mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi33 większość bramkarzy się nie spieszy w 60 minucie, gdy ich drużyna wygrywa
1
@kacper_fcb on na kadrę i tak nie jeździ
0
@DonCarletto Chłop drugi sezon nie ma roboty, więc czemu nie.
3
@kamiVeB i to jest nasz błąd, nie ściągamy graczy potencjalnie lepszych bo mamy swoich,
jak swój jest słabszy to się go sprzedaje i kupuje lepszego
1
@arasz1819 skoro typ do kogoś strzelał to ciężko tu mówić o wypadku;
Skoro ciało znaleziono kilkaset metrów dalej to raczej nie zginął na oczach dzieci
2
@brd42 teraz będą zasuwać po 90 minut przez 3 miesiące żeby te punkty odrobić; można było robić rotacje wcześniej, częściej ale na mniejszą skalę, a nie pół składu w jednym meczu, do tego na trudnym wyjeździe
0
@Don Lucas no i burzysz pomnik Flicka który jeszcze nie powstał
0
@brd42 trzy że w tygodniu twierdził że Lamine nie potrzebuje odpoczynku bo mają wyniki badań
0
@Matt921 ta słaba osasuna jest słaba na wyjazdach, u siebie zdobyli 10 z 12 punktów które do dzisiaj mieli
0
@Aragorn33 problem w tym że nasz klub zlikwidował swoją tv
1
@krol211 znając nasz zarząd to za rok na sprzedaż lub kolejne wypożyczenie
0
@Matt921 np. nie wstawić do składu jednocześnie Martina i Domingueza i nie mieć dwóch punktów zapalnych w obronie?
0
@paulbruno w styczniu nie będzie na rynku zawodników na poziom Barcelony, a nikt w połowie sezonu nie sprzeda kluczowego zawodnika
0
@jopek711 to ten Flick który wie lepiej nie widział, że kumuluje mu się zmęczenie graczy i dopuścił do sytuacji, że musiał wymieć pół składu w jednym meczu?
1
@KamQiX Z drugiej strony jedna rotacja w każdym meczu to najmniejsze ryzyko.
0
@Matt921 to może trzeba było rotować wcześniej, po jednym zawodniku, a nie na wyjazd zestawić obronę z dzieci i wyciąć dwóch graczy ciągnących grę ofensywną
0
@Adx555 bądź w swojej robocie takim nonamem jak on to będziesz bogatym człowiekiem
0
@ShawnC i tam nie konieczne będą w podstawie
1
@kamyk_23 to już pokazało Monaco, nie da się grać tak wysoko ustawioną obroną bez szybkich środkowych obrońców
2
Mecz przegrany przez Flicka. Nie robi się tylu rotacji na wyjeździe, z drużyną, która punktuje głównie na swoim boisku. Do tego dwóch dzieciaków na środku obrony na Budimira...
0
@FcPortoFan1999 Nabita? Typ wyciągnął łapę do piłki. Idiotyczne zachowanie.
1
@fart chłop chce grać 4 w obronie bez bocznych obrońców...
0
@Radioactive9705 on został zamordowany w Egipcie, a nie Rzymie
0
@Majkel34 Trochę naciągana. Sportowcy innych krajów na tych igrzyskach nie salutowali, a na tym zdjęciu jest z dwoma zawodniczkami z niemiec. W Jej przypadku ciekawsza jest historia zdjęcia z adolfem, które później zręcznie wykorzystywała podczas wojny...
0
@ranger3120 vulevu que che avec moi
zagadaj do jakiegoś postawnego cza....
0
@capoN Liga Narodów zastąpiła mecze towarzyskie
0
@barcelonaLM do tego teraz w każdym meczu można zrobić 5 zmian, czyli połowę drużyny
0
@Sulimo Piotrek każe to promują Szymczaka na siłę. On już ma wliczoną kasę z jego transferu, tylko z każdym meczem wycena spada.
4
@Stinger_ to coś jak w Poznaniu, sezon może być bez żadnego tytułu ale jest udany jak się wygra jeden mecz z Legią
3
@Salchent Chłopu piłka uciekła a Borek tam widział przyjęcie kierunkowe...