3

@July_6_BcN jedna z pierwszych akcji Eintrachtu, gdzie był spalony bardzo wyraźny
W komentarzu live Kosowski powiedział, nie było spalonego
A na powtórkach mówił, ewidentny spalony, jakieś 2metry, powinien arbiter od razu podnieść chorągiewkę

Bardzo mnie irytowal. Tak samo jak widzę w studio, zapraszają po 4-5 gości, zero tam charyzmy, siedzą jak na stypie, powiedzą po jednym zdaniu, często bez pojęcia jak ostatnio Wivhniarek, że Meksyk od 30 lat nie wyszedł z grupy na MŚ i uj

3

Ale Messi na 10 by tu siedział w tej ekipie, matkom jedyna

Pomarzyć nikt mi nie zabroni

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Mój 3letni syn po tym strzale Lewego:
"Oj, słaby gol to był tata"

4

@MesQueUnClub_87 najpewniejsze na tym kuponie jest BTTS i wiesz co się stanie, czy mam napisać? ;D

0

@cymanski15 mi to tam nie przeszkadzało, ale bardzo niekorzystnie na mój organizm wpływała gra na hali albo pod tymi balonami.
Za małolata, na hali spoko, ale jak już przestałem i grałem tylko na zewnątrz, to później w zamkniętej przestrzeni źle mi się oddychało, tak mnie dusiło w klatce piersiowej

0

@ACMaldini3 podobno chłop nie miał żadnego majątku, zostawił młodej tylko długi
Nie miał żadnego mieszkania, nie miał podobno nawet ubezpieczenia

0

@July_6_BcN


Nie wiem o co kaman z Grochowem, ale tak mi się przypomniało :D

1

@marcin62 @July_6_BcN jest kolega do wyjaśnienia

8

Też Wam strona ostatnio się przycina? Scrolluje i co chwila się przycina. Wczoraj też próbowałem wejść na jakiegoś użytkownika spośród kilku oznaczonych, to jednegonsoe udało, a potem, żeby wejść w kolejnego, trzeba było odświeżać stronę. To już trwa dobre kilkanaście dni u mnie

2

1

@Popitek12 możesz mieć rację, Ty tu jesteś szefem, Ty wyłączyłeś tv, a włączyłeś myślenie, Ty wiesz więcej.

5

@Popitek12 myślę, że nie. To normalne, że po 40 urodzinach, są 41. Nie doszukiwał bym się tutaj żadnych teorii.

4

@BojanKriKicz po usunięciu poprzedniego konta, banie na poprzednim koncie, permie na poprzednim koncie, usunięciu poprzedniego konta, zakłada nowe konto i myśli, że nikt się nie kapnie. LaRambla, najlepsze miejsce w internecie.

0

@maroon nie chce się czepiać i być złośliwym, ale czy to nie wygląda tak, że politycy, którzy nie mają zbytnio pojęcia o krypto, zrobili ludziom (którzy też się nie znają) wodę z mózgu? Chodzi mi o Twój przykład w rodzinie

0

@mekston jakie szanse na to, że tak się stanie dajesz?

15

Zawsze się znajdzie jakiś debil, ale w Hiszpanii i tak jest pod tym względem o wiele lepiej, że kibice przeciwnych drużyn siedzą razem na jednej trybunie, nawet na El Clasico. Wyobraźcie sobie coś takiego na meczu Lecha z Legią przykładowo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Xxxbarca4ever a co płakać mieli po strzeleniu na 1-0? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bzyczekk Furia to bierze ;D

0

@maroon poczytaj sobie, bo nie jest to takie proste, żeby napisać w dwóch zdaniach. Ale w głównej mierze, opiera się na szacunkach

3

@Luciano99 no to do meczu masz prowiant, a co na wieczór?

2

Przypominam, że dzisiaj, o 18:45 Mikołajkowy Blok Reklamowy. To nas praktycznie nic nie kosztuje, a dla wielu, jest szansą na chociaż odrobinę szczęścia.

Wiem, że wtedy akurat gramy, ale może się uda Wam jakoś odpalić.

1

@LeszekFCB ale przegryw hahaha

2

@gumaz serio? To on?

0

Ekstraklasa by się takiej bramki nie powstydziła!

7

@Kessie i okej.

5

@Kgorecki2500 a w życiu
Ale to byś musiał sobie najpierw telewizor sprawić w tym wynajmowanym pokoju ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?