3

@blakkudium dawaj szybko tę bramkę na 3-1 bo chce iść spać
Dzięki mordo

0

@pluszek tylko na samym początku, później normalnie naciśnij 4 żeby skręcić w lewo

12

@KamQiX a ja powiem kontrowersyjnie, że piłkarze często grają przeciwko trenerowi i jeżeli im nie pasuje, nie ma atmosfery, to później pokazują to na boisku. No bo kurde, to są profesjonaliści, co, przez 3 miesiące nauczyli się tych wszystkich rzeczy? Moim zdaniem nie, tylko teraz mają większą motywację, żeby pokazać swoje umiejętności.
A jak są kwasy w drużynie, konflikty, to nie ma monolitu. A tu jeden za drugiego na w ogień wskoczyć.

1

@Gaucho nie było tematu ;)

3

Ale muzyka i światła po zdobytej bramce na stadionie dają niesamowity klimat. Oczywiście odpowiednio dobrane :)

3

@Tasde dobre podejście do tematu, trzymajcie się!

0

@FCB24 żeby promować tę dyscyplinę, to by trzeba było ułatwić dostęp do jej oglądania. Na dzisiaj masz tylko rundy w Polsce w otwartej tv. Ja sam zagraniczne oglądam na strumyku, a ostatnio nawet tam nie było.

0

@Criss18Barca chyba się wybiorę na to GP we Wrocławiu

0

@betonito akurat czynnik sportowy, to jedyny, dla którego warto go tu zatrudnić. Niestety są też inne czynniki, które skazują ten plan na niepowodzenie.

9

@arasz1819 ale mowa jest teraz o kimś innym

Nie różnisz się niczym od dzieciaków, którzy na hasło Messi reagują tekstami o Ronaldo i na odwrót

1

@MesQueUnClub_87 na Euro udało nam się zremisować z Hiszpanią, więc też nie takie oczywiste :D

Ale ogólnie chodzi o to, żeby minimalizować ryzyko i stawiając typy, które mają tylko dwie możliwości, wtedy masz 50 procent szans powodzenia
A stawiając 1/x/2 33 procent

13

@damianex10 najśmieszniejsze, że chłop się nabija z kogoś gestem płaczu, a sam wielokrotnie się mazał na boisku jak panienka

2

@RichardWinters tak, dzięki za poprawienie :)
Dla mnie może dać sobie do top3 Najmana, Wawrzyniaka i Mateje i ma do tego pełne prawo, a ludzie się nakręcają

4

Jak dzieci się niektórzy zachowują, bo nie powiedział ich pupilka...
To jego subiektywna ocena, dajcie na luz

6

@Zoker sądzę, że jeśli to prawda, to jestem zdrowym, heteroseksualnym mężczyzną

0

@Arden kto to jest ten cały Staszewski i skąd on tyle wie na temat Lewego?

10

@Huck mam dziwne przeczucie graniczące z pewnością, że jakbyś jeździł przepisowo i bezpiecznie, tak jak napisałeś wyżej, to by Ci te przepisy nie przeszkadzały.
Umówmy się, masz zajebistą furę, gratuluję, ale nie oszukujemy się, nie jeździsz nią 50 na 50 i 90 na 90. Nie po to się kupuje takie fury.
I żeby była jasność, ja też nie jeżdżę, zdarza mi się pojechać 70 na 50 starym golfem, ale nie płacze oo te przepisy, bo do 100 i kary więzienia mi daleko.

0

@MateS pod warunkiem, że Cię sprzedający bilet nie oszuka
Bo może wejść wcześniej i zeskanować kod i zostaniesz pod stadionem

1

@Jakchcesz a to jest standard, bo w prawdziwym życiu (chociaż już rzadziej mam wrażenie) możesz dostać pstryczka w nos, a w necie większość gamoni myśli, że jest anonimowa i puszczają hamulce
Już pomijam, że pewnie z 90procent internetowych napinaczy w realu bało by się spojrzeć na oponenta

2

@Jakchcesz dlatego polecam każdemu odciąć się od tego, stać z boku i od czasu do czasu popatrzeć jak się debile obrzucają wzajemnie błotem.
Bo oni się kłócą i tracą czas i nerwy, a politycy robią to za potężne pieniądze, wpływy i władze

0

@Criss18Barca no Częstochowa robi to co musi, żeby nie spaść z hukiem. Czy jest to zachowanie dżentelmeńskie i fair play? Nie, ale tam gdzie potężne pieniądze, nie patrzy się na zasady.

Sam Holder też pokazuje, że jest niezłą zlotowa.
A Stal drugi raz wydumana by była, wcześniej Kowalski, teraz on.

1

@ali3gator oczywiście, że problemem nie jest wysoka linia obrony.
Ciekawe gdzie mają stać, jak przez większość czasu w ataku pozycyjnym jesteśmy na 20-30 metrze od bramki rywala. To co, mają się cofnąć na naszą połowę za koło, jak ktoś tu pisał, żeby była przerwa 40 metrowa?

1

@Stinger_ zgadzam się, ani my nie jesteśmy tacy słabi, jak niektórzy twierdzą, ani Real nie jest taki mocny

5

Można się śmiać, ale Bernal jeden z lepszych. Nie przypominam sobie żadnego jego błędu.

1

@Stinger_ chłopaki widzieli faworyta w Lechu, bukmacher również, a ja patrząc na wyniki Arki u siebie i mecz Lecha w pucharze, faworyta bym upatrywał w gospodarzach. Dodajmy do tego, że każdy klub się bardziej mobilizuje na takie marki jak Lech

0

Brawo Lech
@Sulimo trzeba było nie wyzywać Arki od świnek ;D

2

De Jong jak dziecko we mgle hahaha
Najpierw łamie linie, później w 3 kryją sami siebie, a Iglesias sam na 18 metrze. WTF?

2

@fart nadal mniej bawi niż dzisiejsza porażka Legii z Termalica :D

1

@Bobo25 co Cię nie zabije, to Cię wzmocni Panie Bobo

0

@kubix05 bo to on stracił w tej akcji bramkowej nonszalancką decyzją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?