mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MirusAmisz "Terrorysta z Rosario" nie wzięło się znikąd.
0
@Giwera Xavi grał Jutglą i podobnymi asami, jednak teraz drużyna jest personalnie mocniejsza
0
@kamiVeB gdzie wady?
2
@LukaszFan problem w tym, że ich gra bez Francuza wygląda dużo lepiej
0
@domin1515 i ten strzał Rasha z wolnego, "szczególnie, że był na lewą nogę" jak sam celnie zauważył
1
@michal26 jeżeli mieli go zabić to tylko pierwszego dnia, na samym początku, w trakcie późniejszych działań typ będzie nieosiągalny
0
@Kubajnos345 szczególnie, że atak był izraelsko-irański...
0
@Roobo oboje to całkiem niezłe instrumenty, gra się na nich też spoko
5
@heniusss śmieszkowakli ci, którzy nie mają pojęcia jak przebiegają transakcje na rynku transferowym
5
@Bernard777 podobne co?
2
@ShawnC chyba musisz przeczytać wpis @Laminedependencia jeszcze raz
1
@robsesh teraz to on ma 35 lat i jest wrakiem piłkarza
0
@maroon no jak wejdzie w życie ta ustawa o najmie to też będą paragrafy
0
@Lucyffffer1922 jak ktoś na swojej działce obok twojego domu zrobi wysypisko śmieci to też git?
0
@Zieliniak i pewnie dlatego, że to był ten faworyt stwierdzili, że jej nie dadzą nikomu...
0
@Ptasior problem w tym, że w Hiszpanii szybko obrońcy rozgryźli tą jego "firmóweczkę" i po kilku kolejkach każdy strzał był blokowany
1
@FcPortoFan1999 przy transferach nie ma takich bzdur, to nie wypożyczenie
2
@Beztroskii to było tylko nieudolne Levante
1
@Comentateiro przecież ty nie pamiętasz ostatnich 10 wpisów, a gadasz o 100
1
@macio_944 a ja nie jestem pewien czy jesteśmy w stanie nic nie stracić bez zmiany stylu bronienia. Atletico ma szybkość na bokach i to wystarczy na 1 czy 2 gole, szegolnie w meczu gdzie będziemy musieli atakować
1
@sergio5 bo to jest bogaty kraj, tylko mieszka w nim masa biednych ludzi
1
@Derean ciekawe czy w drugą stronę odgwizdałby rzut karny. Na 100% nie.
0
@Criss18Barca bo żaden z nich nie nadaje się na ten moment do pierwszej 11
3
@TaughtMule jak na chłopa, który był odstrzelony i przypadkiem pojechał na tourne przedsezonowe to całkiem nieźle
0
@Bykunn on nie jest i już nie będzie jakoś specjalnie szybki, nie bez powodu nie dostaje piłek na wolne pole tylko zawsze do nogi
0
@zadafcb i dali mu najłatwiejszy mecz w kolejce. Hiszpańska liga...
1
@Filipem blade pierwsze spotkanie 90 minut zagrał dość dawno temu:)
1
@Lisek skoro tak, to liniowi są w zasadzie zbędni, var dał im zerowe poczucie odpowiedzialności za swoją robotę, jak sędzię przy metrowym spalonym ma wątpliwości i to puszcza to nie nadaje się do tej roboty
1
@Arden ja to czekam jak w takiej akcji pójdzie jakiś wślizg który skończy się kontuzją, może ktoś przejrzy na oczy i doprowadzi sędziów do pionu, mieli puszczać stykowe spalone, a puszczają niemal wszystko, bo dla nich to bezpieczniejsze
1
@beter2 Bernal ma normalny kontrakt z klauzulą na 500 mln, więc się nie zawinie jak Dro.