mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC ale nie "szczelił" gola, asysty też nie ma:)
Trzeba oglądać mecz żeby wiedzieć, że ma za zadanie pilnowanie lewej strony jak Cancelo idzie do przodu...
0
@MariusGajusMaximus oni też grali w pucharze, dzień później niż my
2
@Axoon śpi czy tam kibluje, gdzie?
2
@Rafalloxfcb co ma dawać jak jest oddelegowany do asekuracji obrony, Bernal gra wyżej
0
@buglikos no właśnie nie "taki", wtedy był w niezłej formie
0
@Kozinho. Tutaj jednak praktycznie całe 3 doliczone minuty było granie
0
@Rifek Lepsze to niż "agent Alvareza w Barcelonie..."
1
@FcPortoFan1999 Czyli Porto wtopi końcówkę sezonu...
1
@Kozinho. Tego się nie pije z lodem. Podstawa żeby poczuć smak. Chyba że jakiś Walker, to lód i butla coli:)
0
@Vegeta88 gdzie ja porównuje Ronaldo do Lewego? Poza tym, fakt, Real wtedy to były ogóry i w tej drużynie nie dało się strzelać goli tak jak w Bayernie. Ronaldo od 2001 lub 2002 walczył z nadczynnością tarczycy i nadwagą, już nigdy nie wrócił do formy z lat 90-tych.
1
@Laminedependencia on przeszedł operację oka po jakimś urazie, po tym rozwinela mu się jaskra i wtedy zaczął używać okularów
0
@Vegeta88 w XXI wieku Ronaldo już był półkę niżej niż w XX,
1
@Laminedependencia Davids nie grał w okularach przez całą karierę, zaczął to robić w 1999.
0
@FcPortoFan1999 Nsport nie miał nic wspólnego z Polsatem.
1
@Safrani Banknot 1 mln został wprowadzony w 1991 roku, więc obracamy się w latach 90-tych, a wtedy Polonezy chodziły już po 90-120 mln, w zależności od wersji
1
@PawkoFCB chyba za ponad 100 takich
0
@Pawlak1992 ty zdajesz sobie sprawę z tego, że Ukraina to największy klient naszej zbrojeniówki? Nikt nie kupuje tyle co oni, darmową broń dostali na początku, teraz masę kupują
0
@raben24 większość naszego złota jest już w Anglii i USA bo tam je przechowujemy. U nas jest mniej niż 1/3.
Nie masz o czymś pojęcia to siedź cicho, ha ha.
1
@1LY0 jak chciałeś się budzić na Michalczewskiego jak on 90% walk miał w Europie, przez całą karierę bał się walczyć w USA, żeby nie psuć swojej "legendy", typ obsrał zbroję przed Royem Jonsem,
0
@LAMC_10 ona może nie być tego świadoma
4
@Bobo25 tak to jest. Jak się pakowaliśmy w kredyt z Korei na 6%, który dodatkowo został w całości wpompowany w ich gospodarkę to Glapinski siedział cicho. Za ten numer Koreańczycy powinni Błaszczakowi postawić pomnik, i to duży.
5
@Aragorn33 przecież to oczywiste, że chodzi tylko o to żeby połowie społeczeństwa wmówić, że Nawrocki miał świetny plan, ale Tusk się na to nie zgodził. To, że się nie zgodzi jest pewne, bo nie ma nigdzie 180 "wolnych" miliardów, które można sobie gdzieś przesunąć. Szczegółów pewnie nigdy nie podadzą, bo z góry zakładają, że rząd się nie zgodzi.
0
@CLS63AMG gdybyś uważnie słuchał tej konferencji to byś sam wyłapał, że glapinski potwierdził, że ruszenie rezerwy jest niemożliwe i niezgodne z polskim prawem i zasadami dotyczącymi banków centralnych
0
@Aragorn33 no dzisiaj glapa twierdził że są nadwyżki, ja mu wierzę:)
9
@CLS63AMG jak wezmą kasę z NBP, to jedyne co zrobią to przekierują środki z nadwyżki, zamiast do budżetu trafią bezpośrednio na obronność. Tutaj chodzi tylko o to żeby udupić rząd i zwiększyć deficyt. Rezerwy NBP ruszyć na takie potrzeby nie można.
6
Ten (....) nie podpisze SAFE. Masakra, amerykański pachołek.
9
@Bunk420 albo Rudiger
0
@LAMC_10 mały człowieczek
1
@takisobiektos Z tymi 2 minutami na rzut z autu to grubo popłyknąłeś.
0
@maroon jak to nie? Były kary jak na gaciach było widać nazwę producenta.