5

Z racji zbliżającego się meczu, małe przypomnienie wywiadu, który przeszedł do historii



Jako ciekawostka powiem, że Sebastian to wychowanek klubu, w którym ja też stawiałem pierwszy kroki (i ostatnie :D), nawet pary razy coś pokopalismy razem

0

@KrwawiaceoczyVEB gdzie te artykuły?

0

@ArcziArtt no to skoro inne osiedle, to nie widzę tutaj za dużej logiki. Przecież na tym osiedlu gdzie się wyprowadzasz również mogą być Ukraińcy itp.
W sumie nawet nie mogą, a będą na pewno

3

@ArcziArtt wyprowadzasz się do domu? Czy na inne osiedle?

0

@Matheu12 nie warte zachodu, 20 zł na jednym tankowaniu zaoszczędzisz max. Chyba, że masz jakiegoś mausera

0

@NeroTFP1 a dokładnie w środę, a Yamal w piątek

2

@NeroTFP1 no szybciej, bo grał w czwartek, a Yamal wczoraj...

1

@KRISU77 znając nasza ligę, to pewnie tak
Jaga ma jednak w nogach 120 minut w pucharach

0

@Leooo ale fascynujące to muszą być mecze tej całej AeS Romy

1

@Marusek nie trzeba, naprawdę można skorzystać z pięknej pogody, polecam!

0

@Gary napisałem priv, bardziej właśnie kadrowa od plac i urlopu

0

@FCB_dimiC to wskaż choć jednego ;)

0

Jest na sali jakiś księgowy/kadrowy? Miałbym pytanie na priv

1

@draxidox ja mam mBank i zmienne oprocentowanie, aktualnie 6.70
Na 30 lat brany w 2020, ale już zostało 15

2

@draxidox a złożyłem wniosek, zobaczymy, 40 zł to nic, w porównaniu do możliwych korzyści

4

Murawa w Gdyni, jakby chwilę przed meczem dziki sobie ucztę zrobiły

1

@FcPortoFan1999 tak nie bardzo, bo trochę kwasu z nim było później :D

1

@FcPortoFan1999 nie, Krzysztof

0

@FcPortoFan1999 w liceum miałem takiego kolegę inteligentnego, że jak jego Chelsea raz wygrała 8-0 z kimś, to stwierdził, że woli wygrać raz 8-0 niż 8 razy po 1-0 ;D

2

@Comentateiro niestety rozumiem ;(

2

@Comentateiro chciałeś napisać Waszego dzieciństwa dziadek

0

@Ryse
1. Levante - Alaves 1/+2.5/2-1
2. Vallecano - Bilbao 1/+2.5/2-1
3. Barcelona - Villareal 2/+2.5/2-3
4. Mallorca - Sociedad 1/+2.5/2-1
5. Oviedo - Atletico X/-2.5/1-1
6. Elche - Espanyol 1/-2.5/1-0
7. Valencia - Osasuna 1/+2.5/2-1
8. Betis - Sevilla 1/+2.5/2-1
9. Girona - Celta 1/-2.5/1-0
10. Real - Getafe 1/+2.5/2-1

2

@Toretto Dominic dobrze prawisz

1

@IronSanHybrid nieistotne, to były czasy ;)

1

@IronSanHybrid pokemony były chyba o 15 ;D

8

@RomanGroza nie gramy w 1/16

7

@MesQueUnClub_87 na którą być gotowym?

2

@Popitek12 możesz się z nas szaraczków zwykłych nie nabijać? Nie wszyscy zarabiają 3500 tyś miesięcznie jak Ty. Więc dla Ciebie nie ma znaczenia czy to sen, czy jawa

4

@VegetaPolska wyhamuje ten wózek ogierze

0

@Criss18Barca mi się zdarza chorować, ale też w takim otoczeniu przebywam, że dużo zarazków

Natomiast co do ubioru, no to jest to standard, że pierwsze dni ciepła i ludzie dostają na łeb. Tutaj akurat szedł dorosły gość, ale wcześniej
byłem z dzieckiem na spacerze, to masa dzieciaków porozbierana, lody itp.
A potem rodzice problem maja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?