14

@NeroTFP1 człowiek czyta takie wyroki i się zastanawia, co ci sędziowie mają w głowach.
Na nich wystarczy spojrzeć i już widać, że to niezła patologia. A skruchę na twarzy, to widać z kilometra...

1

@FcPortoFan1999 wiadomo, że będzie
To jest dla mnie najśmieszniejsze w tym wszystkim. Wczoraj zgoda, bracia
A za tydzień się będą wyzywać od najgorszych, jak Legia z Pogonią, czy Śląsk z Wisłą.
Chore.

0

@Popitek12za rzadko, bo święta tylko dwa razy w roku...

0

@REM123 tak, ale tak jest w poście napisane, jakby Barca 100 goli w lidze, a kiedyś sam Leo 91

4

@D10SLEO Barca 100 goli w lidze
Messi 91 w roku, z reprezentacją, LM, superpuchar, PK

Ale i tak kosmos

0

@Fc112 fantazjowałem erotycznie o Julce

A tak serio, to jak już kogoś powiedzmy znam, albo jakoś zwraca swoją uwagę, to sobie wyobrażam ludzi
Lubię sobie też po głosie kogoś wyobrażać, jak gadam z kimś przez telefon
I zawsze praktycznie jest zupełnie inaczej niż sobie wyobrażam ;D

Tak samo mam, jak zapomnę jakiegoś słowa i jestem przekonany, że zaczynało się na jakąś literę i zawsze się okazuje to być inna litera ;D

2

@July_6_BcN a wyobrażałem sobie Ciebie jako brunetkę ;D

3

@NeyJr11 jest kibicem Valencii jak już, skończone szukać wszędzie jakiś spisków

4

To jest niepojęte
0.4 sekundy od odpadnięcia w pierwszej fazie, do finału Majora

Piękne jest to Faze

3

@July_6_BcN co to za picie drugi dzień juz?

0

@Pnog37 mi chodzi po ct, po terro nie można mieć pretensji, bo zazwyczaj wychodzi pierwszy.

0

@Pnog37 rzuciło mi się w oczy, jak przegrywał sporo pojedynków za zero.
Drużyna robiła jakaś przewagę, a za chwilę Kuba padał bez niczego. Dzisiaj na pierwszych dwóch mapach było to samo. Najważniejsze, że teraz dowozi

0

@Pnog37 mój błąd, chodziło mi o ćwierćfinał wczoraj
No teraz na inferno narazie jest kozacko

0

@Pnog37 stage 1 słabo, stage 2 zajebiście, stage 3 słabo
Oni już w tym 1 etapie było 0.4 sekundy od wakacji ;D

1

Walczy Faze o ten finał, fajny meczyk z polskim akcentem, ale niestety jcobb nie dowozi. Co chwila wyciągnięty za zero. Widać, że brakuje mu doświadczenia, stres go zjada.

2

@Stinger_ można? Można! Trzeba tylko chcieć

0

@Kgorecki2500 do Korony na film?

3

@Michall99 pamiętam, jak zaurwił z Atletico z narożnika pola karnego

2

@juarez poczekaj jeszcze trochę, zaraz mundial
Będzie się działo

3

@gumaz zważywszy, że Julka często jeździ koleją, to chyba wolałaby się rzucić pod pociąg niż wybierać spośród tych 3 opcji ;D

1

@Comentateiro parę nagród w domu mam, ale to nie ma się czym chwalić:D

2

@Luciano99 @Who_you_mam @mr Barca dziękuję Panowie za rady, nie ma to jak dzielenie się własnymi doświadczeniami, żeby wesprzeć kolega z LR, chylę czoła

1

@gumaz żartuje wariacie
Cza isc dzieci myć
Takie luksusy jak picie, granie i współżycie to hoho, nie prędko

5

@gumaz ja piję, potem będę grał, a na końcu współżył
Może być?

3

@JimMorrisonFCB ale to jest dramat, ja pamiętam za łepka miałem kilku trenerów, jedni lepsi, drudzy gorsi
Ale był jeden na wzór Smudy, gdzie wyzywał dzieciaki, że są słabi itp.

A jak to się w psychikę wryło, że do dziś się takie coś pamięta..

0

@Ryse
1. Sociedad - Girona 1/+2.5/2-1
2. Atletico - Valencia 1/-2.5/2-0
3. Mallorca - Elche 2/-2.5/0-1
4. Barcelona - Osasuna 1/+2.5/3-1
5. Getafe - Espanyol 2/-2.5/0-1
6. Sevilla - Oviedo 1/-2.5/2-0
7. Celta - Bilbao X/-2.5/1-1
8. Levante - Villareal 2/+2.5/1-3
9. Alaves - Real Madryt X/+2.5/2-2
10. Vallecano - Betis 2/+2.5/1-2

7

@Laminedependencia Haaland się wydaje mega spoko gościem, wyluzowanym. Oczywiście, dopóki mu nie nadepniesz na odcisk

2

@Faro a dla mnie ten chłopak jest porostu mało bystry i dlatego nie rozumie pewnych rzeczy. Nie wierze, że taki Martin zrobił pod Flickiem taki postęp, a ten nie może i jest to wina Hansiego.

11

@Filipem ale w czym jest świetny? Przecież on jest środkowym napastnikiem, a nawet dziecko wie, że za jego krycie odpowiadają środkowi obrońcy, oni swoje zadanie wykonali bardzo dobrze. To ktoś inny nie upilnował Kounde, ale próba robienia tutaj z Lewego cichego bohatera jest żałosna moim zdaniem.

3

@July_6_BcN jedna z pierwszych akcji Eintrachtu, gdzie był spalony bardzo wyraźny
W komentarzu live Kosowski powiedział, nie było spalonego
A na powtórkach mówił, ewidentny spalony, jakieś 2metry, powinien arbiter od razu podnieść chorągiewkę

Bardzo mnie irytowal. Tak samo jak widzę w studio, zapraszają po 4-5 gości, zero tam charyzmy, siedzą jak na stypie, powiedzą po jednym zdaniu, często bez pojęcia jak ostatnio Wivhniarek, że Meksyk od 30 lat nie wyszedł z grupy na MŚ i uj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?