2

@LAMC_10 mam to szczęście, że poznałem wszystkiego po trochu, mieszkanie we Wrocławiu, w małym mieście i na wsi. I wszystko ma swoje plusy i minusy. Jednak jakbym miał wybrać jedną opcję, to postawiłbym na spokojną wieś, domek w pobliżu lasu.

1

@Konradowskyy sam bym to samo napisał ;D

1

@Konradowskyy zbyt dosłownie to wszystko bierzesz, ten komentarz był napisany bardziej w celu humorystycznym :)

2

@Konradowskyy wiem, że może to zabrzmi absurdalnie, ale tak. Kiedyś Wisła Kraków to była marka, która wyśrubował fajne rekordy.
Lech miał swoje przebłyski w pucharach, Legia również potrafiła się postawić faworytom i urwać im punkty ;)

17

Poziom polskiej piłki się wyrównał. W naszej lidze nie ma już mocnych drużyn :D

0

@szymek029 dodał się, dodał.

Po prostu dostałeś drugą szansę, ale z niej nie skorzystałeś :D

15

A co do tej stówy, która znalazłem i od której się zaczęło smieszkowanie, tak sobie pomyślałem...

Sprzedawaliśmy z żoną taki rowerek dla dziecka na OLX, wystawiony za 150 zł, po kilku dniach ktoś się w końcu odezwał, ale negocjacje rozpoczął z grubej rury, bo od 90 zł. Trochę mnie to poirytowani, bo trochę bezczelne, ale ciul. Dogadała się żona z babką na 110 zł. Przyszła, ogląda, bierze. Mówi:"110 jak się umawialiśmy?" Na co żona odpowiedziała, że niech da 100 i bierze. Deal soboty, babeczka daje nam wizytówkę z chorym dzieckiem, jej syn, po przejściach, wymagający opieki no i to oczywiscie kosztuje. Gdybym to wiedział wcześniej, to pewnie bym jej oddał za free ten rowerek.
Na ulotce był KRS, ale już pit rozliczyliśmy, więc lipa. Ale był podany też numer telefonu i żona puściła 50 zł blikiem.
A dzisiaj znalazłem tę stówkę. Czasami dobro wraca :)

A teraz smieszkujcie dalej.

1

@FcPortoFan1999 nie, w aucie zastępczym

3

I cyk, znalezione 100 PLN :D

9

@Eto'o9 R10 i rozwiązać najobrzydliwsze klub na świecie, zwany realem madryt

2

@LeszekFCB
Jestem romantykiem i mogę być Twój.
Widzisz te gwiazdy? Przy Tobie to ****

2

@FcPortoFan1999 dzisiaj Motor i Radomiak win, zgadza się?

1

@Kgorecki2500 a ja właśnie tam studiowałem, ale jak jeszcze było WSOWL
Nawet raz tym wojskowym Starem nas wywieźli do lasu na zajęcia ;Do
Fajna przygoda

1

@Kgorecki2500 pojedź pod AWL około 15, to zobaczysz całą brygadę żołnierzy jak wychodzą z uczelni :D

1

@Kgorecki2500 mi się rok temu na wakacjach w Grecji trafiło niezłe widowisko. Rano, koło 10, 3-4 wojskowe helikoptery robimy patrol taki 20 minutowy. Później kilka myśliwców miało jakieś ćwiczenia i na wieczór znów 3 helikoptery lecące w szyku robiły patrol.

0

@Ryse
1. Alaves - Villareal X/-2.5/1-1
2. Girona - Bilbao X/-2.5/1-1
3. Atletico - Getafe 1/-2.5/1-0
4. Oviedo - Valencia X/-2.5/1-1
5. Real Madryt - Elche 1/+2.5/2-1
6. Mallorca - Espanyol 1/+2.5/2-1
7. Barcelona - Sevilla 1/+2.5/3-1
8. Betis - Celta X/-2.5/1-1
9. Sociedad - Osasuna 1/+2.5/2-1
10. Vallecano - Levante 1/+2.5/2-1

0

@Gronek że bardzo często przegrywał przez swoje kombinacje
Miał spokojnie potencjał na zdobycie kilku LM więcej

10

@bartekvisca prawda jest taka, że jedni i drudzy są siebie warci. Nie wiem po co ludzie na siłę próbują pokazać, że któraś płeć jest gorsza.

5

@Arczie tak jak kolega wyżej napisał, nie zdawał sobie sprawy, czy jest w polu karnym czy nie
Gdyby był poza i dotknął piłkę ręką, to wylatuje z boiska na samym początku meczu.
Tu akurat pomyślał, czego brakuje np. takiemu Araujo
A że wyszło jak wyszło, trudno
Lepiej i tak stracić gola niż zawodnika w 20 minucie

1

@Bykunn no i w przeciwieństwie do Mbappe i Yamala, to jest różnica ;DDDDD

1

Mister Chukwe Bukwe Ambalabamba?

0

@Gronek dużo się nie pomylił

2

@maroon wyjściowa jedenastka jeszcze nie jest taka zła, natomiast z ławki to tam już nie ma kto wejść w razie kłopotów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kundee śmieci same się wyniosły ;D

3

@Lanosss czego Ty w życiu nie spróbowałeś? :D

0

@NeroTFP1 a to u mnie podobnie, a udało się wykręcić nawet 80 procent i co najlepsze, przez całą edukację, nigdy na jakiś sprawdzianach, czy pracach klasowych nie robiłem tego zadania najlepiej punktowanego, a na maturze mi się to udało :)

7

@capricornusjrk wiem, że nie na temat, ale w tym wszystkim jeszcze bardziej wychodzi klasa Messiego. Przecież nim, to sobie praktycznie każdy w tym klubie gębę wyciera, a on siedzi cicho, nie robi afer, nie udziela kontrowersyjnych wywiadów.
To samo było na boisku,tyle razy, co był prowokowany, bezczelnie faulowany, kopany specjalnie a on nic. Na palcach jednej ręki można policzyć momenty kiedy się dał sprowokować

8

@NeroTFP1 chyba jedyny Niemiec, którego lubię ;D
Bardzo sympatyczny gość

4

@kamiVeB życzę Wam, żeby Real Madryt wygrał LM

Przebite i to bez wysiłku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?