11

@MonteChristo Jak wpadłeś na pomysł, że to partie dają jakieś pieniądze? Te pieniądze są twoje, moje i reszty społeczeństwa. Retoryka, jak tej baby na targu, która prawie zlinczowała reportera, jak jej tłumaczył, że to nie Kaczyński daje ze swoich...

0

@escarabajo nie ma takiej minuty w meczu

0

@LeszekFCB Dudek był recenzentem pracy doktorskiej Nawrockiego, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można uznać, że jest większym autorytetem niż on.

0

@turhiay przecież żadnego procesu nie będzie, pozew złożył Nawrocki i pewnie go wycofa w ostatnim momencie, on dobrze wie, że są ludzie, którzy potwierdzą jego przeszłość i dlatego nie złożył tego w trybie wyborczym, bo wtedy oni by zostali ujawnieni i potwierdziliby to co przekazali dziennikarzom

0

@FcPortoFan1999 dostaną 20 tys euro kary, taka Legia za coś podobnego dostałby karę finansową, zamknięcie żylety na 5 meczów w pucharch i wykluczenie z rozgrywek w zawieszeniu na 5 lat

2

@turhiay no był, a teraz jest prezydentem, Polska to kraj wielkich możliwości

0

@FajfusLodowy wtedy? Pewnie jak zwykle, odpadaliby w pierwszych rundach.

0

@FajfusLodowy Polska piłka jest tam gdzie jest w rankingu głównie dzięki punktom, które zdobyła Legia... Wy bez tej Legii stracilibyście sens życia i polska piłka przestałaby dla was istnieć.

1

@lithotripter 2 mln ludzi którzy kliknęli w ikonkę, z tego większość nie wchodzi w jej profil.
Ilość obserwujących to najbardziej przekłamane dane i o niczym nie świadczą.

0

@gumaz się trafił jakiś desperat

0

@RozowaPantera nie czeka tylko wchodzi pierwszy, gospodarz parę sekund po nim, jest przywitanie i obaj siadają do oficjalnej części spotkania.
Nie powinno być tak, że gość siada i czeka bo gospodarz siedzi na kiblu i się spóźnia ponad minutę.

6

@RozowaPantera Prostackie zachowanie Nawrockiego jako gospodarza, ale czego innego było się spodziewać.

0

@clyde Widzisz, nie zawsze cieplarniane warunki sprzyjają :)

0

@clyde a Ty sama uzależniłaś się od gier...

1

@Rhaan Problem jest taki, że błędy były kilka poziomów niżej i ta minister miała na to mały wpływ, o premierze nie wspominając. Jeżeli chcemy dymisjonować ministrów czy premiera za błędy urzędników w gminach to będzie trzeba tworzyć nowy rząd co miesiąc...

1

@MOLESTA Trump broni interesów gigantów? Niemożliwe... To nie wejdzie, bo już UE się wycofała z tego pomysłu jak Trump ich przycisnął cłami.

1

@Ignareks przede wszystkim Real ma stadion, a to główne źródło kasy dla kasy, taki dzień meczowy to 8-10mln euro przychodu

0

@lucca87 AEK Ateny to akurat gra w pucharach półkę niżej i tego samego dnia też grał na Cyprze i ledwie zremisował...

0

@tomek8756 na tych zdjęciach widać jedno, ta po prawej ma bardzo męskie rysy twarzy...

0

@JanZagloba na rewanż, ze środka pola wypada Kapustka i on, Elitim też pewnie gotowy na 90 nie będzie, kluczowy czy nie przy pozostałych problemach słabo to wygląda

0

@Rifek widocznie zmienili taktykę z nie chwalenia się wcale na chwalenie się wszystkim

1

@GeneralXavi czepiać tego może się tylko ktoś kto nie ma pojęcia jak przebiega proces inwestycyjny przy budowie dróg...
Ile miałby być tych km od czasu kiedy mamy kasę z kpo?

1

@kubix05 ja to nawet w lodówce go nie mam :)

1

@kubix05 Skąd on wie, że Ty chcesz odejść ze Szczecina?

2

@kundee a co w tym kraju nie jest "winą Tuska"?

1

@clyde może i te wnioski były przyjęte, ale biorąc pod uwagę że szefowa PARP straciła robotę pod koniec lipca to nie zdziwię się że wypłaty zostały wstrzymane, tutaj akurat wszystko się kupy trzyma idąc twoim tokiem rozumowania
Babka od tego kebaba się żaliła dziennikarzom, że wniosek został przyjęty ale kasy nie dostała. Bez powodu ta dymisja nie była.

1

@clyde te najbardziej rozpowszechnione jak np. browar w Wejherowie czy hotel w kebabie kasa nie poszła, biorąc pod uwagę że na całą branżę było 1,25 mld a wg prawicy 1,2mld to przekręt to mówi samo za siebie
Kto twierdzi, że nie zostały rozpatrzone?

0

To niezła afera z kpo... Okazuje się, że te wrzutki na x to było tylko wnioski, a większość z nich kasy nie dostała.

0

@kkbarca ile miałoby być tych km w tak krótkim czasie? Przecież oni nie budują po jednym kilometrze na dwudziestu inwestycjach, tylko dotyczy to zapewne dwóch może trzech dróg.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?