novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawi mnie jak będzie grał De Jong bez Pedriego. Wypadałoby, żeby w jakimś stopniu „wszedł w jego buty”, no ale z nim nigdy nic nie wiadomo.
14
Trzeba docenić pracę Flicka. Nie dość, że udowadnia że nie jest trenerem jednego sezonu to jeszcze wykręca takie wyniki mając naprawdę wąską kadrę grając miłą dla oka piłkę.
0
Stało się i tyle. Trochę szkoda bo Frenkie wygląda ostatnio naprawdę dobrze, gra nieco odważniej i te jego rajdy naprawdę wyglądają fajnie. Jedyne czego brakuje to nieco odważniejszych podań. Ciekawe jak Flick zestawi linie pomocy na Kopenhagę - Casado - Garcia wydaje się najbardziej sensownym rozwiązaniem, a przed nimi Olmo lub Fermin.
3
Bez De Jonga i Pedriego na Kopenhagę. Nieźle…
0
Mam nadzieję, że wezmą się w garść bo jeśli stracimy tutaj punkty to współczuję Flickowi. Co tu powiedzieć na konferencji prasowej ?!
0
@HiBro stałe fragmenty gry, których nie potrafimy bronić. Te dwa gole to istne kuriozum. Ten wypierdek z 9 wpadł z piłką do bramki przy biernym kryciu de jonga. Przy drugiej wrzutce też istny chaos.
1
Robert strzelił gola!
1
Ważne, że jeszcze przed przerwą. Ferminator!
2
Przykro patrzeć na Roberta. Widać, że brakuje mu rytmu.
0
Kurwa z tego ujęcia myślałem, że trafił w boczną siatkę :D
1
Wiem, że to liga mistrzów, ale w jakiej kondycji psychiczne musi być Urus skoro kolejny mecz będzie grzał ławę ?
1
@KibicBarcy84 rozumiem Twój punkt widzenia, ale weź pod uwagę że przynajmniej na ten moment nie mamy drugiego napastnika. Jakość Ferrana jest jaka jest i tu nie ma co liczyć na większy progres. Podejrzewam, że jeśli nie uda się kogoś zakontraktować za drobne lub darmo to przedłużą kontrakt Lewego z redukcją zarobków. Lubię i cenię Roberta, ale widać już po nim wiek i czas na piłkarską emeryturę. Jesli przepisy nie pozwalają na większą redukcje pensji niż 50 % to powinien szukac sobie innego miejsc, ale pod warunkiem, ze Barca znajdzie inną 9, czy to na ławkę, czy do pierwszego składu.
0
@szymonekk oby bylo jak piszesz, ale na 0 z tyłu. Pozdrawiam.
0
@szymonekk trzeba patrzeć z optymizmem. Fakt, że z Brugee daliśmy ciała, ale inni też będą jeszcze gubić punkty. Wierzę, że będzie dobrze.
0
@Hadim no niestety, ale taki scenariusz już wielce prawdopodobny. Swoją żal patrzeć na jakim poziomie jest hiszpańska piłka.
0
@szymonekk no, ale my nie jesteśmy w takim dołku co City. W meczu z sociedad wyglądaliśmy świetnie, tylko zabrakło wykończenia. Dzisiaj trzeba się spiąć i wywieźć 3 pkt bo inaczej będziemy się bujać w barażach.
0
@Murazor spokojnie, slavia nie jest w rytmie gry. Oni w tym roku rozgrywali wyłącznie mecze towarzyskie. Tam jest teraz przerwa zimowa podobnie jak w polskiej lidze. Ważne, żeby tego nie zlekceważyć.
1
@lukasoon15 też mnie zdziwił ten wpis, wg mnie Roony za Yamala a Rapha na lewe stronę.
0
A tymczasem Villareal, czyli 3 drużyna La Ligi przegrywa u siebie z cienkim Ajaxem 1:2 i po 7 kolejkach ma 1 pkt i bilans 5:15. Coś czuje, że w sobotę rozłożą szeroko nóżki i biali zrobią z nimi to samo co z Monaco.
24
@FCB24 2 zł i 68 gr miesięcznie płaci Girona, resztę my
8
Naprawdę mocno kibicuje Bernalowi i Gaviemu. Obaj wracają po ciężkich kontuzjach i oby łapali jak najwięcej minut. Żal patrzeć na kontuzje tak młodych graczy. Jeden mega talent, a drugi odda serce i płuca za ten klub.
4
@beter2 wtedy nikt się nim nie zainteresuje, a tak to pogra do czerwca i może załapie się na mundial. Przy dobrych występach będzie większa szansa na transfer w lecie.
3
Strasznie niskie te noty. Rozumiem, że jest to podyktowane porażką, ale to był jeden z lepszych meczów w tym sezonie pod względem konstrukcji akcji ofensywnych. Wiadomo, że raziła nieskuteczność, ale trochę krzywdzące te noty.
1
@jackoFR w pełni się z Tobą zgadzam. Ja nie rozpaczam po wczorajszej porażce bo prędzej czy później i tak musieliśmy się gdzieś potknąć. Jedynie co mnie frustruje to styl w jakim przegraliśmy. To był świetny mecz w naszym wykonaniu i zabrakło niewiele, czasami kilku cm lub milimetrów. Szkoda, po prostu żal tak świetnej dyspozycji. O arbitrach powiedziano już wiele w innych wątkach i nie ma co sie nad tym ponownie rozwodzić - kryminał i tyle.
7
Bohaterem w tym meczu to była bramka i myślałem, że to chcemy odkupić. Gdyby nie słupki i poprzeczka to chłop wyjąłby z 6 piłek.
4
Dlatego zawsze trzeba dbac o skuteczność szczególnie w chorej la lidze. Bez tego zawsze będziemy przegrywać z pewnymi arbitrami. My z Sociedad piłkarsko nie przegraliśmy bo po prostu byliśmy o niebo lepsi i równie dobrze to się mogło wczoraj skończyć 6-2.
3
@aldewir no biorąc pod uwagę, że zajęło im pół godziny żeby w „paintcie”namalować linie to zapisu audio prędko nie będzie ????
4
@kluivert9 o tym samym pomyślałem. Dziwi mnie tylko, że był potrzebny VAR żeby przyznać czerwo.
0
@seicel to była ironia, serio Ty też tam widziałeś spalonego ? Bądźmy poważni ? Śmierdzi wałkiem na kilometr
18
Spokojnie. Nie da się wygrać wszystkiego. Wyglądaliśmy bardzo dobrze, zabrakło precyzji.