0

Czy Ramos to faktycznie najlepszy obrońca XXI wieku? Bo często się spotykam z takim stwierdzeniem. Żeby było jasne, nie chodzi mi o trofea, bramki. Chodzi mi stricte o pozycję obrońcy, bo że wygrał dużo i nastrzelał bramek, jak nie jeden ofensywny gracz, to wiem.
Zapraszam do dyskusji i proszę o obiektywizm.

9

@Luciano99 Ty najpierw Jowite zważ

5

@BulaKG nie znam ani jednego utworu, który masz w zestawieniu, a nie żyje pod kamieniem. Powinienem zacząć się martwić, czy wszystko ze mną w porządku?

0

@Fog_W_1899 czysta, która popijacie smakową :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fog_W_1899 po ćwiartce z szefem

1

@ShawnC no spoko podejście, fajnie napisane, zgadzam się z większością, tylko jest jedno ale, my nie gramy zawodnikami, którzy prezentują odpowiedni poziom do gry w Barcelonie, a gramy tym czym możemy, na kogo nas stać itp.

0

@partymaker wiem właśnie, ale czasami Raphinia tak fajnie wybiega na wolne pole, że aż mi go szkoda, jak nie dostaje podania

5

@Jakchcesz jak mi brakuje takich zagrań. Wychowałem się na Barcelonie Guardioli, gdzie Iniesta i Xavi rzucali takie podania co mecz, a teraz w tym aspekcie jest straszna posucha. A jakie to się proste wydaje. De Jong często ma możliwość zagrania prostopadłej ale tego nie robi.

1

@tbas piszesz Strasburgerowi żarty do Familiady?

Karny z Sevillą na wagę remisu zmarnowany, wczoraj przy remisie kolejne pudło. Pressing iluzoryczny, ale jest dobrze, dobrze robią, niech to się trzyma, dobry przekaz leci.

@KamQiX dzięki za normalny komentarz
No i mi chodzi też właśnie o tą świadomość, że on już nie jest na takim poziomie jak myśli.
A co do strzału głową, to był dobry strzał, ale nie idealny, ale tutaj przede wszystkim brawa dla dośrodkowującego, idealna piłka, dokręcona do bramki.

0

@KamQiX pokazać sportową złość, jakieś zaangażowanie? Nikt mu nie karze przepraszać kolegów, ale też miejmy na uwadze, jak on dużo wymaga od innych z drużyny. Więc niech sam coś od siebie dołoży, akurat rzut karny to jego mocną stroną, a wczoraj uderzył zupełnie jak nie on

0

@Kozinho. No dlatego głównie mi chodziło o drugiego użytkownika, bo on od dłuższego czasu krytykuje zawodników. Być może nieraz słusznie, ale często mam wrażenie, że przesadza, oczekuje perfekcji, a tak się nie da.

0

@wojopancer ja tam nie mam większych oczekiwań wobec niego, bo wieku nie oszukasz, ale irytuje mnie jedna rzecz. Gościowi kilka lat temu coś przeskoczyło w głowie, że przestał się wstydzić tego co robi, korzystać z życia i kasy, bo uczciwie na to zarobił. No i okej, racja, tylko trochę za bardzo sobie wziął to do siebie, bo po nim widać, że wszystko spływa. Wczoraj karnego nie strzelił, głupi zdziwiony uśmieszek i gramy dalej. Z jednej strony spoko podejście, bo nie możesz sobie głowy zawracać jakimś niepowodzeniem, ale z drugiej, miek świadomość, że już nie jesteś najlepszy, nie wszystko możesz i pokaż jakaś sportowa złość i skruchę.

1

@Kozinho. @ShawnC myślę, że jesteście zbyt krytyczni, Panowie, to w dalszym ciągu tylko Gerard Martin, wyciągnięty z głębokich rezerw, rzucony na głęboką wodę. Przecież jego pierwsze występy były dramatyczne, człowiek się zastanawiał czy on w drugiej drużynie powinien grać, a teraz wychodzi w pierwszym składzie na rozpędzone Atletico i jest najlepszym obrońcą (według flashscore).
Mam wrażenie, że niektórzy w jakiejś bańce żyją, gdzie piłkarz nie popełnia błędów. Nie ma takich, zawsze się coś nie uda. A Wy, zwłaszcza Ty @ShawnC każdy błąd wysyłasz piłkarzom.
Przypominam, że to gra zespołowa i mówię się też, że gra błędów.
Przecież my jak zdobywamy bramki, to rywal też gdzieś musi popełnić błąd.
Gdyby piłkarze się nie mylili, to w każdym meczu miałbyś wynik 0-0. Chcesz tego?

16

@Konradowskyy możesz my wysłać laurkę do szpitala :D

1

@Arden i to jest fascynujące, jak w jego CV są takie kluby jak City czy teraz Barcelona ;D

1

@macio_944 dla porównania w meczu City xG jest około 3 a bramek padło 9 ;D

1

W Premier League luźny meczyk we wtorek
Fulham 4-5 City i jeszcze grają ;D

5

Liczę dzisiaj na kapitalny występ Clementa Lengleta. Coś czuję, że da nam dzisiaj sporo radości ;)

0

@karolpiłkarz balantines sunshine z cola
Bardzo delikatne i smaczne

3

@Konradowskyy ja tam mam wywalone, jak ludzie chcą, to niech się przebierają na to Halołin, niech leją wosk i wróżą na andżejki, ale czemu tak mało osób kultywuje chrześcijańską tradycję kolędowania? Przecież podobno jesteśmy krajem wierzącym, a już święta to obchodzi znaczną większość.

4

@Sulimo ja nie mam

Tylko, że ja nie mam ps5

1

@Gall on chyba nie był w wojsku, tylko odwiedzał różne jednostki specjalne i robił testy sprawnościowe

1

@blakkudium sportowo się to obroni, ale jednak widać, że KSW się brzytwy chwyta. Ciekaw też jestem jak z kasą za tę walkę, bo jak wiadomo, tam nie płacą zbyt dobrze. Więc skoro ich skusili, to może jednak sypnęli groszem, a wtedy obecni zawodnicy mogą się delikatnie zdenerwować.

3

@Hosh nie zdziwię się jak zrobił sobie jakiś skok w bok, a ludzie już po niej jadą
Nic się nie uczymy na błędach, a osądzać innych przychodzi z taką łatwością

0

@Barca_Big_Moment z tym Vitality to nie wiadomo, czy ostatnie słabsze wyniki to zasłona dymna przed majorem, czy spuścili z tonu.
Apex Strzelecki zasysa, wystarczy że ZywOo będzie miał trochę gorszy dzień i już mają ciężary

P.S Major już wystartował dużo wcześniej ;)
P.S 2 Tak to napisałeś, jakby już było wiadomo, że grają na siebie

6

@Kozinho. Spokojnie, odwiedził go jego urugwajski wujek, Juan Franco Obsranco

0

@mmaciass dzięki, zamówiłem inne z CCC ;D

0

Ktoś może posiada ten model, albo ma wiedzę na ich temat?
https://sklepmartes.pl/meskie-buty-fairbanks-mid-v2-2100881010-columbia

Fajna promocja, opinie niby okej.
Słucham panstwa

5

Panie @Luciano99, ile procent trzeba odpalić za te pewniaczki? Dzieciaki mi coś biadolily, że by chciały dzisiaj zjeść coś ciepłego, żebym nie stawiał, że one są głodne. Dobrze, że nie posłuchałem smarków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?