mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca podobnie jak reszta narodów UE, bo kpo to jedna wielka pula dla wszystkich
0
@Aragorn33 no oby...
0
@Aragorn33 no raczej staje się bardziej aktualne, przecież ten jego podpis polepsza sytuację w ffp
0
@PatrychoO szefowa PARP straciła stanowisko pod koniec lipca, więc już wtedy wiedzieli o nieprawidłowościach
3
@Safrani ja to mam wrażenie, że te wnioski były oceniane przez jakiś algorytm, a nie urzędników, a punkty były przypisywane za "słowa-klucze"
0
@clyde to już problem relacji firma-pracownik,
pieniądze z z funduszu covidowego miały służyć utrzymaniu zatrudnienia, a nie pójść na premie dla pracowników, zakładam, że firma w tym czasie nikogo nie zwolniła, bo musieliby kasę oddać (lub ogłosić upadłość).
0
@clyde Dlaczego twój Ojciec miałby dostać więcej pieniędzy za wykonywanie swojej pracy? Nie taki był cel przyznawania tych środków.
0
@mrboom w kasie z covidowego chodziło o to żeby utrzymać zatrudnienie, czyli jeżeli nikogo nie zwolnili to było to zgodne z założeniami (słusznymi czy nie, to już inna sprawa)
0
@Criss18Barca to jest spadek w stosunku do poprzedniego roku o mniej niż 10%.
Chcesz mi powiedzieć, że idąc szlakiem zauważyłeś, że rok temu mijałeś 100 osób, a teraz 90?
0
@Roobo nawet gdyby środki z kpo można było "wyłożyć na obniżenie podatków" (a nie można, bo niby jak), to stałoby się to jednorazowo, a co za rok, dwa, trzy...? Jeszcze większa dziura w budżecie.
0
@igor2009z Dlaczego zamiast zapieprzać za miskę ryżu nie wystąpiłeś o dofinansowanie?
To jakaś nowość, że Polacy to naród cwaniaków (czasami chodzi to pod nazwą przedsiębiorczości)?
Przecież to było pewne, że jak pojawi się "darmowa" kasa to zostanie rozkradziona. Dokładnie tak samo było z dofinansowaniami covidowymi, najwięcej kasy wyciągnęli ci, którzy na pandemii zarabiali, zamiast tych, którzy faktycznie ponieśli straty.
1
@Velendill i przy takiej pensji dostał możliwość odejścia za darmo...
0
@Roobo boję się tylko, że czeka go typowa droga, serie b, potem jakaś Belgia i w wieku 26 lat powrót do Polski. Z Polski powinno się wyjeżdżać w wieku 16 lat i się uczyć piłki, albo jak masz 23-24 i już swoje pograłeś. Teraz pożytku z niego nie będzie miał ani polski klub, ani on sam bo straci czas zamiast regularnie grać.
0
@Roobo on pewnie jesienią dostałby powołanie od Urbana, grając w Primaverze (a to go czeka) nie ma no to szans, on musi przede wszystkim grać, a tam grał nie będzie.
0
@Roobo A może nie każdy ma potencjał na poziomie Cubarsiego? Poza tym Cubarsi żadnym szefem nie będzie, on nadal popełnia masę błędów, a bez Inigo pewnie będzie ich jeszcze więcej.
0
@Hawajczyk Duńczyk za długo pewnie zdrowy nie będzie, Araujo też po trzech sprintach złapie mięśniówkę. Nie wygląda to dobrze.
0
@Faro @Stinger_ wiedząc, że araby ściągają na potęgę każde w miarę znane nazwisko trzeba być głupim godząc się na taką klauzulę, poza tym przy darmowej klauzuli odejścia powinien mniej zarabiać, takie rzeczy się negocjuje, a nie godzi na wszystko co chce zawodnik
0
@Faro ale ktoś się na taki zapis zgodził...
0
@Transu96 a kto podpisał z nim kontrakt z klauzulą odejścia za darmo?
0
@Nazio_87 póki co to AEK Ateny gra o poziom niżej i dzisiaj zremisował na Cyprze
0
@OBSERWATOR2021 za PiSu nie do pomyślenia żeby ich telewizję sop zatrzymał...
0
@bartekvisca Polski język to też trudny rywal...
0
@Stinger_ zaczął w końcu strzelać
1
@clyde z jednej strony było inaczej, ale przez te 20 lat nasi politycy brali czynny udział w zachodzących zmianach, godzili się na te "durnowate regulacje, Zielone Łady itd.", więc to nie jest tak, że unia nam coś narzuca. Mamy to co nasze asy przyjmują, chociaż często, tak jak Morawicki twierdzą (wbrew temu co podpisali), że to "nie oni"...
2
Mieclarski i te jego "minimetry".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kubix05 Ten rewanż w Serbii jest pewny, żaden ewentualny.
5
@ElKamil to po co powielasz tą bzdurę, faktem jest, że był popierany i finansowany przez PiS, jego obywatelskość skończyła się jak ogłosił, że kandyduje. Mogli zachować chociaż odrobinę pozorów, KN mógł zwołać konferencję i ogłosić swój start, a pis nawet już kolejnego dnia mógł go poprzeć, ale nie poszli jak zwykle na rympał, bo ciemny lud i tak to kupi. Zapewne zresztą byli tacy, którzy w tą jego niezależność uwierzyli. Cała jego kariera to stanowiska dawane mu przez pis, od IPN po Muzeum IIWŚ. To jest typowy pisowski aparatczyk, tyle, że bez legitymacji.
10
@ElKamil kandydat obywatelski, który start w wyborach ogłosił na kongresie pisu, kampanię miał finansowaną przez pis, i co potwierdził już po wyborach sam Kaczyński (czy świadomie to nie wiem) - "tak, to był nasz kandydat".
Musisz być bardzo naiwny wierząc w jego "bezpartyjność i obywatelskość".
12
@D10SLEO Większej bzdury już dzisiaj nikt tutaj nie napisze...