0

@Gitarkafcb to jest właśnie głupota tych przepisów, przy takim zagraniu kolegi z zespołu powinien być karny, dwóch naszych popełnia tutaj błąd, a de facto karę ponosi Girona

0

@Kamiloza91 to montuj, może zdążysz przed 90 minutą:)

0

@sk13 właśnie, przez kolegę, więc dwóch graczy jednej drużyny wykazało się nieudolnością, to jest promowanie gamoni

0

@regatta52 do tego trafił go w rękę kolega z drużyny

0

@agaFCB 27 lat temu to ona była dzieckiem, więc ciężko żeby miała się na tym uczyć

0

@MesQueUnClub96 przelała to się już w nocy, teraz jest realne zagrożenie pęknięcia

0

@tbas ale to nadal nie jest pół metra do poziomu pierwszego piętra; zdjęcie wrzuciłem tylko dla pokazania poziomu z 97

0

@tbas jeżeli powtórzy się ilość wody z 97 to zbiornik Racibórz (o ile będzie pusty) może przyjąć maksymalnie 15% tej wody; także niestety Wrocław nie może być spokojny

0

@tbas trochę jeszcze brakuje


0

@Pnog37 bo Militao tak ma od lat, on często pokazuje że coś go boli, a faktycznie nic mu nie jest, takie kierowanie na siebie uwagi

0

@FcPortoFan1999 chłop przyjął piłkę ponad 20 metrów od bramki, potruchtał kilka kolejnych i strzelił, w tym czasie żaden z rywali nie zrobił nic żeby mu przeszkodzić

3

Parodii gry obronnej Jagiellonii ciąg dalszy.

1

@maroon problem w tym, że PiS praktycznie nic nie zrobił, oni całkowicie odpuścili budowę i remonty wałów zamiast kontynuować to co było robione przed nimi

0

@Kidd jakichś sukcesów...

7

@Rastafarnianin oni całą energię skierowali na robienie wałów innego rodzaju

1

@Lucyfffer może się dogada i weźmie Sasina do pomocy, ponad podziałami;
gdyby nie wały zbudowane i zmodernizowane w czasach rządów ekipy Tuska to tam już dzisiaj byłby dramat

0

@FcPortoFan1999 akurat wrogość pogoni do Legii jest bardziej pozorowana; tam pożarły się wierchuszki kibicowskie, reszta dalej jest neutralna

0

@JordiAlbion Pytanie dotyczyło słowa murzyn a nie czarnuch, więc podtekst z białasem nie jest trafiony.

0

@Danny Gaucho W 1939 nie było Ekstraklasy, wtedy nazwą była po prostu Liga.

0

@MesQueUnClub_87 Głośnik w centralnej części deski rozdzielczej (pod pokrywą z czujnikiem światła).
- google 30 sekund

0

@Kgorecki2500 i pewnie z tego powodu linie odwołały lot...

0

@Kidd to porównanie jest poniżające dla Brożka, on jakąś karierę jednak miał

1

Szymczak z golem. Pioteł już liczy miliony euro za transfer...

0

@bartekvisca oj, on uznał że będziemy cały mecz trzymać piłkę i defensywny pomocnik jest zbędny

0

@Szklaner to że ma więcej pomysłu to chyba oczywiste i wiadome już przed meczem

0

@norbi77 ta ostatnia flaga to jakiego kraju?

0

@Szklaner i wyciągnęli remis

4

@Linnox W jej przypadku nie pod każdym. Technicznie jest półkę wyżej od wielu piłkarzy.

6

Brawo Ewa... Drugi gol.

2

@Faro Ona wygląda na boisku jak klon Iniesty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?