1

@MirusAmisz "Terrorysta z Rosario" nie wzięło się znikąd.

0

@Giwera Xavi grał Jutglą i podobnymi asami, jednak teraz drużyna jest personalnie mocniejsza

0

@kamiVeB gdzie wady?

2

@LukaszFan problem w tym, że ich gra bez Francuza wygląda dużo lepiej

0

@domin1515 i ten strzał Rasha z wolnego, "szczególnie, że był na lewą nogę" jak sam celnie zauważył

1

@michal26 jeżeli mieli go zabić to tylko pierwszego dnia, na samym początku, w trakcie późniejszych działań typ będzie nieosiągalny

0

@Kubajnos345 szczególnie, że atak był izraelsko-irański...

0

@Roobo oboje to całkiem niezłe instrumenty, gra się na nich też spoko

5

@heniusss śmieszkowakli ci, którzy nie mają pojęcia jak przebiegają transakcje na rynku transferowym

5

@Bernard777 podobne co?

2

@ShawnC chyba musisz przeczytać wpis @Laminedependencia jeszcze raz

1

@robsesh teraz to on ma 35 lat i jest wrakiem piłkarza

0

@maroon no jak wejdzie w życie ta ustawa o najmie to też będą paragrafy

0

@Lucyffffer1922 jak ktoś na swojej działce obok twojego domu zrobi wysypisko śmieci to też git?

0

@Zieliniak i pewnie dlatego, że to był ten faworyt stwierdzili, że jej nie dadzą nikomu...

0

@Ptasior problem w tym, że w Hiszpanii szybko obrońcy rozgryźli tą jego "firmóweczkę" i po kilku kolejkach każdy strzał był blokowany

1

@FcPortoFan1999 przy transferach nie ma takich bzdur, to nie wypożyczenie

2

@Beztroskii to było tylko nieudolne Levante

1

@Comentateiro przecież ty nie pamiętasz ostatnich 10 wpisów, a gadasz o 100

1

@macio_944 a ja nie jestem pewien czy jesteśmy w stanie nic nie stracić bez zmiany stylu bronienia. Atletico ma szybkość na bokach i to wystarczy na 1 czy 2 gole, szegolnie w meczu gdzie będziemy musieli atakować

1

@sergio5 bo to jest bogaty kraj, tylko mieszka w nim masa biednych ludzi

1

@Derean ciekawe czy w drugą stronę odgwizdałby rzut karny. Na 100% nie.

0

@Criss18Barca bo żaden z nich nie nadaje się na ten moment do pierwszej 11

3

@TaughtMule jak na chłopa, który był odstrzelony i przypadkiem pojechał na tourne przedsezonowe to całkiem nieźle

0

@Bykunn on nie jest i już nie będzie jakoś specjalnie szybki, nie bez powodu nie dostaje piłek na wolne pole tylko zawsze do nogi

0

@zadafcb i dali mu najłatwiejszy mecz w kolejce. Hiszpańska liga...

1

@Filipem blade pierwsze spotkanie 90 minut zagrał dość dawno temu:)

1

@Lisek skoro tak, to liniowi są w zasadzie zbędni, var dał im zerowe poczucie odpowiedzialności za swoją robotę, jak sędzię przy metrowym spalonym ma wątpliwości i to puszcza to nie nadaje się do tej roboty

1

@Arden ja to czekam jak w takiej akcji pójdzie jakiś wślizg który skończy się kontuzją, może ktoś przejrzy na oczy i doprowadzi sędziów do pionu, mieli puszczać stykowe spalone, a puszczają niemal wszystko, bo dla nich to bezpieczniejsze

1

@beter2 Bernal ma normalny kontrakt z klauzulą na 500 mln, więc się nie zawinie jak Dro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?