mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN jedna z pierwszych akcji Eintrachtu, gdzie był spalony bardzo wyraźny
W komentarzu live Kosowski powiedział, nie było spalonego
A na powtórkach mówił, ewidentny spalony, jakieś 2metry, powinien arbiter od razu podnieść chorągiewkę
Bardzo mnie irytowal. Tak samo jak widzę w studio, zapraszają po 4-5 gości, zero tam charyzmy, siedzą jak na stypie, powiedzą po jednym zdaniu, często bez pojęcia jak ostatnio Wivhniarek, że Meksyk od 30 lat nie wyszedł z grupy na MŚ i uj
3
Ale Messi na 10 by tu siedział w tej ekipie, matkom jedyna
Pomarzyć nikt mi nie zabroni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Mój 3letni syn po tym strzale Lewego:
"Oj, słaby gol to był tata"
4
@MesQueUnClub_87 najpewniejsze na tym kuponie jest BTTS i wiesz co się stanie, czy mam napisać? ;D
0
@cymanski15 mi to tam nie przeszkadzało, ale bardzo niekorzystnie na mój organizm wpływała gra na hali albo pod tymi balonami.
Za małolata, na hali spoko, ale jak już przestałem i grałem tylko na zewnątrz, to później w zamkniętej przestrzeni źle mi się oddychało, tak mnie dusiło w klatce piersiowej
0
@ACMaldini3 podobno chłop nie miał żadnego majątku, zostawił młodej tylko długi
Nie miał żadnego mieszkania, nie miał podobno nawet ubezpieczenia
0
@July_6_BcN
Nie wiem o co kaman z Grochowem, ale tak mi się przypomniało :D
1
@marcin62 @July_6_BcN jest kolega do wyjaśnienia
8
Też Wam strona ostatnio się przycina? Scrolluje i co chwila się przycina. Wczoraj też próbowałem wejść na jakiegoś użytkownika spośród kilku oznaczonych, to jednegonsoe udało, a potem, żeby wejść w kolejnego, trzeba było odświeżać stronę. To już trwa dobre kilkanaście dni u mnie
2
@Ryse @GM90 @Foro @Vegeta88 @Kessie oznaczam
1
@Popitek12 możesz mieć rację, Ty tu jesteś szefem, Ty wyłączyłeś tv, a włączyłeś myślenie, Ty wiesz więcej.
5
@Popitek12 myślę, że nie. To normalne, że po 40 urodzinach, są 41. Nie doszukiwał bym się tutaj żadnych teorii.
4
@BojanKriKicz po usunięciu poprzedniego konta, banie na poprzednim koncie, permie na poprzednim koncie, usunięciu poprzedniego konta, zakłada nowe konto i myśli, że nikt się nie kapnie. LaRambla, najlepsze miejsce w internecie.
0
@maroon nie chce się czepiać i być złośliwym, ale czy to nie wygląda tak, że politycy, którzy nie mają zbytnio pojęcia o krypto, zrobili ludziom (którzy też się nie znają) wodę z mózgu? Chodzi mi o Twój przykład w rodzinie
0
@mekston jakie szanse na to, że tak się stanie dajesz?
15
Zawsze się znajdzie jakiś debil, ale w Hiszpanii i tak jest pod tym względem o wiele lepiej, że kibice przeciwnych drużyn siedzą razem na jednej trybunie, nawet na El Clasico. Wyobraźcie sobie coś takiego na meczu Lecha z Legią przykładowo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Xxxbarca4ever a co płakać mieli po strzeleniu na 1-0? ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bzyczekk Furia to bierze ;D
0
@maroon poczytaj sobie, bo nie jest to takie proste, żeby napisać w dwóch zdaniach. Ale w głównej mierze, opiera się na szacunkach
3
@Luciano99 no to do meczu masz prowiant, a co na wieczór?
2
Przypominam, że dzisiaj, o 18:45 Mikołajkowy Blok Reklamowy. To nas praktycznie nic nie kosztuje, a dla wielu, jest szansą na chociaż odrobinę szczęścia.
Wiem, że wtedy akurat gramy, ale może się uda Wam jakoś odpalić.
1
@LeszekFCB ale przegryw hahaha
2
@gumaz serio? To on?
0
Ekstraklasa by się takiej bramki nie powstydziła!
7
@Kessie i okej.
5
@Kgorecki2500 a w życiu
Ale to byś musiał sobie najpierw telewizor sprawić w tym wynajmowanym pokoju ;D