mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci może on się jeszcze zajmie hodowlą jedwabników?
0
@clyde @Zoker r to ukryta opcja madrycka :D
1
@Jakchcesz ale ja nie napisałem, że mamy ułatwiać, tylko znając naszych rządzących, nie chodzi o dobro obywatela, zdrowie i bezpieczeństwo, tylko o kasę.
Ja osobiście uważam, że tu nie ma złotego środka, a jak ktoś chce walczyć z nałogiem, to tylko on sam sobie może z tym poradzić.
Bo powielany tu jest argument, że więcej z akcyzy pójdzie na straty, ale może też być więcej tych strat i tak koło się zamyka.
Cieszę się, że nie mam z tym problemu, ani moi najbliżsi. Bo to cholernie ciężki temat
1
@Jakchcesz a pozwolę się wtrącić ;D
Ja, jako osoba sporadycznie spożywająca małe ilości alkoholu, ograniczyłem go jeszcze bardziej, że względu na ceny. Nie jest mi to do niczego potrzebne, a czy się napije 5 razy w roku, czy 8 niczego nie zmieni. Natomiast taki alkoholik, który jest uzależniony i musi się napić, to zrobi wszystko, żeby osiągnąć cel. Więc teraz na logikę, jak alkohol będzie droższy, to żeby go pozyskać co zrobi? Nie kupi czegoś innego (a jeśli jest to rodzic, to cierpią domownicy/dzieci), albo ukradnie, posunie się do jakiegoś rozboju z kradzieżą itp.
Oczywiście, jest to tylko moja pesymistyczna wizja, bo może ktoś faktycznie przestanie pić, gdy butelka będzie za droga, ale jak będzie naprawdę? Nie wiem, choć się domyślam.
1
@LOPEZ16 a coś jest i nie tylko w Trójmieście
Jeżdżę codziennie do pracy i w miejscu gdzie nie ma żadnych wypadków, na łączniku do AOW jest ograniczenie do 80km/h czasami nawet się trzeba zatrzymać, a tak to hamowanie do 20km/h, bez żadnego powodu.
I nie, nie przez pogodę, że teraz ślisko, bo to już trwa od dłuższego czasu.
0
@July_6_BcN a tak z ciekawości, bo akurat mam ten temat na tapecie, nie chcesz to nie odpowiadają, a mianowicie, czy dorzucasz się coś rodzicom do miesięcznych opłat?
0
@July_6_BcN ale mieszkasz z rodzicami (?) więc też łatwiej być na plusie, zwłaszcza w okolicach Warszawy
0
@D10SLEO jaka jest różnica w wadze wiesz może? Czysto teoretycznie ten pojedynek powinien potrwać 30 sekund, biorąc pod uwagę z dwa liczenia ;D
2
@Ryse @GM90 @Vegeta88jestem :D
1
@Popitek12 jest w wordzie zasada, że ile razy nie zdałeś, tyle lat trzeba czekać, aby móc przystąpić do innej kategorii. Skoro zdawałeś 17 razy 3 lata temu, to jeszcze musisz poczekać 14 lat. Niestety, takie zasady. Zleci szybko.
2
@Dankho94isback robią podwaliny, pod inny real, oby poszli ich śladem
1
@Starrk chyba faktycznie kolega @Fog_W_1899 miał rację
On po 2 postach już wszystko się, ja jestem antyfan Lewego i fanboj Messiego
Ty uciekasz z dyskusji, jesteś nerwowy
Tamten mulciak
Wszystkie wnioski wyciągnięte z Piatnicy
3
@Fog_W_1899 wiadomo, są nauczyciele i nauczyciele, ale ja Ci powiem teraz przykład z mojego otoczenia.
Moja żona jest nauczycielką w przedszkolu i z roku na rok jest coraz więcej trudnych dzieci, z orzeczeniami i różnymi przypadłościami (ADHD, autyzm itp.)
I mają takie jedno dziecko z ADHD, ale nie stwierdzone jeszcze w poradni, no ale pracują z dziećmi od lat, to widzą. Zgłaszają matce, że dziecko zrobiło to czy tamto. Ale matka nie wierzy, twierdzi, że się uparli na jej dziecko i że ona chce opinie psychologa z przedszkola. Psycholog potwierdził, to co mówiły Panie. Ona dalej swoje, chce opini kogoś tam. Kolejna osoba potwierdziła. Teraz zarządzała spotkania z szefowymi, dyrektorka, nauczycielkami, psychologiem, żeby wszyscy razem się spotkali, nie wiem co chce tym osiągnąć.
