mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo teraz jest ok, ale przez lata to wyglądało jak wyglądało
0
@malicinho no i kłamiesz, bo te tabletki to można reklamować od 21
5
@Sulimo niby racja, ale jak Lech przez lata wynajmował stadion od miasta za mały procent ceny rynkowej to było ok? Parę lat wstecz Legia płaciła 8-10 mln rocznie a Lech 400 tys. To nie była patologia i kroplówka od miasta? Wiem że teraz jest inna umowa, ale przez wiele lat tak to wyglądało, do tego miasto ponosiło koszty utrzymania obiektu, który klub miał na wyłączność.
0
@Kapitan hawk no i zgadza się, tylko po co jako argument dajesz dzień meczowy, gdy akurat to wskazuje na dużą aktywność na stronie, to że kafejka to g... pomysł wiedzą wszyscy, te twoje wyliczanki nic nie wnoszą.
Żeby nazwać mnie kibicem Realu to już trzeba być mocno odklejonym.
2
@Kapitan hawk jak już wytykasz im dzień meczowy to dodaj ponad tysiąc komentarzy pod artykułem o meczu
1
@FCB_dimiC Jakby się też tak idiotycznie ustawił to nic by nie złapał
2
@PatrykBarca jak w każdych wyborach, wygra większy populista
1
@Criss18Barca nie oddzielisz sportu od polityki, to najlepszy nośnik propagandy, tak było, jest i będzie
1
@fart on po prostu posługuje się zasobem 200-250 słów, jest w tym względzie bardzo ograniczony i każda jego wypowiedź wygląda podobnie.
0
@Mow_mi_Douglas Koreańczycy to zrobili na nas interes życia. Dali nam potężny kredyt, który został wypompowany w ich gospodarkę.
0
@Lionel_Messi10 wziął piłkę i wyglądało że będzie strzelał, ale Yamal to wyżebrał
0
@Faro on się tak zachowuje od dłuższego czasu, gwiazdorstwo mu wchodzi do łba po kilku golach
0
@Deraxium Każdy ma swoich "szwagrów".
2
@MsBarca Myślisz, że na mecz z nami też wyjdą rezerwowym składem?
0
@majkiii myślę, że na rewanż z nami nie wyjdą rezerwowymi jak dzisiaj
1
@Luciano99 Kiedy Chiny zajęły Singapur? Może Lim zmienił obywatelstwo?
0
@Katalonik97 nie, po prostu postawili na puchar kosztem ligi, wystarczy porównać ich skład z obu meczów
1
@vangoor ogóry które nas zlały, dziś większość meczu spędziły na ławce
0
@Kapitan hawk no chyba nie, bez Legii nie miałbyś tematu do rozmów
0
@Kapitan hawk i czym wtedy byś się dowartościowywał?
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 rozdawanie medali przed czasem...
0
@Tasde a to pierwszy raz takie problemy? Jest drużyna z szybkością z przodu i po nas, jak są takie hektary miejsca za obroną
1
@Marusek Mnie to zastanawia czy oni te rekordy biją na jakimś ustalonym układzie kostki czy dostają kompletnie losowe przypadki. Tutaj widać, że w dużej mierze ta kostka była ułożona.
0
@Laminedependencia biorą się m.in. z tego że rywale w meczach z nami maja piłkę przez bardzo krótki czas i co za tym idzie mało atakują, a przez to mają mało okazji do ogrania Balde.
Co jeżeli on został ograny 4 razy, ale byłoby tylko np. 10 pojedynków? Wtedy już nie byłoby o czym pisać...
1
@Laminedependencia tutaj bardziej miarodajne byłyby dane oparte o ilość prób rywali, a nie meczów
0
@maroon Każdy by robił na siebie, to chyba oczywiste.
@mrboom Klasyczek, który jest już nudny do porzygu, a wstawiany jest tutaj dla zgarnięcia kilku herbów.
0
@valdeq automat pierwsze co robi to sczytuje dane z etykiety i dopiero zgniata, jak wrzucisz pogniecioną butelkę to raczej nic nie odczyta
0
@Azazel_Pazuzu Ważne, że wypełnił postawione mu przez Nowogrodzką zadanie i całą kampanie walił w Trzaska. Oczywiście zrobił to bezinteresownie...
0
@TR3YWAY Niemcy z Onet..., w którym większość udziałów mają Szwajcarzy i Amerykanie...