mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BezglutenowyPedri ja pierwsza turę olałem, za to na drugą też nie pójdę.
2
@lajcior ciekawe pytanie ;D
Powiem tak, Inter to Trzaskowski, Mediolan (stolica mody, chociaż Paryż również jest w tym aspekcie wysoko), stabilne wyniki od lat
PSG ledwo się dostało do fazy pucharowej, czyli można powiedzieć, że wzięli się znikąd, jak ten cały Nawrocki. PSG odpaliło gwiazdy (Kaczyński itp.) a postawili na czarnego konia ;D
4
Te wybory to jak finał LM. Szkoda, że nie mogą przegrać dwie drużyny i dwóch kandydatów.
1
@michal26 u Rymanowskiego powiedział, że musiał odejść i nie chodziło o finanse (że głównie on najwięcej nagrywa i zarabia), ale nie chciał zdradzić dlaczego. Nawet podobno wspólnicy z KS nie wiedzą, a jakby wiedzieli, to by to wszystko inaczej wyglądało.
0
@DeXt3rVeB ostatnio oglądam go trochę więcej. Konsekwentny w tym co mówi. Ma swobodę, by wyrażać swoje opinie, o czym każdy tylko może pomarzyć. No i dziwię się, jak ktoś twierdzi, że jest podstawiony przez pisiorow.
Ogólnie oceniam na plus. Czasami może przesądza, ale w większości rzeczy się z nim zgadzam.
0
@clyde a żona zrobiła tagliatelle z sosem z kurczakiem i brokułami
W lodówce miałem polewę truskawkową, to sobie osobno zjadłem z makaronem jeszcze
Ale zupełnie nie moje klimaty, nie przepadam za makaronami
1
@July_6_BcN w tej wersji mega hot laska. Elegancko, z klasą, ale i seksownie.
0
@July_6_BcN posłuchaj sobie kilka piosenek zespołu Enej. Przykładowo "Tak smakuje życie", rytmiczne, skoczne, wesołe, może bujać. Jakieś starsze piosenki typu: "cykady na cykladach", "Hi -Fi"
A z nowszych to Piersi - "Bałkanica". Jakieś piosenki Dody też spoko.
Zależy co to za impreza i dla kogo.
3
@Bocheno1 no nie dowie, przecież nikt tu się z Dodim nie trzyma, to nikt z ucha nie strzeli
Ale daj szansę innym, nie bądź taki
1
@Bocheno1 Ty, Casanova
Się trzymaj jednej, a nie. Daj też innym szanse
1
@cules100pro już widzę jak Rodri tam idzie, po tym jak go olali rok temu na gali ZP
0
@szymonekk Coutinho grał u Flicka w Bayernie. Bez szału
0
@kibicblaugrany z IG od Łukasza Boka, nie spojrzałem na datę :D
1
@Deathwing112 Zandberg 5.2%
Hołownia 4.8%
Więc nie wiem skąd Ci się wzięło, że Szymek lepszy
0
Mama i tata kupili mercedesa (około 700 tysięcy złotych podobno kosztował). Trzyletnia córeczka już spała, więc na przejażdżkę po stolicy pojechali sami - dziecko zostawili w mieszkaniu. Jechali tak szybko, że wypadli z drogi, uderzyli w słup oraz w inne auto
Oboje zginęli. Trzylatka została sierotą.
No niby nie można być aż tak glupim. A jednak się da.
3
@Bilon87 ciekawostka
Mając bana, nadal możesz czytać LR
1
@Kgorecki2500 i byś @Bykunn rentę przegrał ;D
1
@Kgorecki2500 można Kościołowi wiele zarzucić, ale są pewne rzeczy czy momenty, które naprawdę jakoś tak poruszają człowieka :)
0
@esem91 bezkonkurencyjny dzisiaj
1
@michal26 również przed zawodami typowałem Kurtza do zwycięstwa :)
Kubera raczej bez szans, 4 pole. Mógłby Dudek to wziąć :)
1
@Muszynianka no i tak to właśnie wygląda, całą odpowiedzialność na kierownika, a szefostwo ma czyste ręce. U nas jest nawet taka patologia, że przez kierownika musisz się "umawiać" na rozmowę z szefostwem w sprawie podwyżki. Albo on pośredniczy w rozmowach.
My pracujemy na halach produkcyjnych, a szefostwo siedzi na górze i tam nie mamy wstępu :D
Oczywiście ja sobie z tego nic nie robię, jak potrzebuje, to idę na górę do księgowej, ale na szczęście nie muszę zbyt często chodzić.
Ogólnie i nas w firmie jest takie przeświadczenie, że pracownik ma robić i słuchać. No i większość osób taka jest. Ja zaczynam się stawiać coraz mocniej. Na dniach będę miał kolejna rozmowę, bo trafiło się spore zamówienie, a ja nie zamierzam robić nadgodzin i sobót, a to się bardzo nie spodoba przełożonym. Będziemy się musieli dogadać ;)
3
@Muszynianka u mnie w firmie tak to właśnie wygląda. A czemu tka wygląda? Bo szefostwo skąpi na zatrudnienie kadrowca, a kierownik się na wszystko zgadza. Później to ma przełożenie na pracowników, też oczekują od nich, że będą robić wszystko. Typowy Januszex
4
@lucca87 nie chce mi się bawić w to, odniosę się tylko do Peni, bo umieściłeś go w najgorszych piłkarzach. Czy słusznie? Moim zdaniem nie. Wiadomo, że miał być rezerwowym, ale wszedł w dość istotnym momencie sezonu i dał radę. Zagrał z Bayernem i Realem i w tych meczach znacząco przyczynił się do zwycięstw. Czy jest niepewny? Jest. Czy zawalił jakiś mecz? Nie przypominam sobie. Ostatnio Szczęsny puszczał wszystko co leciało, ale bez większych szans przy bramkach, gdyby to był Pena, byłby zlinczowany.
10
2010 - Mistrzostwo z Lechem
2011 - Mistrzostwo z BVB
2012 - Mistrzostwo z BVB
2013 - Wicemistrzostwo z BVB
2014 - Wicemistrzostwo z BVB
2015 - Mistrzostwo z Bayernem
2016 - Mistrzostwo z Bayernem
2017 - Mistrzostwo z Bayernem
2018 - Mistrzostwo z Bayernem
2019 - Mistrzostwo z Bayernem
2020 - Mistrzostwo z Bayernem
2021 - Mistrzostwo z Bayernem
2022 - Mistrzostwo z Bayernem
2023 - Mistrzostwo z Barceloną
2024 - Wicemistrzostwo z Barceloną
2025 - Mistrzostwo z Barceloną
13 tytułów mistrzowskich na przestrzeni 16 ostatnich sezonów. Not bad.
2
@LambiPL taka drobna sugestia, żart powinien być śmieszny :D
Miłego dnia, Tobie też @Danny Gaucho Łysa pało
11
@LambiPL przecież wiadomo, że żartuje. Po co takie głupie wycieczki osobiste? Kurde, tworzymy jakaś wspólną społeczność, a z taką łatwością przychodzi nam obrażanie innych. Przeraża mnie to.
1
@Kai0 luźna statystyka :D
20
Tytuły La Liga:
Yamal 2
Ronaldo 2
0
@Michael24 ale akurat mógł nie widzieć, bo to z drugiej strony było
3
@A4ron a czemu ma blokować? Ja raz robiłem przelew na kwotę 20k, to bank dzwonił do mnie osobiście, żeby to potwierdzić. Jeśli on też zrobił potwierdzenie, był świadomy, to nikt mu nie może zakazać robić ze swoimi pieniędzmi co chce.