1

@masa11 tak, nie stać w polu karnym, ale dać im pograć piłką. Atak pozycyjny nie jest ich mocną stroną, a my w kontrach z Raphinia czy Yamalem możemy być zabójczo skuteczni

6

Real po stracie jest mocno zdezorganizowany. Może by się delikatnie cofnąć w niedziele i spróbować wykończyć ich własną bronią, kontrami?

1

@Kgorecki2500 wygląda ok, nawet lepiej niż wczoraj, więc wiadomo jak będzie ;D

4

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem:

Ciepło

1

@kuczyniak dobrobyt Panie
Ludzie wolą kupić nowe, albo kilkuletnie

4

8

@FCBach nie ma znaczenia, dotknął piłkę pierwszy, później bramkarz spowodował jego upadek
Czysty karny
Tak samo druga sytuacja, też był od tyłu podcięty, powinien być drugi karny

4

Człowiek włącza M jak Miłość, a tu jakiś mecz i Borek na majku

8

@Kgorecki2500 Thiago Silva vibe ;D

2

@Jakchcesz też mam, dostępne dla użytkownika FCBarca.com premium
Dobrze jest być członkiem

6

@marcin62 ładnie zeszła ;D
Miało być po długim
@escarabajo dokładnie, niesubordynacja, niewykonywania założeń taktycznych

3

@Bolton mam bardzo miesiane uczucia

0

@Herato Radosław Kałużny?

1

Wchodzisz na stronę sklepu, asortymentu full, do wyboru, do koloru, dostępne w sklepie. Jedziesz do sklepu, oczywiście towaru nie ma.
I to bez znaczenia jaka branża, piękny chwyt marketingowy, żeby tylko zwabić klienta do sklepu stacjonarnego, no bo jak już przyjechał, to pewnie coś kupi.

0

@Sulimo 1/3 sezonu za nimi, punkt przewagi nad drugą drużyną, do tego gra na 3 frontach.
Faktycznie, autostrada.

1

@tomek8756 starszy aspirant Motyka się kłania, dokąd się tak spieszymy?

0

@Transu96 chłop co patrzy na punkty a nie pozycję w tabeli ;D

0

@LukaszFan za parę dni ma być :)
Najważniejsze, że nie wieje, jakby chciało głowę urwać, to w połączeniu ze słońcem jest naprawdę przyjemnie

3

W końcu spora dawka naturalnej witaminy D
Można napisać, że chociaż przez chwilę mamy do czynienia z piękną, polską, złotą jesienią. Chwilo trwaj!

4

@Luciano99 po co to jeśli? Przecież wiadomo że właśnie tak było

Ech, czapeczka na głowie mi się znowu przekręciła...

3

@Zieliniak to nie jest drużyna tworzona do zdobywania trofeów, tylko do zapewniania rozrywki w Miami i zarabiania hajsu ;D

2

@Safrani dziękuję, wzajemnie
Słoneczko wyszło, od razu jakiś tak inaczej ;)

2

@macio_944 wiem, że się nie liczy, bo to amatorska piłka
Ale ja całe życie na stoperze grałem, a w pewnym momencie poszedłem na atak i teraz mam na półce parę statuetek za króla strzelców w lidze ;D

0

@ArcziArtt nie, wstają o tej samej porze bez znaczenia jaki dzień tygodnia, ale da jeszcze małe (3 lata i rok)

2

@kubix05 u mnie tosty i kielbasa z dziczyzny aktualnie na talerzu :D

6

@ali3gator normalny zabieg, jak już wyczerpują się możliwości kadrowe. Bardzo często stoper w końcówce idzie na atak, pamiętasz jak Pique często zostawał, przy niekorzystnym wyniku?

0

@July_6_BcN nie graliśmy takiej tragedii w obronie. Mbappe w pojedynkach sam na sam jest bardzo skuteczny. Jeśli dzisiaj na miejscu piłkarzy Girony, byłby Mbappe, to byśmy mieli wynik jak z Sevilla

Ale szanuje Julio za optymizm

0

Ale szczerze trzeba sobie przyznać, że grając tak za tydzień, to Mbappe kończy mecz z hattrickiem

3

Dwóch najbardziej wypychanych przez LR graczy, zapewnia 3 pkt
Oj LaRambla zapłonie

1

@Traba727 ale to aż razi w oczy, takie podejście na tym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?