1

@messi33 większość bramkarzy się nie spieszy w 60 minucie, gdy ich drużyna wygrywa

1

@kacper_fcb on na kadrę i tak nie jeździ

0

@DonCarletto Chłop drugi sezon nie ma roboty, więc czemu nie.

3

@kamiVeB i to jest nasz błąd, nie ściągamy graczy potencjalnie lepszych bo mamy swoich,
jak swój jest słabszy to się go sprzedaje i kupuje lepszego

1

@arasz1819 skoro typ do kogoś strzelał to ciężko tu mówić o wypadku;
Skoro ciało znaleziono kilkaset metrów dalej to raczej nie zginął na oczach dzieci

2

@brd42 teraz będą zasuwać po 90 minut przez 3 miesiące żeby te punkty odrobić; można było robić rotacje wcześniej, częściej ale na mniejszą skalę, a nie pół składu w jednym meczu, do tego na trudnym wyjeździe

0

@Don Lucas no i burzysz pomnik Flicka który jeszcze nie powstał

0

@brd42 trzy że w tygodniu twierdził że Lamine nie potrzebuje odpoczynku bo mają wyniki badań

0

@Matt921 ta słaba osasuna jest słaba na wyjazdach, u siebie zdobyli 10 z 12 punktów które do dzisiaj mieli

0

@Aragorn33 problem w tym że nasz klub zlikwidował swoją tv

1

@krol211 znając nasz zarząd to za rok na sprzedaż lub kolejne wypożyczenie

0

@Matt921 np. nie wstawić do składu jednocześnie Martina i Domingueza i nie mieć dwóch punktów zapalnych w obronie?

0

@paulbruno w styczniu nie będzie na rynku zawodników na poziom Barcelony, a nikt w połowie sezonu nie sprzeda kluczowego zawodnika

0

@jopek711 to ten Flick który wie lepiej nie widział, że kumuluje mu się zmęczenie graczy i dopuścił do sytuacji, że musiał wymieć pół składu w jednym meczu?

1

@KamQiX Z drugiej strony jedna rotacja w każdym meczu to najmniejsze ryzyko.

0

@Matt921 to może trzeba było rotować wcześniej, po jednym zawodniku, a nie na wyjazd zestawić obronę z dzieci i wyciąć dwóch graczy ciągnących grę ofensywną

0

@Adx555 bądź w swojej robocie takim nonamem jak on to będziesz bogatym człowiekiem

0

@ShawnC i tam nie konieczne będą w podstawie

1

@kamyk_23 to już pokazało Monaco, nie da się grać tak wysoko ustawioną obroną bez szybkich środkowych obrońców

2

Mecz przegrany przez Flicka. Nie robi się tylu rotacji na wyjeździe, z drużyną, która punktuje głównie na swoim boisku. Do tego dwóch dzieciaków na środku obrony na Budimira...

0

@FcPortoFan1999 Nabita? Typ wyciągnął łapę do piłki. Idiotyczne zachowanie.

1

@fart chłop chce grać 4 w obronie bez bocznych obrońców...

0

@Radioactive9705 on został zamordowany w Egipcie, a nie Rzymie

0

@Majkel34 Trochę naciągana. Sportowcy innych krajów na tych igrzyskach nie salutowali, a na tym zdjęciu jest z dwoma zawodniczkami z niemiec. W Jej przypadku ciekawsza jest historia zdjęcia z adolfem, które później zręcznie wykorzystywała podczas wojny...

0

@ranger3120 vulevu que che avec moi
zagadaj do jakiegoś postawnego cza....

0

@capoN Liga Narodów zastąpiła mecze towarzyskie

0

@barcelonaLM do tego teraz w każdym meczu można zrobić 5 zmian, czyli połowę drużyny

0

@Sulimo Piotrek każe to promują Szymczaka na siłę. On już ma wliczoną kasę z jego transferu, tylko z każdym meczem wycena spada.

4

@Stinger_ to coś jak w Poznaniu, sezon może być bez żadnego tytułu ale jest udany jak się wygra jeden mecz z Legią

3

@Salchent Chłopu piłka uciekła a Borek tam widział przyjęcie kierunkowe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?