mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jaka ma korzyść z kopania rywala bez piłki?
Jak już mówimy o korzyściach pajacowanie, symulowania, to chyba tylko rzuty wolne, rzuty karne? Których ostatnio nie ma.
0
Jakoś nie przypominam sobie ostatnio karnych na nim.
1
Neymar to kolejny przykład po Suarezie, że pajacowanie na boisku nie popłaca i później może mieć pretensje tylko do siebie. Co jakiś kontakt to on leży, macha łapami, dyskutuję, to irytuje sędziego, który wie, że chce naciągnąć go na faul itp. dlatego w sytuacji, kiedy będzie naprawdę faulowany, to sędzię tego nie odgwizdze. Wtedy poziom frustracji wzrasta i mamy takie sytuacje jak wczoraj, czy też Suareza z Valencia jak kopię gościa bez piłki.
1
Na pierwszy rzut oka wyglądało na faul, ale reakcja samego zawodnika- czyli od razu wstał i nie protestował, utwierdza mnie w przekonaniu, że nic nie było.
Filmik, który wrzucił kolega wyżej, powinien rozwiać Wasze wątpliwości.
0
Pisałem to już właśnie w 1 połowie. Należy też dodać, że napewno nie przygotowywał się do tego meczu specjalnie, bo nie miał go komentować.
0
Meunier wszedł na obronę, a Alves został przesunięty do przodu.
0
Teraz mu fakery pokazują, a za rok go będą wychwalać w niebo głosy;)
10
To nie Real wygrał ten mecz, tylko PSG go przegrało
1
No to złota piłka wiadomo dla kogo;)
1
Już widzę te memy jutro;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja nie mówię, że źle, mogliby poprostu wcale tego studia nie robić:) i tak zazwyczaj w przerwie ludzie robią coś innego:)
0
Ja z wygody na tv więc TVP. Normalnie bym na nc+go oglądał, ale jak już leci w telewizji to korzystam.
0
Wiem, że nie ma, ale skoro gwiżdże rzut karny to wiadomo, że przewinienie było, no i Kroos wychodził na dogodna pozycję więc żółta się należała chyba.
15
Te studia w przerwie meczu są fenomenalne. 1 pytanie do Żewłakowa, 1 do Milii i można puścić 13 minut reklam:)
1
Jak już sędzia podyktował rzut karny, to powinien tez chyba pokazać druga żółta kartkę, wiem, że faul z gatunku bardzo lekkich i spokojnie Kroos mógł grać dalej, ale w większości rzutów karnych, faulujący otrzymuje żółtą kartkę.
0
No zdecydowanie. Zapomniałem wgl, że jakieś problemy były, ale się zorientowałem, że tylko 1 gość komentuje i sobie przypomniałem:)
3
Gościu w studiu przejął komentarz i radzi sobie bardzo dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Mi osobiście się nie podobają, ale są gusta i guściki:)
0
Nawet jak wyjdą najbardziej optymalną jedenastka, to i tak stracą bramkę. Na stronie Realu jest napisane, że Carvajal zawieszony, a Vallejo kontuzja.
Więc pewnie wyjdą Nacho- Varane- Ramos- Marcelo
0
Czy ktoś z Was trenuje może kettlebell hardstyle?:)
0
Ja mam dokładnie takie samo rozumowanie jak Ty. Nie rozumiem jak można dzisiaj kibicować Realowi, ale niektórzy piszą, że ogólnie im nigdy nie kibicują i nie będą, bo to wróg numer 1. Dlatego stworzyłem tą symulację i to do takich osób była ona kierowana.
0
Ale ja się nie odnoszę do meczu z PSG, dlatego nie wiem czemu o tym piszesz.
Ja chciałem tylko pokazać, że są różne sytuacje w piłce i może się zdarzyć tak, że będziemy zależni od Realu i wtedy czy byście im "kibicowali" czy nie. Tyle
0
Koledzy widzę doczytali post. Podejdźcie do tego na luzie, to tylko symulacja. A tu już jakieś wywody nie wiem skąd wziąłeś wgl:)
0
No to, żeby też grali o cos, to dodajemy, że walczą o 4 miejsce z Valencia, które da kwalifikacje do LM. To też derby Madrytu, ale coś mi się wydaje, że jednak jakby nie grali już o nic, to wystawili by tak jak mówisz same rezerwy.
0
Wiem, że od tego zależy mistrzostwo dla Barcelony, dlatego to napisałem. Większość pisze, że jak można im kibicować, a coś mi się wydaje, że w tej sytuacji nie mieli by problemu:)
1
Do wszystkich, którzy piszą, jak można kibicować Realowi. Tylko podejdźcie do tego na luzie tak jak ja. To tylko symulacja.
38 kolejka ligi hiszpańskiej, Barcelona gra ze zdegradowaną już Malagą, która uzbierała tylko 20 pkt. Duma Katalonii znajduje się na drugim miejscu ze stratą 2 pkt do lidera i gorszym bilansem bramkowym ( czyli teoretycznie 3 pkt straty). Tym liderem jest Atletico Madryt, który swój mecz gra z ...Realem Madryt.
To komu byście kibicowali? :)
1
Bo nie rozumie jak można tak przeżywać głupi mecz:)
0
Życzę Ci tego. Moja meczu nie chce oglądać, ale z drugiej strony, jak mam jej coś tłumaczyć, żeby zaraz zapomniała itp. to już niech sobie robi co chce, a mi pozwoli w spokoju oglądać:)