2

Dajcie już spokój w szukaniu teorii spiskowych bo to się robi śmieszne.
Daliśmy dupy po całości. Zagraliśmy jedno wielkie gówno i dopóki nie przyjdzie trener co poukładała grę w obronie to wszyscy będą mieć autostradę do bramki. Ktoś już to powiedział, że z taką obroną LM na pewno nie wygramy bo to samobojstwo w dzisiejszym futbolu.

0

@ArcziArtt dziękuję

0

@kejdzi przestańmy może patrzeć i biadolić sędziów bo tego i tak nie zmienimy. Zamiast zastanawiać się czy sędzia będzie łaskawy czy nie powinniśmy grać w piłkę, a dzisiaj chęci zwycięstwa to ja nie widziałem.

5

Do wszyskich sympatyków Roony już chyba wiecie dlaczego nie gra ?

0

@Marcinek97 ale dlaczego zawsze musimy przegrywać ? Dlaczego nie potrafimy nawet takich meczów remisować ?

1

@buldog ale my przecież umiemy przegrywać i ostatni dobrze nam w tym idzie. Niech ta drużyna nauczy się w końcu remisować bo z tym są problemy.

0

Trzeba liczyć, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i pomyśli nad wzmocnieniem obrony bo ta w tej chwili nie istnieje. Po tym meczu nie wierzę już w odrobienie strat z Atletico, na to nie ma najmniejszych szans. A jeśli w LM trafimy na PSG to czeka nas sroga lekcja.

0

@mikke obawiam się, że w Barcie za Laporty, który jest bliskim przyjacielem Mendeza trener ma tyle do powiedzenia co Żyd za okupacji.

0

Chyba złapaliśmy lekki kryzys. Biegają jakby nie mieli sił. Fermin zostawił formę w biurze zaraz po podpisaniu kontraktu, a reszta zajechana. Tylko Raphinii się chce, a i tak pogra jeszcze 15 minut i zjazd do bazy.

4

Podziękujcie pijawce Mendezowi, który dziecku wynegocjował taki kontrakt i warunki - wolne, karne itp. Mleko pod nosem i już gwiazdora z niego robią.

0

@giacomoleopardi bez przesady, przeciążył mięsień to nic poważnego.
Odpoczął i jest gotowy do gry. Girona nam nie leży, a my musimy wygrać. Rapha pogra pewnie do 60 minuty i później zjazd do bazy oby przy dobrym wyniku.

0

@Hub podziwiam, nie ma meczu Barcy przed którym byłbym spokojny. Pytanie w jakim stanie mentalnym jest drużyna po wtopie z kotletami.

1

@Azi co im zostało ? Jedynie walka o la ligę, bo w LM to szans nie mają.

2

Kogoś to jeszcze dziwi, że dostajemy takie drukarza ?

3

@Kyonego to tzw. handicap 0:2 dla Girony

0

@turhiay tak, ale my nie zagramy jak Rayo ponieważ musimy strzelić co najmniej 4 bramki. Ultraofensywa, kosy na sztorc i jedziemy! A to woda na młyn Atletico - jedna lub dwie skuteczne kontry i po meczu. Trzeba było zagrać jak Rayo na Metropolitano, ale Flick niestety stosuje tą samą taktykę bez względu na rywala.

0

@TJ obejrzałem ostatnie pol godziny tego meczu. Rayo bardzo spokojnie czekało na nieudolne ataki Atletico, czyli coś w co oni nie potrafią. Sęk w tym, że my musimy strzelić 4 bramki więc pewnie wyjdzie ultraofensywnie, a oni będą czekać na kontry. Patrząc na ten mecz wiem jedno, Hansi popełnił spory błąd.

0

@TJ w tym 5 wielkich szans Rayo. Tylko popatrz jakim składem grają. Tak jakby odpuścili ten mecz przed LM.

4

@tarantino10 oby było jak piszesz, bo inaczej w dwóch meczach przegramy zarówno PK i stracimy fotel lidera na rzecz „nurków” z Madrytu

0

Kto to w ogóle jest ten Font ?

3

Nieobecność Raphinii to ogromny kłopot
dla Flicka, ale jest ich niestety więcej. Przede wszystkim to brak obrony.
Dziwię się Hansiemu, że nie zaryzykuje z Araujo, który jest mega szybki i idealnie nadaje się do gry tak wysoko. Gość jest jaki jest, ale w destrukcji i odbiorze jest bardzo skuteczny, a to u nas mocno kuleje.

10

Jutro ważny mecz o fotel lidera a my wyjdziemy pewnie tym samym składem co przeciwko Atletico. Każdy wie, że Girona nam nie leży, więc może być różnie. Pisałem przed meczem z kotletami, że czekają nas dwa kluczowe mecze, w których możemy przegrać PK - i tak niestety się stało, chociaż jak każdy kibic wierzę, że uda sie to odrobić no i ten z Gironą o 1 miejsce w lidze. Jutrzejszy mecz pokaże w jakim stanie mentalnym jest drużyna. Trochę niepokojące są plotki na temat rzekomych uwag zawodników co do wysokiej linii obrony w każdym meczu. Podważanie myśli taktycznej trenera nie zwiastuje niczego dobrego. Trzeba sobie powiedzieć wprost, że granie tak wysoko nie ma sensu bo wszyscy nas za to niemiłosiernie karcą. Obawiam się tylko, że Flick może nie mieć innej koncepcji.

5

@NexTom_1714 Nie sądzę by Gavi odegrał jakąś kluczową rolę w tym sezonie. Znając podejście Flicka do graczy powracających po długich kontuzjach Gavi będzie grał ogony. Myślę, że jest szykowany na przyszły sezon. Pedri ponoc ma być gotowy na mecz z Levante.

0

@Derpowsky bo tak jest łatwiej „kontrolować” kto ma wygrać, a kto przegrać.

3

@angelus tak samo jak ludzie, którzy później malują z dupy linie, żeby na siłę coś komuś udowodnić. Analizują długą paznokcia, czy milimetr wystajacego korka. Takie coś zabija futbol i po prostu chce się rzygać. Ta liga przestaje się liczyć w Europie bo to co tam się dzieje zakrawa o kryminał.

1

Ta liga schodzi na psy, staje się mało atrakcyjna i przede wszystkim konkurencyjna wobec innych. Wąskie składy, brak gwiazd, płaczący sędziowie którzy za wszelką cenę chcą być bohaterami każdego meczu. A wszystko to zasługa układów i Pana Tebasa. Zamiast oglądać takie hańbiące futbol widowisko, w którym piłkarze wielkiego klubu co chwila nurkują w polu karnym lepiej przełączyć na coś innego.

2

@Guillegavira zgadzam się, meczycho konkret

11

Tak trochę off topic, ale oglądam sobie derby Italii i przy bramce Juve mógł być minimalny spalony. Nikt tutaj niczego nie sprawdzał, nie malował w paintcie lini zahaczającej o maly paznokieć lub ćwierć milimetra korka. Można ? Można!

0

@Herbert był artykuł na ten temat w połowie stycznia. Tam jest chyba problem z dostępem na stadionie.
Oni muszą mieć osobny sektor, który nie jest jeszcze oddany. Wiadomo, że w tym klubie jest mega burdel organizacyjny, ale na taki mecz ten stadion musi płonąć. Kotlety muszą mieć pełno w gaciach. Na ten moment doping na tym stadionie nie istnieje, a w takich warunkach ciężko mówic o wsparciu trybun.

3

Robert jesteś wielki, ale niestety czas się pożegnać i wykorzystać to miejsce w budżecie placowym na kogoś bardziej wartościowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?