mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro myślę, że każdy kto uprawia w życiu jakiś sport, nawet amatorsko, to miał
3
@Kessie z systemem nie wygram :(
Ale swoje dla kraju zrobiłem, walczyłem z niżem demograficznym jak lew
4
@July_6_BcN i się tego nie wstydzę ;D
2
@July_6_BcN no i tu się mylisz moja droga, bo piwa to ja nie lubię, a jak pije, to tylko 0, albo te słabe radlery, musi być słodkie ;)
8
@July_6_BcN gdzie wady?
15
@July_6_BcN to skocz po browara jeszcze szybko
3
@Hosh i potężny Adrian Siemieniec, za tego wuefistę na ławce
8
@LeszekFCB @Pawlak1992 skończcie się już kompromitować
Przecież wiadomo, że Guardiola już dogadany z Miami dawno
Nawet rozwód z żoną wziął czy tam bierze, bo ona nie chciała do Ameryki a on tak
Wystarczy wyłączyć TV, włączyć myślenie i połączyć fakty
2
@lajcior dużo zależy, czy macie prawo jazdy i auta, czy łatwo jest się przetransportować komunikacja miejską/publiczną
Jak sam początek znajomości, to nie przekreślał bym tego tylko ze względu na odległość. Jeśli może być coś z tego fajnego, to warto się pomęczyć, ale też robić wszystko w kierunku zmniejszenia dystansu, a najlepiej wspólnego mieszkania.
7
@Rifek to się nie doczekasz, bo co prawda Grosicki też dzwonił, ale chciał hajs pożyczyć na kasyno ;D
2
@Batys za to mam wrażenie, że rano dłużej ciemno jest ;D
Ale z dwojga złego, to lepiej żeby było jak jest, że popołudniu dłużej widno ;)
1
@FcPortoFan1999 czyli się nie wpisał :D
1
@FcPortoFan1999 mógłby któryś z polskich obrońców w końcu się wpisać na listę strzelców Porto
0
@NeroTFP1 prawie 140 tysięcy komentarzy, pokonał mnie doświadczeniem :)
0
@mekston hahahaha, źle się zestarzało, część druga
@FcPortoFan1999 brawo Oski
0
@FcPortoFan1999 źle się zestarzało
1
@Czyhrynski mandaty w zależności od zarobków, dla niektórych 10k to grosze
0
@Derean nie wymagajmy od chłopaka, który rok temu kopał w drugiej drużynie, a po awansie przez braki kadrowe do pierwszej drużyny, wyglądał jak dziecko we mgle, że będzie ostoją i filarem defensywy. On i tak zrobił ogromny progress. Bądźmy realistami ;)
1
@Who_you_mam ale oni pewnie to wiedzą, tylko co w takiej sytuacji finansowej mają zrobić?
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma ;D
0
@Seledynowy tym bardziej należy docenić, że wygrywamy mecze z takimi zawodnikami. To, że on gra w wyjściowym składzie wiele mówi o naszej kadrze i dyspozycji innych zawodników.
@Derean ciężko wygrywać pojedynki siłowe, jak się jest słabszym fizycznie od kogoś. To nie gra w papier kamień nożyce, gdzie masz loterię kto wygra. Jeśli gość jest od Ciebie silniejszy, to jak chcesz z nim wygrać walkę fizyczna?
1
@Seledynowy może Rashford nie jest najinteligentniejszym zawodnikiem na boisku, za to nie ma też dryblingu.
2
@Popitek12 planuje zjeść płatki śniadaniowe na kolację, ale nie wiem czy się odważę. Co myślisz? Zaryzykować?
8
Jestem osobą, która chyba ma nerwicę natręctw albo coś podobnego, bo bardzo często zwracam uwagę na jakieś głupie szczegóły, które zazwyczaj normalni ludzie pomijają, ale do rzeczy. Bardzo często irytują mnie oklepane teksty komentatorów. Już nie chodzi o tego Orłowskiego wczoraj, chociaż on to jest w tym aspekcie wybitny. Oglądając Barcelonę i jak słuchasz komentarza, to jak Blaugrana do 20 minuty nie wygrywa 2/3-0, to jest jakaś tragedia. Drużyna gra bez pomysłu, ma ze wszystkim problemy, nie dojechała na spotkanie itp. Skąd oni to biorą? Wczoraj graliśmy z naprawdę dobrze wyglądająca drużyną, rozegraliśmy krótko rzut rożny, komentator stwierdził, że "pogubiła się Barcelona".
Natomiast ten orzeł komentatorki (tak, Orłowski), jak nie podyktowano karnego dla Barcelony, to stwierdził, że skoro sędzia nie odgwizdał, to brawa dla obrońcy za interwencję :D
15
Myślę, że naprawdę trzeba docenić aktualna dyspozycję i przede wszystkim wyniki tej drużyny. Gramy bez napastnika, z młodzikiem w obronie, który co chwile popełnia proste błędy. W parze ma gościa, który rok temu zaczynał grać w tej drużynie. Boki obrony też pozostawiają wiele do życzenia. W środku biega pewien Holender, o którym zostało powiedziane już wiele. Nasze podstawowe trio w ataku z zeszłego sezonu praktycznie ze sobą nie gra, a my mamy serię ośmiu zwycięstw i czterech czystych kont z rzędu. Niezależnie jak to się wszystko w tym sezonie skończy, Pan Flick jest debeściak i przywrócił radość i chęć do oglądania tej drużyny.
10
Barcelona z zeszłego sezonu+Joan Garcia i byśmy finał LM mieli minimum. Tam już z PSG było by 50/50, ale byłby to piękny finał. Szkoda, dla futbolu, że tak się nie stało.
2
Espanyol grał jak nigdy, przegrał.jak zawsze ;D
1
@macio_944 jak się meczyk podoba? Obie nasze predykcje nietrafione trochę ;D
Ani dobry mecz, ani brutalny i brzydki.
2
Ale Balde to jest jednak mało inteligentny. Tak łatwo wyprowadzić go z równowagi, jak dzieciaka. Na drugim biegunie Joan Garcia. Cały stadion przeciwko niemu, a on jak totalny szef gra.
2
@Comentateiro myślę, że dalej byłbyś na cieciowie u @Luciano99
0
@Roobo klasyczny Raphinia w ciężkim meczu
Ale on się obudzi około 70 minuty i skończy mecz z bramka albo asysta ;)