mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ostatnio się spotkałem z cenzurą słowa pandemia, tylko nie pamiętam na jakiej platformie
5
@Zoker ciekawe do kogo w takim przypadku pobiegł by na skargę Vinicius
2
@Andurin lepiej żartować niż chorować
24
Pokażcie mu jakąś małolatę na telebimie, to się zaraz pozbiera
4
@Frimpong taaa, to jest piękne na tej stronie. Drużyna X traci gola - frajerzy, wylew, z nami grają mecz życia przed Realem rozkładają nogi, 15 minuta meczu 1-0 i już kupony do kosza wywalają ;D
2
@Criss18Barca no sezon się zapowiada bardzo fajnie. Nie licząc Częstochowy, to każda drużyna jest na tyle mocna, żeby na swoim torze pokonać każdego. Jedynie jeszcze Gorzów będzie odstawał, ale pozostała szóstka u siebie powinna wygrywać z każdym. Dlatego o pozycji na koniec sezonu będzie decydował bonus, a to oznacza, że nie będzie już sytuacji, gdzie w 15. biegu jeżdżą juniorzy itp.
Mega się zapowiada, też stawiam na Toruń, ale już pozostałe miejsca ciężko przewidzieć.
1
@Ryse @Foro @Kgorecki2500 oznaczam
0
@vangoor u mnie podobnie, środek lata, egzaminator wolał się za dupeczkami oglądać ;D
Za to brat zdawał i takiego gościa, o którym mowa w poście i była sytuacja, że na jakiś światłach skręcał i on my zatrzymał auto, mówi, że koniec egzaminu, bo powinien się zatrzymać, a brat na to, że to światła bezkolizyjne były i nie musiał. Pojechali jeszcze raz na te światła, okazało się, że miał brat rację, to jak egzamin trwa około 30-40 minut, to brat jeździł ponad godzinę, aż go w końcu uwalił na czymś ;D
1
@Piotrek1993 sezon 2010/11, od tego się zaczęło w moim przypadku. Ogólnie nie przepadam za włoskimi drużynami.
10
Oby Inter dzisiaj odpadł
0
@Arden Ferran ma taką patelnię z Chelsea i nie trafia w bramkę, detale.
2
@lajcior @Jakchcesz
Od 3:20 najlepsze
7
"Finito", jako nazwa firmy świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe, nie powiem, brzmi intrygująco.
6
@Kgorecki2500 zgłoszony
5
@Kgorecki2500 gdzie majonez do jajek?
1
@lajcior zwykła mikrofibra albo ircha
1
@July_6_BcN oj tak, czekam z niecierpliwością na sezon (teściowie mają plantacje, więc truskawek mam w opór)
2
@gumaz
Proste
1
@FCB_dimiC że nie może się doczekać godziny 17:45
A ja chwilę później napisałem, że na tę godzinę mam randkę z Julką z Tindera ;D
2
@July_6_BcN ja już się gubię, bo widzę, że niektórzy nie złapali, że to był taki żart odnośnie Twojego wcześniejszego posta i chyba serio myślą, że ja z żoną i dziećmi sobie szukam atrakcji na boku na tinderze ;D
Ale skoro tak myślą, to trzeba to trochę pociągnąć dalej
Tak więc randka się udała, miała być kolacja, została na śniadanie ;D
0
@VamoSBarca88 mówiłem kolego, że GKS nie wygra
0
@July_6_BcN
Nie.
To nie jest przypadek ;D
0
@Faro mówi, że nie ma
@FCB_dimiC już będzie wynik rozstrzygnięty
11
Stwierdziłem, że założę tindera, parę minut i już jakieś pierwsze sparowania. Zacząłem pisać z jedną, niby wszystko fajnie, blondynka, studiuje prawo, ale Julka... No ale nie ma co oceniać i skreślać dziewczyny bo ją tak rodzice nazwali. Umówiliśmy się wstępnie na dzisiaj na 17;45, ale taka napalona na to spotkanie, nie wiem co to będzie.
0
@Faro być może, dość popularne zjawisko teraz
1
@escarabajo chyba tak, chociaż druga odpowiedź już w akceptowanym tonie
@Faro poczekaj jeszcze trochę, zaraz się zrobi ciepłej to będą na dworze siedzieć
A jak cały dzień hałasują, to znaczy, że siedzą w domu, czyli chyba chore, więc tym bardziej nie mają się gdzie wyszaleć
0
@VamoSBarca88 Gieksa nie wygra z Arką
0
@Faro mieszkasz w bloku to się musisz z tym liczyć, to są tylko dzieci, gdzieś się muszą bawić, zwłaszcza o tej porze roku, a Ty już chcesz komuś po złości robić.
Tak mam dwójkę, ale nie rozwydrzonych bachorów, tylko normalne dzieciaki, które czasami zachowują się głośniej.
Może byś zaczął od cywilizowanych sposobów, czyli pójść i porozmawiać?
3
Komentarz usunięty
2
@Danny Gaucho od rana w formie łysy