novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LukaszFan Carreras też nie. Nie wiem w jakim celu powstają takie artykuły. Yamal to wonderkid, ale jeszcze wiele pracy przed nim. Robienie z niego piłkarskiego Boga już teraz bardziej mu zaszkodzi niż pomoże. O niego trzeba dbać, żeby mu sodówka za bardzo nie uderzyła do głowy.
1
@Herbert Laporty aktualnie nie na więc miejmy nadzieję, że zrobią wyjątek.
25
Gdzieś czytałem oświadczenie Grada d’Animacio, że chcą negocjować z klubem powrót właśnie na ten mecz. Jesli stworzą taką atmosferę jaką miało Atletico na Metropolitano to wszystko jest możliwe. Wiadomo, że trzeba zagrać perfekcyjny mecz w obronie i piekielnie skuteczny w ataku.
To jest Camp Nou, tam musi być doping, a nie zlot dłubiących w nosie turystów co nie bardzo kumają o co chodzi i jedyne co potrafią to od czasu do czasu pokrzykiwać Barca Barca.
0
Koniecznie trzeba wzmocnić obronę jakimś klasowym i doświadczonym grajkiem. Odpuścić napastnika bo gole i tak się rozkładają w miarę po równo.
0
@mint nie wszyskim gra się lepiej. Niektórzy ją Jules przysypiają na boisku.
0
@Kyonego jasne, ale weź pod uwagę jak oni się świetnie bronią i ile tracą bramek. Nawet jak będą mieli gorszy dzień to i tak przy naszej ultraofensywnej grze będą mieli swoje szanse z kontry.
0
Może rzeczywiście czas na rachunek sumienia i zastanowienie się nad zmianą taktyki pod mocne zespoły. W tym sezonie ograliśmy jeden raz Real, Atletico i Newcastle, a resztę spotkań z naprawdę mocnymi zespołami w plecy. Nie da się grać cały czas tak samo tym bardziej bez kluczowych graczy do tej taktyki.
3
Atletico już tego nie wypuści. Jakie jest prawdopodobieństwo, że odrobimy te 4 bramki bez straty gola ? Przy naszym stylu niestety niewielkie. Pewnie będziemy bardzo naciskać, a dla nich to woda na młyn. Jedna skuteczna kontra i zjazd do bazy. I jeszcze ta marna atmosfera na Camp Nou, zero dopingu.
4
Pozazdrości Atletico takiego dopingu. Widać robotę ultrasów, a u nas zaspani turyści.
0
@bronx przecież Atletico tak gra od lat. On nic nie zmienia, pressing i skuteczne kontry. Wszyscy tak grają przeciwko nam i jeśli są skuteczni to kończy się tak jak dzisiaj. Nie doszukiwałbym się kunsztu taktycznego u Simeone.
0
Dzisiaj przegraliśmy PK, oby w sobotę nie stracić pozycji lidera.
0
Sorloth i Baena :D
5
Var w Hiszpanii - sprawdzanie gola przez 10 minut.
0
@Metalowy14 to byłem miedzy innymi ja :D
0
Nie da się grać bez Pedriego i Raphini. Proste. Trzeba wyjść na drugą połowę i zabić ten mecz bo to się naprawdę może skończyć 7 lub 8 w plecy.
1
Kończymy udział w pucharze króla po 45 minutach. Oby to się nie skończyło dwucyfrowo.
3
Tak, myślę, że wcisną nam dzisiaj 5. Kubeł zimnej wody na pewno się przyda
3
Gramy bez Serca - Rapha i pluc - Pedri
0
@Pin0chet zmienią na czerwo.
6
Obawiam się, że możemy dzisiaj przyjąć 5tke.
0
Mówiłem, że te koszulki pechowe.
1
Fajne te koszulki, ale kojarzą mi się z klęską na Stamford Bridge. Oby dzisiaj było inaczej.
13
Oni są jacyś mocno przewrażliwili. Wg mnie ta wypowiedz nie ma negatywnego podtekstu.
0
@Rob1234 myślę, że w lidze włoskiej jak najbardziej. Zobacz co w milianie wyczynia Modric, a gość ma 41 lat.
2
@jeonek w taktyce Simeone może zagrać każdy bo nie jest ona zbyt wyszukana.
0
Oby bezpiecznie do celu!
0
@R_da_Souza_Faria niby tak donosi internet, że to problem z kolanem. Miejmy nadzieję, że nie.
Edit: a jednak to kolano :-(
0
Marcus pewnie nie zagra, oby to nic poważnego.
1
@ZuczekFCB1899 taki jest futbol i to jest w nim piękne. Pamiętaj, piłkarze to tylko ludzie zawsze mogą mieć gorszy dzień.
21
Jutro Real dostanie 2 karne i bilans się wyrówna. Ten sędzia to w ogóle mocno zagubiony, potykał się o piłkę, przerywał akcje. Wyglądał jak nowicjusz.