mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś poleci jakiś dobry odgrzybiacz klimy do auta? Chodzi mi o te produkty co się rozpyla w aucie. Chyba, że macie coś innego sprawdzonego .
4
@escarabajo możesz to pięknie opisać, jak zrobiłeś, nie zmienia to jednak faktu, że mając 9 pkt przewagi na 5 kolejek przed zakończeniem sezonu, nie możesz tego wypuścić. A oni to zrobili już w 4 kolejki. Zasłużone słowa krytyki i śmieszki.
1
Ajax to chyba najwięksi frajerzy w europejskiej piłce w tym sezonie
3
@lajcior co Ty gadasz
Kto po strzeleniu Wam gola, brał piłkę z siatki i biegł z nią na swoją połowę, poganiając kolegów? No właśnie. Więc się nie ośmieszaj
1
@Filipem z tego meczu pamiętam jeszcze pazerność Ronaldo, jak przy wyniku 8-2 czy ileś (bardzo wysokie prowadzenie) brał piłkę z bramki i biegł na środek, żeby strzelać kolejne. Słabe to było.
0
@DeXt3rVeB a przypomniało mi się, że kiedyś leciałem na wakacje z Warszawy i autobusem jechałem na lotnisko, ścisk ogromy, ja z walizką jeszcze więc naprawdę mało komfortowa podróż ale takiego chamstwa nigdzie nie widziałem. Z 3 albo nawet 4 osoby wychodzące specjalnie kopnely mi wspomniana walizkę. Nie wiem z czego to wynikało, że o 7 rano ja jechałem na lotnisko a oni do pracy? I to osoby w różnym przedziale wiekowym. Nie powiem, byłem w szoku, we Wrocławiu się z czymś takim nie spotkałem.
2
@DeXt3rVeB że słuchawki i smartfon to nie wytłumaczenie. Ja też jak jeździłem to korzystałem z tych udogodnień ale co przystanek podnosiłem głowę i obserwowałem, czy może trzeba ustąpić miejsca.
A dwa, siadałem jak autobus był naprawdę pustawy, zazwyczaj stałem bo wiedziałem, że prędzej czy później będę musiał ustąpić.
1
@SuperPatsonFCB no i Panie @Zoker to o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Ty jesteś zwolennikiem puszczania nawet takich spalonych, ewidentnych, które Janusz z kanapy widzi.
0
@SeWo77 spójrz na filmik, zobacz ile tam jest miejsca, on jedzie po drodze, a babka po DDR bardzo szerokiej. W momencie uderzenia babka jest na środku jezdni, po prawej stronie masz ponad 2 metry miejsca, jak nie 3. Spokojnie można uciekać, tylko reakcja była spóźniona. Spójrz kiedy zapalają się światła stopu.
2
@neymarjr_143 fajnie na tym filmie widać, że w sytuacji z główką Raphini, nie było faulu, kamera od tyłu dość dobrze pokazuje
W sensie jakiś tam kontakt mógł być, ale nie miało to absolutnie żadnego wpływu na strzał
Oznaczam @Zoker i @michal26 bo wczoraj dyskutowaliscie o tym. Czy ta kamera rozwiewa wątpliwości czy dalej Michał uważasz, że jest faul?
0
@Transu96 może by zdarzył odbić w prawo
Nie mówię tu o wyhamowaniu do 0
3
@Starrk no i dlatego babka winna, ale on święty nie był, więc do końca życia będzie miał nauczkę
3
@Transu96 ale czas reakcji kierowcy też wyborny
Jakby chociaż sekundę szybciej zareagował, to może udałoby się uniknąć tragedii
2
@Pedri16Future jeszcze pajac ręce rozkłada, że nic nie zrobił
Jak mnie irytują tacy zawodnicy
To samo Ceballos przy golu na 2-0 jak Yamal.lezal, to też coś go tam zaczepiał i sapał do niego.
Chłop by mógł mu buty nosić, a cos szczeka
0
@vangoor Realowi jeszcze wypadł Vazquez, Człameni i męczennik
17
@chavez ten sam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@gumaz niby życie jest bezcenne, a tu życie dziecka wyceniono na 16 baniek. Nie chce wiedzieć, co muszą czuć rodzice..
5
@Irmscher10 PiS go siła na marsze prowadzał i flagę LGBT mu do rąk wciskali?
2
@Ziemny czytam komentarze od wczoraj, jakieś oceny różnych portali, nikt nie stwierdził, że Trzaskowski wygrał, nawet nie był blisko. Po czym Ty piszesz, że bierze debatę z jakimiś jankami.
Wniosek jest prosty, albo jesteś fanatykiem PO, więc wnioskuje też, że lubisz Rafała, albo nie oglądałeś debaty i trolujesz. Bo nie chce wątpić w Twój poziom inteligencji
0
@Ziemny z Piątnicy :D
0
@Ziemny a Trzaskowskiego lubisz. Dziwne.
3
@Ojciec5tkidzieci bo to są ludzie, ktorzy się czują ponad innymi, myślą, że mogą wszystko, że są kimś ważnym. Hajs naprawdę mocno zakłamuje rzeczywistość, ale daje spore możliwości..
3
@MessiForeverTheBest po tym był rzut rożny, po którym strzeliliśmy na 2-1 :D
Szkoda, że w środek bramki, ale ogólnie moc i wysokość bardzo dobra ;)
3
@VegetaPolska oby jak najwięcej Hiszpanów pokroju Lucasa czy Ceballosa
1
@Pedri16Future jakby mieli gwizdać takie karne, to w każdym meczu by ich było po 5. I to dla każdej drużyny. Już nie przesadzajmy i nie wyciągajmy każdej sytuacji w polu karnym, gdzie jest jakikolwiek kontakt. To powinna być bramka, tak samo jak w drugiej połowie z 3 metrów przestrzelił.
9
@Trojanek23 a co Twoja decyzja zmieni? Przestaną nas dymać? Mimo to, potrafimy wygrywać trofea, jest cała masa emocji. Skoro świadomie to odpuszczasz, to można tylko współczuć. Tak grającą Barcelonę to chce się oglądać co chwilę.
1
@michal26 @Criss18Barca 46-44 trafione :)
0
Torres hat-trick asyst. Cichy bohater
2
Wy jesteście niesamowici, znów wina sędziego ;D