A widać, że dziecko ma jakiś problem i matka też, bo kiedyś zostali zamknięci w przedszkolu, bo sobie windą jeździli w górę i w dół ;D
1
@Stinger_ czytanie ze zrozumieniem było w podstawówce, chorowałeś wtedy czy co?
Człowieku, różnych tu widziałem już ananasów, ale Ty to jesteś mistrz. Żeby nie zrozumieć prostego przekazu, a dodatkowo po takiej dyskusji wywnioskować, że jestem antygenem Lewego i fanboyem Messiego, to trzeba mieć talent. Może idź do polityki.
Akurat w obu przypadkach przestrzeliłeś i to bardzo.
Nie wyśmiewam Roberta Lewandowskiego za głosowanie, tylko za to, jak się zachowywał, po ogłoszeniu wyników plebiscytu. Dla mnie może głosować na Grosickiego, Peszko i Krychowiak, ale niech później nie jęczy w mediach, że wynik plebiscytu to dla niego kabaret, bo sam się do niego przyczynia.
Napisałem Ci, że w tym roku nasza 3 z Barcelony dała argumenty, żeby być na podium, ale nie wszyscy 3.
I kolejny raz powtarzam, to się tyczy jego wszystkich głosowań, bo robi to cały czas. Nawet wczoraj, więc nie jest to błąd z przeszłości, którego nie powtarza. To że Ty to nazywasz błędem, to już daje do myślenia. Bo według mnie, może sobie tak głosować, tylko później niech nie płacze, że nie wygrał.
Nie mam zamiaru więcej odpisywać, będę się musiał powstrzymać ostatkiem sił, bo domyślam się, że znów zrobisz jakiegoś fikołka i coś wymyślisz ;D
1
@Stinger_ ale on nie popełnił tego błędu ta, on to robi notorycznie
I w dupie mam na kogo głosuje, zrozum to w końcu. Ani razu nie skrytykowałem jego wyborów, tylko jego zachowanie, po ogłoszeniu wyników, do których sam się przyczynia.
Koniec, kropka. Jeśli nadal nie rozumiesz, to jestem w szoku, ale może warto to z kimś skonsultować, skoro ja 3 razy pisze, że go nigdzie nie krytykuję, a Ty mi cały czas wmawiasz, że jednak to robię ;D
1
@Stinger_ Ty jesteś ograniczony umysłowo, że nie rozumiesz tak prostego przekazu?
Lewy później płacze o wyniki plebiscytu, w których sam głosuje na kolegów, a nie na faktycznie najlepszych piłkarzy. I tu o to się rozchodzi. Naprawdę masz aż tak duży problem, żeby to zrozumieć?
0
@Stinger_ widzę, że dalej nie rozumiesz, więc nie ma sensu tego tłumaczyć.
Nikt nie krytykuje Lewego, tylko mnie to śmieszy.
0
@Stinger_ odpisałem Ci już pod artykułem, a zakładasz kolejny watek o tym samym, czego oczekujesz? Nie baw się w Dodiego.
Wracając do tematu, napiszę jeszcze raz:
Po pierwsze, nikt nie krytykuje Lewego, tylko mnie to śmieszy, że kolejny raz głosuje na kolegów z drużyny, a nie na faktycznie najlepszych, chociaż akurat ta 3 w tym roku jakieś podstawy dała, ale jednak brak Dembele razu w oczy.
Po drugie, śmieszy mnie to, bo w większości plebiscytów, głosuje na kolegów z drużyny, ale potem się dziwi, że zajmuje niskie lokaty i komentuje to w stylu "Le Cabaret..."
Widzisz hipokryzję?
A Messi nigdy nie krytykował głosowań, ani wyników, więc nie widzę sensu, dlaczego go przywołałeś do dyskusji, ale ok
0
@Stinger_ to było odnośnie jego kolejnego głosowania na kolegów, a nie tego wczorajszego.
Bo przypominam, że jak grał w Bayernie, to w ZP głosował na 3 z Bayernu, gdzie to były lata świetności i Ronaldo i Messiego
Jest różnica, bo Messi nigdy nie płakał o wyniki plebiscytu, więc niech sobie głosuje jak chce, ale i tak uważam, że nie zagłosował źle.
