1

@Sulimo on oczywiście nie widział, że całą pierwszą połowę walili nam piłki za linię obrony i nadal kazał bronić na 40 metrze mając dwóch wolnych środkowych obrońców przeciwko lekkoatletom w ataku rywala...

1

@Salwik92 Legia z Rakowem w finale PP, wprawdzie po karnych ale wygrali.

0

@Kuchar 10-1 od razu, gramy obroną na środku boiska mając dwóch wolnych środkowych obrońców i na przeciwko 3 piłkarzy mogących biegać w zawodach na 100m...

0

@kanver_ to jest jedyny ich pomysł na grę, nie trzeba się murować, wystarczy skrócić pole między bramkarzem i obroną, ustawić ją na 25 metrze i już nie ma miejsca na przerzuty za linię bo wszystko skasuje bramkarz

0

W pierwszej połowie było 7 czy 8 piłek za linię obrony, które cudem ratował spalony. I co? Nic, dalej gramy obroną na 40 metrze mając jednego zawodnika mniej...

0

@G9 to usiądź, może będzie lepiej

1

@FcPortoFan1999 Jak to miałoby być NRD rządzone przez komunistów?
Przecież w całym bloku wschodnim była propaganda sukcesu i kraje mlekiem i miodem płynące, więc wg nich pomoc byłaby zbędna.

2

@JarekS Akurat tą panią i jej brednie o weselach już wyjaśniono.

3

@Uukasz_93 władza ma odpowiadać za głupotę ludzi, którzy w takim czasie robią wesele? Już pomijam fakt, że kobieta bredzi.

0

@Kamiloza91 coś tam będzie na c+360

0

@Gibbon_FCB to chyba ktoś Cię naciągnął, UPC to Play a oni nie mają tego w ofercie

0

@kuz Vectra ma.

0

@FCBparasiempre to są streamy, tylko on-line w oddzielnym pakiecie

0

@MesQueUnClub96 tak to już jest z twoimi pewniakami

0

@mekston ukarani mandatami 500, czy łącznie 1000, więc skąd te 145 zysku?

2

@ProMILs Czyli są 355 w plecy nawet gdyby udało im się zabrać fanty. @Faro

0

@Matheu12 to sobie wyobraź studiowanie 20 lat temu, gdzie dostęp do internetu nie był normą, wtedy żadne chatygpt nie odwalaly za ludzi roboty, a mam wrażenie że wymagania profesorów były wyższe

2

@Eto'o9 R10 rynek rozwalił Abramowicz w Chelsea, od niego to wszystko się zaczęło, on pierwszy pompował kasę bez opamiętania, inni (już bogatsi) poszli jego drogą

0

@kubix05 "Snajperzy z ziemi bałkańskiej" - źle to się kojarzy...

0

@tbas nikt z Czech śmigłowców nie ściągał. Oni sami zaoferowali do użycia ich śmigłowce stacjonujące w naszej bazie w Powidzu, które są częścią wsparcia wschodniej flanki NATO.

0

@cules100pro nasłuchał się wczoraj głupot Ćwiąkały to teraz się obawia...

2

@Kapitan hawk oni do dzisiaj nie połączyli dwóch kropek lokalizujących ich jedyne dwie szare komórki

0

@FcPortoFan1999 ciekawe, bo że Stalą przebiegli o 4 mniej

0

@PiotrR myślisz wprowadzenie przepisów z nakazem ich odpowiedniej interpretacji

2

@tbas spokojnie, zaraz ruszy to 98 Black Hawkow, które Macierewicz kupił zamiast caracali

0

@FcPortoFan1999 nie sztuka zabiegać rywala grającego ponad połowę meczu w 10

0

@kuz tylko że my pierwszego nawet nie sprzedaliśmy

0

@Kengo i dlatego w La Liga gra najwięcej wychowanków realu

0

@sk13 to jest właśnie głupota, bo zgodnie z przepisami karnego nie było,
Tak samo jak gracz sam sobie nabije rękę, też nie ma karnego. No kurczę, brakuje takiemu umiejętności to musi ponosić karę...

0

@PiotrR takie nowe, że obowiązują od co najmniej 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?