0

@Radioactive9705 W nagrodę nagana i usunięcie z wojska.

0

@Jackazz wyrejestrowanie nic raczej nie da bo i tak trzeba mu płacić

0

@Kgorecki2500 No wiesz, nasze media złapały się na żart kibiców z forum Legii, że przychodzi do nich Morientes, gdy ten był w Warszawie na jakimś evencie i zrobili mu zdjęcia na lotnisku. Złapali się wszyscy, przegląd sportowy artykuł napisał...

5

@Pnog37 ale nadal będzie 30 metrów wolnego pola za ich plecami

1

@BISHBASHBOSH a co to jest wiązadło? Pierwsze o tym słyszę w przypadku anatomii

1

Trener Villarealu chyba oglądał mecz z monaco i widział jak łatwo nas załatwić przerzutem piłki za obronę...

0

@KrwawiaceoczyVEB sanki robi się dwoma nogami jednocześnie, co nie zmienia faktu, że powinna być czerwień

0

Szybko poszło

5

Ćwiąkała odkrył, że przewinienia na środku boiska są inaczej interpretowane niż te w polu karnym. Chłop piłkę chyba od tygodnia ogląda...

0

@Faro przecież tak to wymawia większość komentatorów, na euro też tak było

0

@takisobiektos to nic do 5 miejsca Polski

0

@barcelonaLM nie każdy łokieć jest taki sam

0

@Radzio_94 może w tym upadającym grajdole tylko on ma odpowiednią mentalność

1

@TheNekro94 jednak nie w jednym meczu, do tego u siebie

0

@FcPortoFan1999 on to w Radomiu tylko bywał

4

@tbas chłop prawie zawsze zamyka oczy przy interwencjach to albo zgadnie i w niego trafią albo gol

2

@KRISU77 ładne golazo

0

@Hosh Japonia nie ma żadnego pomysłu na podniesienie dzietności. Oni całe wysiłki skierowali na automatyzację i robotyzację życia. Np. już wiedzą, że za 15 lat nie będzie wystarczająco ludzi do służenia w armii, dlatego już przerabiają okręty tak żeby np. niszczyciele obsługiwało 60 osób zamiast obecnych 200 (takie jednostki już są w użyciu). W podobny dołek zaczynają wpadać Chiny w wyniku polityki jednego dziecka, która teraz daje potężny niż demograficzny.

0

@Matheu12 w Czechach nic nie ustabilizowali, po prostu od kilku lat wliczają w statystykę urodzeń dzieci Romów, które bardzo podnoszą średnią. Fizycznie nic się u nich nie zmieniło.

1

@Trojanek23 Skąd 5 dni po powodzi miały się nagle wziąć nowe lub wyremontowane mieszkania? Kobieta jest rozżalona i ma w tej sytuacji do tego prawo, ale trochę myślenia by się przydało.

0

@KamQiX Tutaj powinien grać do boku, do prawej. Po takim zagraniu 4 zawodników Monaco zostałoby za linią piłki.

3

@Damiain Eric wychodził bo tak gramy od lat. Tutaj po prostu poszedł za nim rywal i został wyłączony z gry. Przecież Mats już Busquetsa tak kilka razy "wsadził na konia" i Romeu ze dwa razy rok temu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Myślę, że Koledze chodziło tutaj o odniesienia historyczne....

3

@Azazel_Pazuzu A pierwszy raz kiedy ich pokonał?

2

Mają tego bandytę:


0

@abram3k do tego przeciętny bramkarz, dzieciak na środku obrony (oczywiste jest, że będzie popełniał błędy i nie utrzyma formy), brak defensywnego pomocnika, brak lewgo skrzydła, stary człowiek na 9, bez zmiennika, opieranie gry na 17latku, który tego wozu nie uciągnie przez cały sezon

0

@ElKamil on stanął długo przed podaniem, to Mats się zafiksowal że podaje w to miejsce i już nie było odwrotu

0

@robsesh wpuszczenie fatiego w tym momencie nie miało żadnego sensu

0

@Salwik92 rozgrywki jakie by nie były, to grają w nich drużyny na podobnym poziomie, więc się da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?