mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss za to pokochaliśmy tę drużynę i Hansiego
Natomiast za ten styl, między innymi, nie lubimy Realu jeszcze bardziej ;D
Ale nie uważasz, że po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Realu, mając tylko gola przewagi, ryzyko cofnięcia się jest duże? Tym bardziej, że no ta Barcelona była do zrobienia wczoraj wyżej. Trochę Xavim zalecialo
1
@Zoker a co na to Alonso?
https://ibb.co/ds6x4qfS
0
@VegetaPolska ale głupoty gadasz od rana ;D
z pewnością Real po zeszłorocznych porażkach nie chciał się odegrać i nastrzelac bramek, nawet Mbappe specjalnie zmarnował karnego, żeby tylko wygrać różnica jednego gola ;D
0
@VegetaPolska w jakiej lepszej formie? Przecież Wy tak gracie praktycznie zawsze, to o czym Ty mówisz? Poczekaj niech Wam Mbappe wypadnie z powodu kontuzji (nie życzę oczywiście), to zobaczysz jacy młocarni jesteście. Messi tak Barcelony nie ciągnął, jak robi to teraz żółw.
0
@RichardWinters można na wszystko narzekać jak Ty, a można też poszukać jakichkolwiek pozytywów
Przypominam, że są to rzeczy, na które nie mamy absolutnie żadnego wpływu
5
@ACMaldini3 wyszła zadyma więc sędzia musiał kogoś ukarać, a że był tam najwyższy i najbardziej widoczny to dostał ;D
A tak serio, to najbardziej agresywny był standardowo Vini, ale jemu się czerwonych kartek nie daje. No a Ukrainiec zaczął go odciągać, to dostał rykoszetem ;Do
Chociaż może też tam coś świrował. Ale na zdjęciu jakimś widziałem, że odciągał brazola
0
Dopiero sobie sprawdziłem, w drugiej połowie według flashscore mieliśmy 74 procent posiadania piłki. Tak, wiem, nic z tego nie wynikało, ale jednak w mocno osłabionym składzie, potrafiliśmy wykręcić rewelacyjny wynik, z drużyną, która jako druga w lidze, ma największe posiadanie.
No chyba, że to był chytry plan Alonso
4
@TR3YWAY Penelope Cruz
0
@partymaker komentator w tej sytuacji powiedział, że to była walka bark w bark
Ja mu wierze
26
To że Vinicius jest... jaki jest, wie każdy, ale mam wrażenie, że często niektórym umyka, jaką mendą jest Carvajal. Do Viniciusa już się człowiek przyzwyczaił i zwyczajnie to jest taki typ, ale Carvajal to jest taka szuja fałszywa.
12
Pierwsze składy mogą być bardzo wyrównane, ale różnicą na korzyść Realu jest ławka rezerwowych, i to ogromna.
3
Zmiana czasu i godzinka spania dłużej jest zarezerwowana dla wybranych obywateli.
Dla Pana, Panie Areczku, jest zabawa z dziećmi ;D
0
@TR3YWAY Casado w tym sezonie w porównaniu z zeszłym jest lekko mówiąc słaby. Najczęściej zmieniany nasz piłkarz w przerwie, to dużo mówi.
FDJ zdecydowanie daje więcej w tym sezonie.
0
@RanDiFCB syn ma alergię liczne, też mu kupujemy jakiś inny chleb, kosztuje 17 zł, to w sumie nie ma tragedii, albo koleżanka mocno przepłaca
4
2 chleby, 3 bułki=19 zł, jest w pyte :)
1
@escarabajo dzida do rowu
@Tigermaus dokładnie, sam bym pewnie hamował, po obejrzeniu tego filmu, wiem, że nie ma co patrzeć na auto, uciekać jak jest możliwość w rów i tyle
@PatrychoO wiem, dlatego uważam, że wszystko co napisałem, ma sens
0
@damianex10 instynkt przetrwania też nie zadziałał :(
W sensie no reakcja osobówki niby ok, wyhamował, ale nie przewidział, że tira postawi w poprzek. Czasu na reakcję nie wiele, ale dobrze jest sobie obejrzeć ku przestrodze taki film, żeby wiedzieć jak się zachować na przyszłość.
7
Małe przypomnienie, dzisiaj w nocy, godzinę po drugiej, zegary będą wskazywać godzinę 3. Pamietajcie
2
@misterio zasłona dymna przed spotkaniem z potężnym Lechem Poznań
Co gorsza, udana ;D
10
@Pawlak1992 porażka z drużyną z Gibraltaru zawsze będzie kompromitacją
1
@Ryse
1. X/-2.5/1-1
2. 1/-2.5/1-0
3. 2/-2.5/0-1
4. 2/-2.5/0-1
5. 1/-2.5/1-0
6. 1/+2.5/2-1
7. 2/+2.5/2-3
8. X/-2.5/1-1
9. X/-2.5/1-1
10. X/-2.5/1-1
Hahaha, ile osób dało Real 2-3 Barca ;D
Więc znając życie się skończy 0-0 albo padnie max 1 gol
1
@Safrani ktoś tu kiedyś pisał, że po wprowadzeniu obowiązku pokazania najniższej ceny sprzed 30 dni, sklepy specjalnie podnoszą ceny, żeby niby zrobić promke na BF. Moim zdaniem najlepiej to poczekać i kupić po świętach. Bo przed świętami a po BF na pewno nie spadną
1
@July_6_BcN Ziobro zdziwienia, że właśnie Ty odpowiedziałaś :D
9
Zaraz przyjdzie Karol 'Bombowiec' Krawczyk, to Wam nie będzie do śmiechu w tych tramwajach
1
@maroon no właśnie nie, dlatego to napisał ;D
0
@dorkizos śmiesznie to Pelemu wygląda ;D
Poprawnie chyba byłoby Pele
0
@Torion2007 wszystko zależy od tego, jak wyjdziemy na ten Real. Czy narzucony im swój styl gry i będą nas kontrować? To wtedy uważam, że dostaniemy kilka bramek. Natomiast pisałem już wczoraj, Real po stracie piłki jest słabo zorganizowany, więc może lepiej delikatnie się cofnąć, oddać im piłkę (nie stanowią jakiegoś wielkiego zagrożenia w ataku pozycyjnym) i liczyć na kontry.
Kluczowe mogą być też SFG, wczoraj dochodziło do pozycji strzeleckich po dośrodkowaniach Gulera. U nas nie będzie Lewego, który bardzo się przydaje we własnym polu karnym w takich sytuacjach.
Jak dla mnie to 50/50 ten mecz. Może doświadczenie trenerskie po naszej stronie będzie kluczowe
0
@zgutek chyba jedna kulą :D
1
@Popitek12 bardzo niejasny przepis. Ile czekać po dodaniu soku z cytryny?
W jakiej postaci dodać cukinie?
5
Standard, Juventus ciśnie, więc zaraz 1-0 dla Realu ;D