mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z racji zbliżającego się meczu, małe przypomnienie wywiadu, który przeszedł do historii
Jako ciekawostka powiem, że Sebastian to wychowanek klubu, w którym ja też stawiałem pierwszy kroki (i ostatnie :D), nawet pary razy coś pokopalismy razem
0
@KrwawiaceoczyVEB gdzie te artykuły?
0
@ArcziArtt no to skoro inne osiedle, to nie widzę tutaj za dużej logiki. Przecież na tym osiedlu gdzie się wyprowadzasz również mogą być Ukraińcy itp.
W sumie nawet nie mogą, a będą na pewno
3
@ArcziArtt wyprowadzasz się do domu? Czy na inne osiedle?
0
@Matheu12 nie warte zachodu, 20 zł na jednym tankowaniu zaoszczędzisz max. Chyba, że masz jakiegoś mausera
0
@NeroTFP1 a dokładnie w środę, a Yamal w piątek
2
@NeroTFP1 no szybciej, bo grał w czwartek, a Yamal wczoraj...
1
@KRISU77 znając nasza ligę, to pewnie tak
Jaga ma jednak w nogach 120 minut w pucharach
0
@Leooo ale fascynujące to muszą być mecze tej całej AeS Romy
1
@Marusek nie trzeba, naprawdę można skorzystać z pięknej pogody, polecam!
0
@Gary napisałem priv, bardziej właśnie kadrowa od plac i urlopu
0
@FCB_dimiC to wskaż choć jednego ;)
0
Jest na sali jakiś księgowy/kadrowy? Miałbym pytanie na priv
1
@draxidox ja mam mBank i zmienne oprocentowanie, aktualnie 6.70
Na 30 lat brany w 2020, ale już zostało 15
2
@draxidox a złożyłem wniosek, zobaczymy, 40 zł to nic, w porównaniu do możliwych korzyści
4
Murawa w Gdyni, jakby chwilę przed meczem dziki sobie ucztę zrobiły
1
@FcPortoFan1999 tak nie bardzo, bo trochę kwasu z nim było później :D
1
@FcPortoFan1999 nie, Krzysztof
0
@FcPortoFan1999 w liceum miałem takiego kolegę inteligentnego, że jak jego Chelsea raz wygrała 8-0 z kimś, to stwierdził, że woli wygrać raz 8-0 niż 8 razy po 1-0 ;D
2
@Comentateiro niestety rozumiem ;(
2
@Comentateiro chciałeś napisać Waszego dzieciństwa dziadek
0
@Ryse
1. Levante - Alaves 1/+2.5/2-1
2. Vallecano - Bilbao 1/+2.5/2-1
3. Barcelona - Villareal 2/+2.5/2-3
4. Mallorca - Sociedad 1/+2.5/2-1
5. Oviedo - Atletico X/-2.5/1-1
6. Elche - Espanyol 1/-2.5/1-0
7. Valencia - Osasuna 1/+2.5/2-1
8. Betis - Sevilla 1/+2.5/2-1
9. Girona - Celta 1/-2.5/1-0
10. Real - Getafe 1/+2.5/2-1
2
@Toretto Dominic dobrze prawisz
1
@IronSanHybrid nieistotne, to były czasy ;)
1
@IronSanHybrid pokemony były chyba o 15 ;D
8
@RomanGroza nie gramy w 1/16
7
@MesQueUnClub_87 na którą być gotowym?
2
@Popitek12 możesz się z nas szaraczków zwykłych nie nabijać? Nie wszyscy zarabiają 3500 tyś miesięcznie jak Ty. Więc dla Ciebie nie ma znaczenia czy to sen, czy jawa
4
@VegetaPolska wyhamuje ten wózek ogierze
0
@Criss18Barca mi się zdarza chorować, ale też w takim otoczeniu przebywam, że dużo zarazków
Natomiast co do ubioru, no to jest to standard, że pierwsze dni ciepła i ludzie dostają na łeb. Tutaj akurat szedł dorosły gość, ale wcześniej
byłem z dzieckiem na spacerze, to masa dzieciaków porozbierana, lody itp.
A potem rodzice problem maja