mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Muszynianka sprawdź priv
Ja sam się zastanawiałem nad wykupieniem tego pakietu, czy jakiegokolwiek, ale bardzo mocno mnie irytowały sytuację typu, usuwanie komentarzy bez przyczyny, bany z czterech liter, pobłażliwość dla niektórych użytkowników
Jednym słowem, nierówne traktowanie wszystkich, więc odpuściłem i myślę, że takich osób było więcej
3
@Arkon moim zdaniem na to się składa wiele czynników
Zaczynając od SM, gdzie poznawanie ludzi jest teraz banalnie proste. Nawet głupi Tinder, wystarczy palcem przesunąć w którąś stronę, napisać jakiś głupi tekst i już masz nierzadko trzymanie gotowe.
A potem się dziwić, że opinie są jakie są.
To jest jedna sprawa, a druga, jak ktoś się raz sparzył, to już ma wyrobioną opinie i jest uprzedzony.
Kolejna rzecz, lepiej się czyta takie posty, jakiegoś sosna, czy casanovy, która w jeden sobotni wieczór zalicza 3 laski, niż miałbym Co przedstawić swoją historię, gdzie jestem z żoną już prawie 15 lat, a znamy się od przedszkola. Ludzie chcą sensacji teraz, a nie flaków z olejem.
No i jest moda teraz na generowanie wszystkiego, więc to się wpisuje w narrację.
Ale żeby nie było tak źle, wiem, że temat o młodych polkach i przy okazji polakach, ale starsi też się w to wpisują. Wystarczy spojrzeć na liczne rozwodów.
Zbyt łatwy dostęp do pokus, za mało chęci naprawy, walki o związek
0
@karolpiłkarz no w tym sezonie jest bardzo pewny, więc myślę, że to jedyny słuszny wybór
0
Jak Hiszpania chce coś ugrać na MŚ, to koniecznie tego Simona muszą zmienić w bramce
0
@FCBparasiempre polecam aplikacje flashscore/sofascore
1
@Criss18Barca ale w piłce nie wiesz, kiedy padnie gol, a w skokach wiesz, że te pierwsze 20-30 skoczków to jest dużo słabszy poziom, do tego dochodzą przeliczniki, wiatry, kombinacje i wszystko traci urok
A co do tych milionowych oglądalności, skoki są w otwartej tv, jest bardzo dużo osób, które mają tylko telewizję naziemną, to nabijają oglądalność.
0
@tadzik447 wstyd, po pielgrzymce jeszcze stopy nie doszły do siebie
Nie namawiaj tak, innym razem skoczymy
1
@tadzik447 nie mam butów odpowiednich
2
@tadzik447 ja nie jadę jak coś
0
@Destroyer_of_Worlds ja bym jednak wolał te 3600
3
@Kgorecki2500 jest paznokieć, daje zielone
0
@Ryse
1. Valencia - Levante X/-2.5/1-1
2. Alaves - Celta X/-2.5/1-1
3. Barcelona - Bilbao 1/-2.5/3-1
4. Osasuna - Sociedad X/-2.5/1-1
5. Villareal - Mallorca 1/+2.5/ 3-1
6. Oviedo - Vallecano 2/+2.5/1-2
7. Betis - Girona 1/+2.5/2-1
8. Getafe - Atletico1/-2.5/1-0
9. Elche - Real Madryt 2/+2.5/1-3
10. Espanyol - Sevilla X/-2.5/1-1
0
@Zoker to porozmawiaj z ludźmi na żywo, a nie w internecie ;D
Tutaj każdy milioner
3
@AxelF bo szef je bezpiecznie dla Ciebie przechowa, a Ty byś wydał na głupoty, o których wspomniałeś:, auto, wycieczka, dom. Na co to komu?
7
@Roobo sam fakt, że na te wydatki są widełki 600-700 mld, daje do myślenia. 100 mld różnicy, przecież to są potężne pieniądze .
To nie jest wizyta u mechanika, który za wymianę klocków i tarczy mówi, że będzie za robotę 600-700 zł.
0
@NeroTFP1 no a pytanie było, jaki artysta z automatu obrzydza wam słuchanie, więc Twój opis jego osoby, jest dla mnie tym powodem ;)
Nie rozumiem z kolei odpowiedzi typu Sanah, bo do niej się nie ma do czego przyczepić wizerunkowo.
Trochę to pytanie jest zbyt ogólne i można je interpretować dwojako.
Jednego będzie obrzydzać wygląd, zachowanie jakiegoś artysty, a drugiego twórczość, sposób bycia, czy fakt, że jest popularny i jego utwory są wszędzie wałkowane do porzygu.
3
@lajcior Malenczuk
1
@escarabajo no tak, ale większość po karnych z Nigerią myślała, że już awansowali :)
0
@Piorun a co niektórzy już DR Kongo na mundialu widzieli :D
11
Nie rozumiem płaczu o te koszyki. Co to zmienia? Według mnie nic.
Już pomijam fakt, że my będziemy mieli problemy z każdą drużyna z trzeciego koszyka
7
@LeszekFCB wątpię, że we trzech ważą te 120 kilo ;D
2
@escarabajo pewnie Karol Krawczyk jechał swoją '18', zobaczył @July_6_BcN na światłach i nieszczęście gotowe
0
@mientusek1407 Lewus po mundialu kończy karierę reprezentacyjna moim zdaniem
0
@FCB24 dla mnie nie jesteś antypolskiej tylko....
Nie będę kończył
Ja sam nie mam jakiś wielkich oczekiwań co do tej reprezentacji, nie oglądam meczów kadry od deski do deski, częściej wcale nie oglądam, ale jak jest jakiś turniej, a zwłaszcza MŚ, to automatycznie się tym żyje i chce się obejrzeć, nie ważne, że praktycznie z góry wiem jak to się skończy. Cała ta otoczka tego turnieju jest magiczna, a jak dodamy do tego takie smaczki, jak ostatnie mecze w kadrze Lewego, to chyba warto, co?
Tak wiem, że po zwiększyli żeby uczestników trochę te MS tracą na prestiżu, ale tylko w fazie grupowej. Potem już się zaczyna prawdziwe pilkarskie święto, bez kalkulacji.
0
@Kozinho. Bo tak to wygląda w tych związkach
To my tylko z pornolu mamy wyobrażenia inne ;Do
@BorzyKrzys ogólnie w tym show często dochodzi do jakiś rozstań, zdrad, albo powstają nowe związki. Coś ten taniec bardzo zbliża
Dobrze, że Anka Robercika nie bierze udziału :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Zoker zaraz przyjdzie @FcPortoFan1999 i spyta:"a te dobre wieści?"
1
@VegetaPolska to się odezwij do tamtej, w czym problem?
0
@Szczygiel06 mydło/płyn do naczyń, myjesz normalnie ciepłą wodą, potem wybierasz ręcznikiem papierowym i jest git
2
@fc20barca La Rambla pozdrawia Podlasie :D