liczył się podwójnie? Bo na wyjeździe zostały strzelone 3.
Ty albo udajesz, albo jak zawsze sztucznie ciągniesz dyskusję dla podbijania liczby sowich wpisów.

4

@FcPortoFan1999 i komu zaliczali dwa gole za jednego strzelonego? Temu co strzelił, a może bramkarzowi, albo trenerowi?
Jak było 0-0 i 0-1 to ten gol też był liczony "podwójnie"?

6

@takisobiektos tak trochę nigdy, w przypadku wyniku remisowego decydowała ilość goli strzelonych na wyjeździe, to jedna z głupot wpojonych kibicom przez komentatorów

0

@BojanKriKicz zawsze byłeś ignorantem, pod poprzednimi nickami też...

2

@Giwera prawie jak Adrian Błąd

0

@ProMILs 1/3 więcej kasy na sprzęt nie ma znaczenia? Szpitale by sobie poradziły? Pewnie tak, na sprzęcie sprzed 20 lat też można działać...

1

@AlexDark00 Jak ty to połączyłeś na bazie wpisu @Irmscher10 ?

1

@Irmscher10 Berkowicz się zbłaźnił? Nic nowego.
Jedna ukradziona patelnia to też kropla morzu wszystkich wyprodukowanych...

1

@Chucky Chłop wczoraj w pierwszej akcji obronnej znowu poszedł wślizgiem na raz i rywal wysłał go w maliny. Dobrze że był spalony.

0

@BorzyKrzys nie było sztucznego pompowania ilości widzów przez wycieczki ze szkół to taki wynik jest

1

@mekston no ok, ale spójrz komu on też strzelał te gole, szanse na tak słabych rywali w jednej grupie kiedyś były praktycznie żadne

1

@Consigliere Był i dalej jest pachołkiem.

1

@draxidox ten "gruopstage" to już nie istnieje, chyba że oni świadomie porównują możliwość ilości goli strzelonych w 8 meczach do czasów gdy tych meczów było 6

0

Ktoś tu doradzał obstawiać gola z karnego Pavlidisa...

0

@esem91 i mecze będą trwały po 3 godziny, póki co to telewizja ma za dużo do powiedzenia i nigdy do tego nie dojdzie

0

@El Plutoninho była reforma, po MŚ doliczali po 8-10 minut, konsekwencji w działaniu wystarczyło na pół sezonu, jak w przypadku większości nowych zasad, które wprowadzają

0

@tbas drugi mecz z rzędu ze zmarnowaną "setką"

0

@KrwawiaceoczyVEB to wtedy by wstrzymali grę żeby odpocząć, po prostu kartka po drugim i każdym następnym opóźnianiu i po problemie

0

@Majczel97 nie wiem czy eurosport się rzuci na rozgrywki ligowe, c+ teraz pokazuje ekstraligę, 1 i 2 ligę

1

@Herato a co z siedmioma drużynami za nami?

1

@Kinginiesta @BillyButcher ale ja nie twierdzę że ten agregat jest z tej naszej akcji, stwierdzam tylko że takie kolory były dostarczone. Wiadomo, że to okazja dla "pewnych środowisk" do szerzenia antyukraińskiej propagandy.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?