0

@maroon coś źle policzyłeś

6

@FCB_dimiC Każdego dnia zjadam przecier z owoców, kiełki, tofu, czosnek w kapsułkach, piję rano tran, wyeliminowałem cholesterol i tłuszcze zwierzęce, oprócz tego tranu z rana

1

@Giwera nie żebym się czepiał, ale to będzie 3 poziom rozgrywek, nie drugi ;)

0

@Batys idąc tą logiką, nie mieli prawa wygrać ubiegłych MŚ, gdzie przegrali 2-1 w pierwszym meczu z Arabią :D

2

@Frimpong taka sama sytuacja jak Barcelony z Atletico
Dwumecz w LM i mecz ligowy pomiędzy

1

@July_6_BcN czyli dobrze napisałem :)

1

Kiedyś to były skoki... Teraz nie ma skoków

1

@FcPortoFan1999 wiem wiem, sam często nadużywam :)

0

@FcPortoFan1999 o każdej godzinie przeklinanie jest bez sensu Oskar

3

@Popitek12 Ty jak dostaniesz przelew, to co najwyżej możesz poszukać przepisu na naleśniki

5

@Kapitan hawk biednemu od zawsze wiatr w oczy. 6 mundial się szykuje, zawsze grupy śmierci, zawsze kłody pod nogami, zawsze wszystko przeciwko niemu.
Pewnie dlatego przez 20 lat nie zdobył nawet bramki w fazie pucharowej MŚ.
Ten to ma dopiero ciężko w życiu. Szacun, że się nie poddał.

2

@July_6_BcN jakiś czas temu opisywałem historię koleżanki, gdzie mąż zmienił płeć. Teraz takie czasy, że jak człowiek na własne oczy nie zobaczy, to nie ma co wierzyć w płeć ;D

0

@FCB24 wiem, że bez Przyjemskiego, ale nie skreślał bym Woryny już na starcie. Potrenuje, spasuje się z torem i też będzie punktował.
Natomiast w Falubazie słabo narazie wygląda Kubera, a bardzo słabo Ratajczak
Przy dziurze na u24 nie mają podjazdu do Motoru.
To samo w Grudziądzu. Drabik narazie słabiutko, brak drugiego juniora na poziomie i o medalu można marzyć.

Myślę, że zbyt pochopnie się ten Motor skazuje na porażkę. Oni nadal będą bardzo mocno, myślę, że u siebie wygrają wszystko.

1

@Czajka90 namiesza na pewno. Czysto teoretycznie wracamy do czasów, że prawie każda drużyna poza Częstochową, jest w stanie wygrać u siebie z każdym. Na to też liczę, że skończą się wyniki w okolicach 60 punktów. No i skończy się odpuszczanie biegów nominowanych, bo będzie w każdym dwumeczu praktycznie, walka o bonus.

6

@KamQiX nie pękaj, dawaj z nią na gołe klaty

0

@FCB24 formacja seniorska moim zdaniem z delikatną przewaga dla Torunia. Natomiast młodzież, to duża przewaga Wrocławia.

Stawiam te dwie drużyny w finale, ale Sparta ma ostatnio pecha, jak nie jakaś kontuzja, to zawsze coś. Więc myślę, że Toruń obroni, ale będzie piękny sezon.

Edit, nie no Lublin z medalem, tam o 4 powalczy Grudziądz z Falubazem, ale mają za duże dziury, żeby zagrozić Motorowi

7

@Jakchcesz no i popsuł

7

@MesQueUnClub_87 team #wielosezonowe

1

@Frimpong głupiemu nie przetłumaczysz, mądremu tłumaczyć nie trzeba :)

0

@PolskiBarcelonista10 ja od lat kupuje zamienniki wcześniej na francuskie perfumy, teraz na tanieperfumy. Możesz sobie zamówić kilka małych butelek, zobaczyć które Ci się podobają. Pachną ładnie i utrzymują się dość długo na ubraniu.

To taka wersja dla tych, którzy nie lubią przepłacać i wydawać kilka stówek za flakonik

A co do perfum, to Creed aventus ładnie pachnie

1

@MesQueUnClub_87 a ja mam taką swoją teorię, że to Robercik pierwszy coś zmajstrował na boku, a ona się teraz odgrywa

Dla dobra kariery i dzieci, nie rozeszli się, ale daje mu teraz piękna lekcje. Tam też coś było, że ona urodziny obchodziła sama bez niego w jakimś klubie. Być może się to złożyło z jakimś meczem czy cos, ale to by wtedy pewnie przełożyli wydarzenie. Z pewnością mieli jakiś kryzys w związku w pewnym momencie

Oczywiście, to tylko moje głupie przypuszczenia, żeby nikt tego nie brał na serio zaraz ;)

3

@draxidox śmiechy żarty, ale niedawno zmieniłem robotę i teraz właśnie tym rowerkiem śmigam, dzisiaj 7:52 z domu wyszedłem i normalnie na 8 zdążyłem.
A we wcześniejszej jak miałem na 7 to wychodziłem 6:20 max
Po dzieciaki do przedszkola też z obecnej roboty mam 7 minut, z tamtej 30.
Przy dzisiejszych cenach paliw, to jest to mega zaoszczędzenie czasu i kasy

11

@Zip jak wracam, to mam delikatnie pod górkę

Z tego powodu zastanawiam się nad zmianą pracy

2

@draxidox 6 minut rowerem w pierwszą stronę, w drugą 7

1

@ranger3120 Ty to średnio co kilka miesięcy robotę zmieniasz chyba, tak kojarzę

0

@draxidox kupiłem sobie dresik Barcelony, za 140 zł chyba, jakościowo byłem pozytywnie zaskoczony.

1

@Dawidovsky15 no chyba jednak nie

0

@pt9 po lodzie to na najlepszych zimówkach nie pojeździsz

No ja mam od kilku lat wielosezon i żadnego problemu. Tylko we Wrocławiu z tymi zimami to tak średnio bym powiedział, tak średnio

4

@kamilop jest jeszcze potężny Aston Martin

1

@kuz dokładnie to chce zrobić, skontaktowałem się już w tej sprawie z doradcą finansowym. Tylko nie wiem czy jest sens się w to bawić, jeśli w niedalekiej przyszłości, mogę spalić obecny kredyt.
A tak nie wiem, czy w przypadku refinansowania nowe warunki pozwolą mi na wcześniejszą spłatę kredytu bez opłat/konsekwencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?