0

@SeWo77 Dana rata idzie do klubu, z którego jest transfer i dopiero dalej jest rozdzielana. Barcelona bezpośrednio im nie przelewa.

0

@Limaker Co w tym szokującego? Kosztował 58 mln, wpłacili dopiero jedną czy dwie raty. Normalna sprawa.

1

@Ojciec5tkidzieci totalny idiotyzm, do tego Szwarga, koleś totalnie bez charyzmy, nie nadający się na pierwszego trenera

3

@Rhaan Myślę, że Miller to jest co najmniej zniesmaczony tym co robi obecna lewica.

3

@AduŚ07 Izrael też ma swoje głowice. Prawdopodobnie 2x więcej niż iran. Żaden z nich nie użyje tej broni bez zgody sowich pryncypałów.

6

@daniel32778 Liga się go "nauczyła" i tyle. Już każdy wie, że wchodzi z głębi pola i teraz większość rywali jest na to gotowa.

3

@Arkon sędziowie na varze boją się poprawiać boskiego Szymona, wokół niego wytworzono jakąś aurę nieomylności, że taki Kos na varze ma pełne gacie jak ma wykazać jego błąd

0

@Szklaner kiedyś to było 6 sekund, ale to jest jeden z wielu martwych przepisów

0

@Limaker Mam wrażenie, że on nie za bardzo potrafił grać z Bernalem, przeszkadzali sobie. Teraz chłopak daje radę.

0

@joloskyy przecież zerwał krzyżowe przednie i poboczne strzałkowe

0

@Blantozaur przecież takie walki już są, biją się po 5 w klatce

0

@mrboom to pokazuje że Woźniak jednak tam awansował a Dudek nie, poza tym Dudek dzisiaj też wtopił jak ma w zwyczaju przez ostanie dwa lata

0

@Pnog37 Ten kąd to kiedy był?

0

@mrboom przecież takie tuzy jak Woźniak czy Kvech zdobyły więcej punktów niż Dudek czy Doyle; 13 miejsce Woźniaka to całkiem dobry wynik

5

@Safrani niech będzie, z równym podziałem czasu na na kilka największych wyznań, ten przedmiot nazywa się "religia", a nie "religia katolicka"
ciekawe czy na taki pomysł kardynał przystanie

1

@Azi Kamal...

0

@FLYP Douglas kosztował 1/10 tego co Roque, do tego okazał się amuletem

0

@ShawnC co ty porownujesz? Vitor był czyszczony przez obrońców Legii jak amator z 3 ligi

0

@Encore większość tych pajaców z dziennikarstwem nie na nic wspólnego

1

@wojopancer hymn fajny mają

0

@Stinger_ do tego w Ajaksie Andrzej Rudy, w Porto Młynarczyk, Mielcarski, w Benfice chyba Dawidowicz był

4

@John_Doe chyba propaganda kremla za bardzo ci weszła do głowy...

2

@John_Doe Problem w tym, że przed wojną rosja nie została ostrzelana z terenów Ukraina, rakiety Hezbollahu wystrzeliwane z Libanu spadają na izrael od dawna. Skoro suwerenne państwo Liban nie może/nie chce poradzić sobie z tym problem to na co ma czekać izreal. Żeby było jasne, nie popieram działań izraela, ale porównywanie ich z tym co robi rosja to skrajne nadużycie.

1

@CriminalFCB parafrazując Kennedy'ego - "nie myśl co klub może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla klubu"

0

@regatta52 dobre pod warunkiem, że się wyrobimy z budową, a z tym może być różnie

2

@Safrani Za niego to nawet w pisie nikt umierał nie będzie.

0

@Hosh To jeszcze Raków wyciągnie Masłowskiego i są z lekka w d...

0

@malicinho to nie są pojedyncze przypadki; na takim GUMie ponad 1/3 studentów jest z zagranicy, od lat Norwegia przysyła (państwo wszystko opłaca) tutaj swoich na studia bo wychodzi taniej niż uczyć u siebie, do tego sami nie są w stanie wyszkolić wystarczającej liczby lekarzy

0

@Hosh Lech gra z koroną

0

@Seledynowy przy naszym graniu wysoką obroną będzie zmuszony do sprintów za akcjami rywali, w jego przypadku sprinty to pewna kontuzja po kilku meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?