Raphinia był kluczowy w wielu meczach, ale też w wielu, zazwyczaj że słabszymi rywalami, kopał się po czole. Ale jednak w top3 sam osobiście bym go dał.
Ogólnie to ja mam gdzieś te plebiscyty, to był za ten rok kalendarzowy tak?
0
@Fog_W_1899 niemożliwe, że z Atletico, bo żużel się skończył we wrześniu
Więc był to mecz najprawdopodobniej z RSSS
1
Lewy kolejny raz głosuje na kolegów z klubu, a potem wstawia jakieś posty "La cabaret" jak jest ogłoszenie wyników ;D
0
Ciekawostka:
Barcelona i Guadalajara mają razem 32 triumfy w Pucharze Króla.
Dla porównania, Real Madryt i Espanyol, mają takich zwycięstw "tylko" 24.
1
@Michael24 coś w tym stylu, ściągnęli go z emerytury, przeżywał fajną przygodę, ale mu na ławeczce jest okej ;D
Oczywiście jak zajdzie potrzeba, to jest gotowy pomóc, ale myślę, że jednak w hierarchii jest 3 i zdaje sobie z tego sprawę
@vangoor poprawione ;)
2
Jak dla mnie ziobro zdziwienia, że akurat to Ter Stegen będzie dzisiaj bronił. Wojtek od samego początku mówił i pokazywał, że jemu nie zależy na grze za wszelką cenę, że jest opcją, wyjściem awaryjnym. Teraz też pewnie powiedział Hasiemu, że nie będzie miał żadnych obiekcji, jeśli postawi na swojego rodaka.
10
Pierdziele, ostatni raz się dałem namówić...
Szwagier robił kawalerski, ale stwierdził, że zanim się schlejemy jak ******, fajnie byłoby coś porobić. Było kilka pomysłów na grupie, ale padło na paintball. No to szukamy czegoś w okolicy, gdzie mamy wynajęty już domek. No i całkiem niedaleko znaleźliśmy spoko miejscówkę, za miastem, przy lesie, same plusy. Nie spodziewałem się tylko, że jeden z kolegów wpadnie na genialny pomysł, żeby zamiast tych kombinezonów, co dają na paintballu, przebrać się za niedźwiedzie. Mówię, powaliło chłopa, ale reszta kompanów się zgodziła, więc nie miałem wyboru. Dojeżdżamy na miejsce, przebieramy się, zespoły 4-5 osobowe, rozstawiamy się, jedni bliżej lasu, aż nagle wyskakuje jakiś debil z gazem pieprzowym na nas. Dobrze, że miałem świadków, by by mi nikt nie uwierzył
0
@ArterkHD a co ma do tego szeroko pojętą władza? Ludzie mają coraz więcej samochodów, drogi nie są przystosowane, to co mają zrobić?
A jak już coś robią, remontują, to też są korki i też źle.
I doskonale Cię rozumiem, bo sam jeżdżę po Wrocławiu.
Jedyne do czego się można przyczepić, że gdzie nie gdzie zabrali jakiś pas i zrobili z niego buspas. A tak co innego? Najgorsze to są chyba przejazdy kolejowe, ale co teraz z tym zrobisz? No właśnie
0
@FcPortoFan1999 to będziesz miał więcej czasu na LR, tak rzadko tu przebywasz przez tę ekstraklasę
7
@macio_944 widok @Kessie, który zaraz po narodzinach sam odcina sobie pępowinę może delikatnie szokować, ale co to za studenci, że nie mogą na to patrzeć.
P.S gdyby kogoś ciekawiło, czemu Kessiemu się tak spieszyło z tą pępowina, podsłuchał jak położne rozmawiały, jedna przyjechała do pracy rowerem, a za 15 minut miała kończyć dyżur. Resztę znacie.
0
@Eklerek M jak Miłość, czy Paweł w końcu dowie się, że Piotrek nie jest jego bratem bliźniakiem?
Wybór jest prosty.
0
@MateS tylko, że ci normalni mają gówno do gadania na trybunach.
Pamiętasz jak "kibice" Lecha bojkotowali finał PP z Rakowem? Kilku karków zabroniło wejścia na stadion normalnym kibicom Tak samo będzie z przyśpiewkami