mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 dlaczego miałbym to robić? Po prostu takie pisanie na siłę jest żałosne. Tyle
6
Porsche zanotowało spadek zysków o 95.9%. Zysk spadł do 114 mln€ z 2.6 mld€ w analogicznym okresie w 2024 roku.
To się przejechali na elektrykach ;D
2
@FcPortoFan1999 uj tam, aby komentarz napisać ;D
1
@Ryse @GM90 @Vegeta88 @Xxxbarca4ever @Kessie
Oznaczam
16
@MOLESTA jaki użytkownik, taka historia
1
@gumaz kuźwa ja to mogę tosty, albo płatki nawet zjeść, jak nic nie ma i mi się nie chce gotować. Ważne, żeby coś wrzucić na ząb i nie chodzić głodnym.
Oczywiście, mówimy tu o pojedynczych przypadkach ;)
0
@pt9 wpisz model auta w google i na bank będzie jakiś filmik
1
@Kgorecki2500 oglądam tylko Barcelonę, nie wiem jak prezentują się inni trenerzy i ich drużyny ;)
2
@Kgorecki2500 zależy jaki gabaryt :D
Ale też bym to miał na dwa dni, jeśli dobre ;)
0
@jq91 Lewy się nie zgodzi na takie warunki. On jeszcze chce grać, wydaje mi się, że wyląduje w MLS, bo chłopak lubi takie klimaty. Żonką pewnie też ;D
1
@clyde wydaje mi się, że my ten sam rocznik, więc wiem co mówię
Kości nie kłamią :D
4
@Safrani bez przesady z tą młoda ;D
0
@Nightraider mi to pasuje, bo uważam, że cała klasa polityczna nadaje się do zaorania, a on mi dostarcza ciekawy materiał na jedną ze stron, dzięki czemu tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Teraz tylko znaleźć kogoś po drugiej stronie barykady i mam ciągłe argumenty :)
0
@Batys no właśnie, ale nie Caprio :D
1
@Safrani Ośki na szlifierni będzie koleżanki obracał
4
@FioletoweOczy a ludzie dalej się srają o jakiegoś prywatnego przedsiębiorcę, jakby był wyrocznią, a obiektywizm nakazywała mu konstytucja
Chłop robi wszystko z prywatnych pieniędzy, więc ma prawo sobie gadać o czym chce
7
@Frimpong kulturalnie zwracam uwagę, żeby używał foliowych rękawiczek
0
@Frimpong nie wierzę, że aż tylu się złapało
0
@directedbyfcb no ja też uważam, że karnego nie było, ale też nie jest to takie oczywiste, bo Yamal postawił nogę pierwszy, ale nie miał kontroli nad piłką
3
Xabi Alonso po słowach Viniciusa o odejściu z Realu Madryt po zmianie w klasyku:
https://ibb.co/ds6x4qfS
1
@AduŚ07 zablokował Cie
0
@directedbyfcb ja myślałem, że jak tam z kolanem był problem, to kilka miesięcy
No to super wiadomość ;)
0
@directedbyfcb Garcia już na Brugie?
2
@4drian0 to, że możesz grać dobry, albo przyzwoity mecz, a potem przykładowo musisz się ratować faulem, żeby ratować błąd kolegi i wykazujesz z boiska. Kontekst też jest ważny, co, zgadasz się l, że przez czerwo, Pedri był najsłabszy na boisku? No właśnie. Więc jest to idiotyczne
0
@4drian0 no dlatego napisałem, że te algorytmy są idiotyczne...
0
Według flashscore, Pedri wczoraj najsłabszy na boisku. Te wszystkie algorytmy sobie można w buty wsadzić. Najgorsze jest jednak to, że jest cała masa ludzi, którzy nie oglądają meczów, tylko sugerują się właśnie takimi statystykami
1
@MysticCat nie no stary, proszę Cię
0
@Maker0 przecież napisałem, że mógł to być plan Alonso
Kurde, kolejny. Za tą postawę Real został prawie skarcony, tylko Kounde dał ciała. I oczywiście, że posiadanie to nasza zasługa, a kogo? Ktoś tam grał inny za nas? Zabierał piłki piłkarzom Realu i dawał nam? Potrafiliśmy klepać długie momenty na 20-25 metrze, czemu inne drużyny tego nie robią?
Już przestanmy też na siłę umniejszać tej drużynie, a wychwalać ten cudowny real
0
@VegetaPolska byście dostali w końcówce na 2-2 i byś dzisiaj od rana lamenty wylewał jak to Alonso położył wygrany mecz
Nie ma sensu dyskutować, bo Ty masz tylko jedna optykę na to wszystko. I to zawsze już po fakcie. Jak z siatkarzami było :D
1
@heniusss za to pokochaliśmy tę drużynę i Hansiego
Natomiast za ten styl, między innymi, nie lubimy Realu jeszcze bardziej ;D
Ale nie uważasz, że po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Realu, mając tylko gola przewagi, ryzyko cofnięcia się jest duże? Tym bardziej, że no ta Barcelona była do zrobienia wczoraj wyżej. Trochę Xavim zalecialo