mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Przepraszam Panie Kozinho, oczywiście ma Pan rację
0
@Laminedependencia -11, bez śniegu, drogi czarne, przejezdne, auta odpaliły
Ale chyba najzimniej dzisiaj jak do tej pory
1
@Ryse oznaczam @GM90 @Xxxbarca4ever
1. Getafe - Sociedad 1/-2.5/1-0
2. Oviedo - Betis X/-2.5/1-1
3. Villareal - Alaves 1/+2.5/4-1
4. Girona - Osasuna 1/-2.5/1-0
5. Valencia - Elche 1/+2.5/2-1
6. Vallecano - Mallorca 1/+2.5/2-1
7. Levante - Espanyol 2/-2.5/0-2
8. Sevilla - Celta X/+2.5/2-2
2
@kuz jesteśmy rówieśnikami, zgadzam się w stu procentach.
0
@Giwera najlepsze jest to, że jakby Marsylia wygrała, to byłoby to samo ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo no i okej
1
@michal26 Twoja lista spoko, wrzuciłbym tam Pudzianowskiego, za tego Kubiaka, ale nie wiem na które miejsce. Dla mnie to jest gość, który w takim zestawieniu musi się znaleźć, biorąc pod uwagę fakt, że każdy na świecie, może zostać WSM. W siatkę, musisz być wysoki, na żużlu, musisz być mały, a tutaj wiadomo, im wyższy tym lepiej, ale Mariusz wysoki nie jest, a zdominował tę dyscyplinę.
2
@mekston ładnie się Al Nassr zesrało, 10 wygranych na 10, a potem remisik i dwie porażki. Za chwilę pewnie wpadnie kolejna
2
@kuz oddałbym do tego jeszcze wygląd i strój, jak już się jakiś delikwent wybierze na rozmowę o pracę.
Jak cie widzą, tak cie piszą. Możecie mówić, że co ma wygląd do umiejętności, czy tam jak ktoś jest ubrany, że teraz takie czasy, że każdy może nosić co chce i o niczym to nie świadczy, a ja się z tym nie zgodzę. Ubiór czy sam wygląd może bardzo dużo mówić o człowieku, a to może mieć przełożenie na to jak będzie pracował, czy dbał o stanowisko/maszyny/narzędzia itp.
0
@Gaucho kiedyś strzeliłem podobna bramkę, bramkarz stał przy samym słupku, piłka między jego głowa a słupkiem wpadła
Mam to nawet nagrane ;)
0
@July_6_BcN B, definitywnie
3
@Rastafarnianin śmieszą mnie ci ludzie, bo jadą za granicę, robią jakieś najprostsze pracę, nie wymagające wielkich umiejętności czy inteligencji, zarobią trochę kasy i jak są jakieś święta, to przyjeżdżają do Polski i się noszą, jakby byli panami życia. Gdzie za granicą, są traktowani jak margines, ale też się często tak zachowują.
@vangoor bo zioło hehehe
0
@Matt_i1992 myślę, że jednak wynik trochę zakłamuje Ci rzeczywistość.
Wystarczy spojrzeć na statystyki. Nadal rywal z łatwością potrafi stworzyć sobie bardzo dobre okazję. Wczoraj Bilbao zmarnowało 2-3 setki. Zawodnicy Valverde byli wczoraj tragicznie w obronie, plus bramkarz nie pomagał.
Na plus na pewno pressing, posiadanie i szybko zamknięty mecz, ale do ideału daleko było moim zdaniem i myślę, że w LM z taką grą dalej będzie ciężko ugrać nawet półfinał.
1
@AmigoBlancos żeby przez tyle lat nic nie zrobić z tą klawiaturą...
1
Myślę, że Athletic, może już tego meczu dzisiaj nie wygrać
2
Nie ma 22, żeby zaraz tego meczu z anteny nie zdjęli...
2
Jeśli będzie bronić w kadrze Simon, to mogą pomarzyć o dobrym wyniku na mundialu.
5
5h do meczu. Vamos!
2
@Encore Arsenal 40 goli, City 44, United 34
Też trochę mówi ;)
0
@July_6_BcN chodziłaś mi po głowie, dlatego nie mogłaś spać ;D
20
@Kessie a próbowałeś z @July_6_BcN przez żołądek do serca? Kobiety wiecznie głodne, może to jest klucz do sukcesu?
https://ibb.co/d0s8h0D0
14
@GeneralXavi a Real Madryt?
10
@Cyku95 jednak takie podejście zaprowadziło go na sam szczyt, na którym był spory kawał czasu, to miało prawo mu się trochę w głowie przestawić i myślę, że jednak mógł się czuć gwiazdą. Jeśli chodzi o Barcelonę, to się w stosunku do młodych nie sprawdziło, dlatego, że tam jest dużo talentu i inna mentalność. Jednak w reprezentacji, gdzie brakuje umiejętności i powinno się nadrabiać braki techniczne, fizycznymi, powinni brać z niego przykład. Jedna oni woleli na kadrze sobie chlać wódę i traktowali zgrupowania jak spotkania towarzyskie.
1
@draxidox wśród małżeństw przeprowadzono ankietę, co jest lepsze, seks, czy Boże Narodzenie? Wszyscy odpowiedzieli, że święta. Dlaczego? Bo są częściej.
2
@Safrani to niech se pyka w Getafe ;D
0
@MesQueUnClub_87 myślę, że bez niego będzie nam ciężko strzelić 5 goli
Stracić 4 z nim czy bez niego, zgoda, nie ma różnicy :D
1
Cancelo? Niech przychodzi i niech wracają mecze i wyniki jak 5-4 z Benfica. O wiele bardziej wolę takie mecze z gradem goli, niż takie spotkania, jak ostatnie z Espanyolem.
0
@xVENUMx w swojej bogatej karierze zawodowej miałem "przyjemność" pracować miesiąc w windykacji. Ta kwota to może być jakaś kara za złamanie umowy, albo zwykłe odsetki. Ludzie nie czytają co podpisują i później są efekty.
Podam Ci przykład, ktoś sobie wziął telefon/tablet w Playu, nie spłacał raty, jakieś 60 zł, a jak sprawa do nas trafiła, to były to kwoty w tysiącach, zwykła kara za złamanie umowy. Tak też zarabiają niezłe pieniądze te wszystkie firmy.
1
@Faro myślę, że każdy kto uprawia w życiu jakiś sport, nawet amatorsko, to miał