1

@Marusek Mnie to zastanawia czy oni te rekordy biją na jakimś ustalonym układzie kostki czy dostają kompletnie losowe przypadki. Tutaj widać, że w dużej mierze ta kostka była ułożona.

0

@Laminedependencia biorą się m.in. z tego że rywale w meczach z nami maja piłkę przez bardzo krótki czas i co za tym idzie mało atakują, a przez to mają mało okazji do ogrania Balde.
Co jeżeli on został ograny 4 razy, ale byłoby tylko np. 10 pojedynków? Wtedy już nie byłoby o czym pisać...

1

@Laminedependencia tutaj bardziej miarodajne byłyby dane oparte o ilość prób rywali, a nie meczów

0

@maroon Każdy by robił na siebie, to chyba oczywiste.
@mrboom Klasyczek, który jest już nudny do porzygu, a wstawiany jest tutaj dla zgarnięcia kilku herbów.

0

@valdeq automat pierwsze co robi to sczytuje dane z etykiety i dopiero zgniata, jak wrzucisz pogniecioną butelkę to raczej nic nie odczyta

0

@Azazel_Pazuzu Ważne, że wypełnił postawione mu przez Nowogrodzką zadanie i całą kampanie walił w Trzaska. Oczywiście zrobił to bezinteresownie...

0

@TR3YWAY Niemcy z Onet..., w którym większość udziałów mają Szwajcarzy i Amerykanie...

1

@Matheu12 chyba jednak siła nacisku na lód przy szczotkowaniu ma znaczenie, więc płeć gra rolę

0

@Kozinho. To znaczy, że nie warto się nie interesować. Skoro teraz sabotuje grę to jaka gwarancja, że u nas nie będzie tak samo jak coś mu się nie spodoba?

1

@barcowy1899 jak każda typowa 9

4

@krycha2201 mylisz dobre ze snobistycznymi, jest bardzo dużo marek które bardzo odbiegają jakością w górę od tych popularnych marketowych. Jeżeli chodzi o sam smak, to jest jeszcze kwestia jak się pije, bo jak zmieszasz pół na pół z lodem to większość jest do wylania, to nie jest wódka czysta, whisky w temperaturze pokojowej smakuje dużo lepiej niż schłodzona

4

@DonAndresFCB a kluby z premier league by nie zarabiały w SL? Ta liga już odjechała za daleko pod względem finansowym żeby się do nich zbliżyć. Myślisz że w takiej prywatnej organizacji ile czasu minie do czasu wprowadzenia "mafijnych" reguł? 3 może 5 lat, albo jeszcze wcześniej jak poczują że mają władzę i kluby od nich zależą.

0

@MesQueUnClub_87 nie do końca, całkiem dobry jest bushmils american oak (nie clasic), da się znaleźć Taliskera czy Highland.
Często nawet te do 100, ale mniej popularne są już ok w smaku.

0

@MesQueUnClub_87 on chyba chce kupić coś do picia a nie napój do robienia drinków

17

@DonAndresFCB czyli podłączenie do koryta innego monopolisty

0

@FCB24 to nie jego wina, ale on to bierze na siebie

0

@zadafcb Już myślałem, że skiathlon to coś nowego, a to po prostu bieg łączony...

0

@Derpowsky a mają 7

0

@mkord nie, ale kątem oka się nie patrzy, są dwie opcje, albo kąt powieki albo kąt widzenia, samo oko jako zbliżone do kuli kąta nie ma

0

@BorzyKrzys jak schodzisz to nie poczujesz właściwego smaku, wyjdzie Ci z tego najtańszy Jasiek

0

@maroon oko nie ma kąta

0

@MOLESTA do tego czasu i u nas pewnie się zmieni władza

1

@fart i wtedy prezydent Węgier nada mu obywatelstwo, Orban niedawno zmienił przepisy w tym zakresie

2

@kanver_ czyli efektywne wykorzystanie czasu pracy :)

0

@maroon albo i zakisi się w u21 albo rezerwach i Luisa będzie widywał tylko na parkingu

0

@NeroTFP1 nie dziwne, jak trzymają tam typów przez 10lat w pudle zanim wykonają wyrok

1

@Criss18Barca i to tyle jeżeli chodzi o zorganizowany doping na meczach kadry

0

@A4ron Patrz...większość sportowców.
Też bym nie mógł.

0

@Zoker Lub ogłoszenie dodał ktoś kto nie chce ściągnąć na firmę chyba 30 tys. kary od PIP.

2

@robsesh on nie był taki zły jak się tutaj pisało, chłop powinien mieć kilkanaście asyt więcej gdyby koledzy nie pudłowali na potęgę, szczególnie mistrzem w tym Suarez. Najbardziej śmieszyło czepianie się go że przy straconych golach nie zdążył często wrócić, a tak naprawdę to na ogół przy stracie piłki w środku on był ustawiony najwyżej, jak skrzydłowy i nie miał szans na skuteczny powrót.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?