2

Już się zaczyna, gwizdanie fauli z dupy.

2

@marcin9185 spokojnie na pewno będzie okazja takowy podyktować. Jeszcze sporo grania, do 99 minuty daleko.

0

60 minuta, to już chyba czas drukować

1

Ten Rosier świetnie sobie radzi z męczennikiem.

1

@RC28 jest odpowiedź:

„Janek97

@ProzoBon gdyby była taka sytuacja w drugą stronę też byś nie dał?”

Są wśród nich również racjonalni, znający przepisy kibice ;-)

1

@Chudini123 na pewno tak będzie, ale nawet remis byłby a naszym przypadku korzystny. Tylko obawiam się, że Osasuna spuchnie pod koniec.

1

Ciekawe czy cofnie żółtą kartę Budimorowi ?

2

Taki mały stempelek Courtoisa, ale pewnie karnego nie będzie.

1

Czy będzie rzut karny dla Realu ?

0

200 mln za tego placka ? Żart roku i tyle.

0

Nie sądzę aby marc obrał taki kierunek. Jest to mało prawdopodobne.

0

@bulo użyłem błędnego sformułowanie. Myślę, że Inter to przepchnie, ale mimo wszystko pokonać w lidze mistrzów takie potęgi to robi ogromne wrażenie.

0

Piękny sen Bodo trwa dalej. Właśnie odprawili kolejną europejską potęgę.
Niesamowite doświadczenie dla tych zawodników, ale dowód na to że nie można nikogo lekceważyć w tych rozgrywkach.

0

Zapychanie budżetu transferowego ciąg dalszy. Już takiemu jednemu dali kolejną podwyżkę i formę zostawił w biurze zaraz po odnowieniu kontraktu.

0

@torondirn nie pozostaje nic innego jak tylko….xD

0

@CarloCule tylko pierwszą połowę, ale bardzo chodziło mi o to, że tutaj każdy może każdego ograć i nic nie jest oczywiste.

0

@torondirn Stiller jak najbardziej, ale gdzieś czytałem, że Real może się na niego szykować.

9

18 minuta Monaco prowadzi 2:0.
To jest właśnie liga mistrzów. Piękne!

0

@Ryoumen ale chociaż karne trafia, więc nam przydałby się jeszcze bardziej XD

0

@wariacik96 dokładnie :D

3

Paradoksalnie 7 goli w 14 meczach to nie jest zły wynik jak na inwalidę. Tylko ta pensja nie do zniesienia.

0

@RosjaninBut a ja uważam, że jak Flick położy sezon to raczej mu podziękują i wybiorą kogoś świeżego.

0

@torondirn oczywiście masz rację. Ten zespół musi być budowany wokół Pedriego, bo to gość co robi mega różnicę. Tylko on musi mieć godnego zmiennika, takiego mimo urodzaju w linii pomocy po prostu nie mamy. Trzeba sie poważnie zastanowić nad letnimi wzmocnieniami przy ewentualnym spieniężeniu tych co mamy.

1

@mishyhill i słusznie bo te mocne ekipy już pokazały nam w tym sezonie, że ten styl po prostu przestał działac. Trzeba sie modlić, żebyśmy w LM nie wylosowali PSG bo będzie gorzej niż z Atletico.

0

@CocaCola nie ma co się łudzić, że Hansi zmieni formacje. To konserwatysta i będzie grał cały czas tak samo bez względu na skład i dyspozycje swoich zawodników. O jego podejściu mówią wszyscy trenerzy i każdy wie czego się po nas spodziewać. Może to i dobrze, że podpisaliśmy z nim dłuższego kontraktu bo naprawdę szczerze wątpię, że ugramy coś więcej w tym sezonie.

0

@malypuzon każdy wie co to za sędzia więc o to chyba pretensji mieć nie można. Zawiodła słaba skuteczność, obrona i brak koncepcji na ten mecz. Trzeba skończyć z tą retoryką bo tylko się ośmieszamy.
Patrzmy na siebie, co robimy zle i co należy poprawić. Niepokojące jest to, że nie wyciągamy żadnych wniosków i gramy cały czas to samo, a później są takie efekty jak wczoraj i w meczu przeciwko Atletico. Autostrada na naszą bramkę i pełno akcji 1 na 1.

0

@Ignareks każdy wie, że ta liga schodzi na psy z powodu sędziów i fatalnego zarządzania, ale to nie może być wymówka. Wiedząc jak jest musisz grać swoje jak najlepiej. Im się nie chciało wczoraj grać i tyle, a Hansi kolejny raz udowadnia, że jest trenerem tylko jednego sezonu. Przegraliśmy wszystkie mecze z silniejszymi zespołami. Udało się ograć w pucharze Tymbarku okaleczony Real i na farcie u siebie Atletico. PK też już raczej stracone, bo na odrobienie strat trzeba mieć taki sam mental jak w zeszłym sezonie, a tego niestety obecnie nie ma.

1

Z tym Gavim to trochę popłynął. Chłopak nie grał w piłkę praktycznie 1,5 roku, więc znając trenera bedzie grał ogony. Co to za wzmocnienie pytam ? Chyba tylko mentalne i dla atmosfery.

2

@mikke dokładnie! Ja nie widzę
nawet drobnej korekty w taktyce tylko uparcie granie tego samego schematu. Sam powiedział, że jak wróci reszta zawodników będziemy grali lepiej :D trochę to zabawne stwierdzenie, ponieważ powinie dostosować styl gry do zawodników, których ma dostępnych, a tego nie robi. Pytanie dlaczego ?

0

@alone49 znam się na tyle żeby obiektywnie ocenić, że zagraliśmy gówno w ataku i w obronie. Ja nie widziałem wczoraj woli zwycięstwa tylko ludzi, którzy wyszli na boisku z nastawianiem gry w dziadka.
Sami jesteśmy sobie winni. Jeśli Flick czegoś nie zmieni to z tą obroną i takim stylem przegramy w tym sezonie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?