0

@FcPortoFan1999 dlaczego miałbym to robić? Po prostu takie pisanie na siłę jest żałosne. Tyle

6

Porsche zanotowało spadek zysków o 95.9%. Zysk spadł do 114 mln€ z 2.6 mld€ w analogicznym okresie w 2024 roku.
To się przejechali na elektrykach ;D

2

@FcPortoFan1999 uj tam, aby komentarz napisać ;D

1

16

@MOLESTA jaki użytkownik, taka historia

1

@gumaz kuźwa ja to mogę tosty, albo płatki nawet zjeść, jak nic nie ma i mi się nie chce gotować. Ważne, żeby coś wrzucić na ząb i nie chodzić głodnym.
Oczywiście, mówimy tu o pojedynczych przypadkach ;)

0

@pt9 wpisz model auta w google i na bank będzie jakiś filmik

1

@Kgorecki2500 oglądam tylko Barcelonę, nie wiem jak prezentują się inni trenerzy i ich drużyny ;)

2

@Kgorecki2500 zależy jaki gabaryt :D
Ale też bym to miał na dwa dni, jeśli dobre ;)

0

@jq91 Lewy się nie zgodzi na takie warunki. On jeszcze chce grać, wydaje mi się, że wyląduje w MLS, bo chłopak lubi takie klimaty. Żonką pewnie też ;D

1

@clyde wydaje mi się, że my ten sam rocznik, więc wiem co mówię
Kości nie kłamią :D

4

@Safrani bez przesady z tą młoda ;D

0

@Nightraider mi to pasuje, bo uważam, że cała klasa polityczna nadaje się do zaorania, a on mi dostarcza ciekawy materiał na jedną ze stron, dzięki czemu tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Teraz tylko znaleźć kogoś po drugiej stronie barykady i mam ciągłe argumenty :)

0

@Batys no właśnie, ale nie Caprio :D

1

@Safrani Ośki na szlifierni będzie koleżanki obracał

4

@FioletoweOczy a ludzie dalej się srają o jakiegoś prywatnego przedsiębiorcę, jakby był wyrocznią, a obiektywizm nakazywała mu konstytucja
Chłop robi wszystko z prywatnych pieniędzy, więc ma prawo sobie gadać o czym chce

7

@Frimpong kulturalnie zwracam uwagę, żeby używał foliowych rękawiczek

0

@Frimpong nie wierzę, że aż tylu się złapało

0

@directedbyfcb no ja też uważam, że karnego nie było, ale też nie jest to takie oczywiste, bo Yamal postawił nogę pierwszy, ale nie miał kontroli nad piłką

3

Xabi Alonso po słowach Viniciusa o odejściu z Realu Madryt po zmianie w klasyku:
https://ibb.co/ds6x4qfS

1

@AduŚ07 zablokował Cie

0

@directedbyfcb ja myślałem, że jak tam z kolanem był problem, to kilka miesięcy
No to super wiadomość ;)

0

@directedbyfcb Garcia już na Brugie?

2

@4drian0 to, że możesz grać dobry, albo przyzwoity mecz, a potem przykładowo musisz się ratować faulem, żeby ratować błąd kolegi i wykazujesz z boiska. Kontekst też jest ważny, co, zgadasz się l, że przez czerwo, Pedri był najsłabszy na boisku? No właśnie. Więc jest to idiotyczne

0

@4drian0 no dlatego napisałem, że te algorytmy są idiotyczne...

0

Według flashscore, Pedri wczoraj najsłabszy na boisku. Te wszystkie algorytmy sobie można w buty wsadzić. Najgorsze jest jednak to, że jest cała masa ludzi, którzy nie oglądają meczów, tylko sugerują się właśnie takimi statystykami

1

@MysticCat nie no stary, proszę Cię

0

@Maker0 przecież napisałem, że mógł to być plan Alonso
Kurde, kolejny. Za tą postawę Real został prawie skarcony, tylko Kounde dał ciała. I oczywiście, że posiadanie to nasza zasługa, a kogo? Ktoś tam grał inny za nas? Zabierał piłki piłkarzom Realu i dawał nam? Potrafiliśmy klepać długie momenty na 20-25 metrze, czemu inne drużyny tego nie robią?
Już przestanmy też na siłę umniejszać tej drużynie, a wychwalać ten cudowny real

0

@VegetaPolska byście dostali w końcówce na 2-2 i byś dzisiaj od rana lamenty wylewał jak to Alonso położył wygrany mecz
Nie ma sensu dyskutować, bo Ty masz tylko jedna optykę na to wszystko. I to zawsze już po fakcie. Jak z siatkarzami było :D

1

@heniusss za to pokochaliśmy tę drużynę i Hansiego
Natomiast za ten styl, między innymi, nie lubimy Realu jeszcze bardziej ;D

Ale nie uważasz, że po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Realu, mając tylko gola przewagi, ryzyko cofnięcia się jest duże? Tym bardziej, że no ta Barcelona była do zrobienia wczoraj wyżej. Trochę Xavim zalecialo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?