5

@Arczie tak jak kolega wyżej napisał, nie zdawał sobie sprawy, czy jest w polu karnym czy nie
Gdyby był poza i dotknął piłkę ręką, to wylatuje z boiska na samym początku meczu.
Tu akurat pomyślał, czego brakuje np. takiemu Araujo
A że wyszło jak wyszło, trudno
Lepiej i tak stracić gola niż zawodnika w 20 minucie

1

@Bykunn no i w przeciwieństwie do Mbappe i Yamala, to jest różnica ;DDDDD

1

Mister Chukwe Bukwe Ambalabamba?

0

@Gronek dużo się nie pomylił

2

@maroon wyjściowa jedenastka jeszcze nie jest taka zła, natomiast z ławki to tam już nie ma kto wejść w razie kłopotów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kundee śmieci same się wyniosły ;D

3

@Lanosss czego Ty w życiu nie spróbowałeś? :D

0

@NeroTFP1 a to u mnie podobnie, a udało się wykręcić nawet 80 procent i co najlepsze, przez całą edukację, nigdy na jakiś sprawdzianach, czy pracach klasowych nie robiłem tego zadania najlepiej punktowanego, a na maturze mi się to udało :)

7

@capricornusjrk wiem, że nie na temat, ale w tym wszystkim jeszcze bardziej wychodzi klasa Messiego. Przecież nim, to sobie praktycznie każdy w tym klubie gębę wyciera, a on siedzi cicho, nie robi afer, nie udziela kontrowersyjnych wywiadów.
To samo było na boisku,tyle razy, co był prowokowany, bezczelnie faulowany, kopany specjalnie a on nic. Na palcach jednej ręki można policzyć momenty kiedy się dał sprowokować

8

@NeroTFP1 chyba jedyny Niemiec, którego lubię ;D
Bardzo sympatyczny gość

4

@kamiVeB życzę Wam, żeby Real Madryt wygrał LM

Przebite i to bez wysiłku

2

@Bykunn to jest niewytłumaczalne wręcz
Wisła Płock w meczach domowych plasuje się na drugiej pozycji
Arka z kolei, w meczach wyjazdowych, zdobyła cały 1 punkt, bilans bramek 3-27
Jadą do Płocka i robią 2-0 :D

Edit, jeden punkt zrobiony na Legii ^^

1

@BabyGang ależ okaz braku szacunku, te Twoje pisanie nazw klubów, których nie lubisz :D

@Sulimo serio, aż tak Cię to gryzie? Mówisz, że poszło to w świat, myślisz, że ktoś się przejmuje druga liga polska?

0

@esem91 po takim meczu w środku tygodnia, nie ważne kto zagra, będą ciężary. Niestety będzie widać dzisiaj zmeczenie

2

Oj Łukasz Piszczek w roli trenera jak do tej pory same ciężary. Szkoda, bo lubię go.

1

@Kgorecki2500 pierogi mamy najlepsze

0

@MesQueUnClub_87 pół metra? Mówisz może o tym z Zahira?

0

@Czajka90 spalony i okej

2

@DariaFCB @JimMorrisonFCB ja złożyłem ten wniosek w mBanku, dostałem info, że wysłali
Ale nie wytrzymałem i sam na czacie w aplikacji się spytałem, czy są wstanie mi zaproponować coś lepszego, bo myślę.onrefinansowaniu w innym banku
To babka złożyła wniosek w moim imieniu o obniżkę i 30 dni na rozpatrzenie maja

1

@Ryse
1. Celta Vigo - Real Madryt X/-2.5/1-1
2. Osasuna - Mallorca 1/-2.5/1-0
3. Levante - Girona X/-2.5/1-1
4. Atletico Madryt - Real Sociedad 1/-2.5/1-0
5. Athletic Bilbao - Barcelona 1/+2.5/2-1
6. Villareal - Elche 1/+2.5/3-1
7. Getafe - Betis 2/-2.5/0-1
8. Sevilla - Rayo 2/+2.5/1-2
9. Valencia - Alaves 1/+2.5/2-1
10. Espanyol - Oviedo 1/+2.5/2-0

4

Odkładając wszystkie aspekty polityczne, społeczne, ekonomiczne na bok, to serio, co trzeba mieć w głowie, żeby jechać na stację, tankować ile wlezie, potem do sklepu, robić magazyny mąki, ryżu, makaronów, papieru.
Jak ci ludzie funkcjonują na co dzień?

5

Aston Villa strzela gola, jednak po varze anulowali, spalony na centymetry, sprawdzony doslownie w minutę. W Hiszpanii sprawdzali by to 10 minut..ta liga pod każdym względem jest dwa kroki przed resztą

2

@sebasarna Też używałem jednych kilka razy i nic

0

@syzje fizyczna
Kiedyś dużo ćwiczyłem, pompki, drążek, ale na siłowni nigdy nie byłem W łapie 40 siedzi

2

@FCB24 ale to już trzeba pałać nienawiścią, żeby po takim meczu, gdzie nawet ten zawodnik nie zagrał, wspominać o tym

1

Barcelona dała bardzo emocjonujący mecz a Atletico.
Tymczasem we Włoszech, w półfinale Pucharu Włoch, cały 1 celny strzał na bramkę

0

@BezglutenowyPedri akurat nawadniać to on się może

1

Nie bez powodu rozgrzewał się w czapce ;D

0

@syzje 180 cm, 88 kg wagi, trochę w życiu ćwiczyłem, ale głównie kątem w domu
Rok temu byłem na wakacjach gdzie była siłownia, wyszedłem z basenu i wyciągnąłem 100 kg dwa razy, a w martwym chyba 140 wymęczyłem
Więc uważam, że jak na brak treningu pod te konkretne ćwiczenia, to wynik nienajgorszy. Jak myślisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?